|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sigurna Hrvatska
23.10.2008 21:15:19   
anne
Slušam vjesti i baš me obuzima nemir. Sva ova ubojstva, samoubojstva pa gdje je kraj?
Toliko toga se događa skriveno od naših očiju, toliko toga opasnog.
Rijetko kad se što otkrije i kazni se krivac. U mentalitet nam ulazi da je u redu raditi zlo jer te neće uloviti, ako će te uloviti nemoj ga raditi. Pa gdje su nestale moralne maksime? Zašto ikome nanjeti zlo?
Ovo bi rađe završila sa: Radi drugima što želiš da drugi čine tebi nego sa Danas jesi sutra nisi. No jednostavno ne mogu.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 21:23:13   
FIONA
PUKIJA SU MI LIKVIDIRALI I SADA NEMAM SA KIME PITI KAVICU....AAAAAAAAA...user posted image

Draga Anna neka se samo međusobno pobiju i cinkaju pa bu mir, drugačije ne! Ovo je nažalost samo prvi val onoga što nam Europa ali i dalji zapad poručuju i uvode u naše redove svojim normama ponašanja!

Biti će sve gore i opasnije a sa ovakvim političarima i ustrojstvom ne bu ništa bolje!!!
Zato se ja ne družim sa sumljivim tipovima osim one Piggyuser posted image user posted image user posted image user posted image i moj mali autić ne buju dizali u zrak jer im se za to ne isplati postavljati eksploziv!!!user posted image user posted image user posted image

Ja mirno idem spavati i mirno se budim...sigurno šećem ulicom i baš me briga za tu gamad!!!

Žao mi je jedino malog Luke!!!


(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 21:24:37   
mirna
Mogu samo reci da ne mogu vjerovati da se to dogadja i da ljudski zivot nema nikakvu cijenu... dok sam bila mala smo takve stvari gledali samo po tv...user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 21:33:32   
FIONA
IZVORNA PORUKA: mirna

Mogu samo reci da ne mogu vjerovati da se to dogadja i da ljudski zivot nema nikakvu cijenu... dok sam bila mala smo takve stvari gledali samo po tv...user posted image






pa to ti i govorim to nam je došlo odonut kaj smo gledali i postalo nešto normalno...Kinezi imaju cenzuru nad svime i oni su pak otišli u drugu krajnost ali da smo i mi malo onog komunizma ostavili u našim redovima a ne samo pucali na demokraciju mnogi bi danas imali podrezana krila a ne ovak!!! To je moje mišljenje!!!
Danas više vrijedi pljuga nego nečiji život pa nek mi neko veli da nam bu lako odgajati klince!!! Malo morgen!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 21:36:36   
Candy
Ne znam što reći...Ovo je postao Texas user posted image ...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 21:37:55   
lelo
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: mirna

Mogu samo reci da ne mogu vjerovati da se to dogadja i da ljudski zivot nema nikakvu cijenu... dok sam bila mala smo takve stvari gledali samo po tv...user posted image






pa to ti i govorim to nam je došlo odonut kaj smo gledali i postalo nešto normalno...Kinezi imaju cenzuru nad svime i oni su pak otišli u drugu krajnost ali da smo i mi malo onog komunizma ostavili u našim redovima a ne samo pucali na demokraciju mnogi bi danas imali podrezana krila a ne ovak!!! To je moje mišljenje!!!
Danas više vrijedi pljuga nego nečiji život pa nek mi neko veli da nam bu lako odgajati klince!!! Malo morgen!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

istinu zboriš, slažem se u potpunosti sa tobom.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 21:55:50   
tonkica
Fiona dobro je kad se oni međusobno kolju, ali kaj kad nastrada koji slučajni prolaznik? Još malo pa bu i gore, a toga je mene strah. Onda nećemo moć mirno šetat gradom, tko zna kaj te i otkuda može strefit? user posted image
A da nam je to došlo sa zapada, definitivno je!

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 21:59:14   
mirna
IZVORNA PORUKA: tonkica

A da nam je to došlo sa zapada, definitivno je!


nisam sigurna da je to doslo sa zapada.. tamo je rijetko mafija odnosno kriminal povezan s politikom.. (mozda u italiji...)

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 22:03:18   
tonkica
Možda sam se krivo izrazila; ima veze sa demokracijom, tak nam je od pada komunizma.

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 22:05:33   
mirna
vise ima veze sa ratnim razdobljem.. rat je bio kao pandorina kutija... na zalost.user posted image   jer inace bi i u slo bila ista stvar, ali nije.. barem nije toliko eksplicitno i drsko...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 22:09:57   
njanja
da li mislite da na ovaj način stradavaju samo poznati? da li bi uopće netko aniniman dobio toliko prostora na tv-u? Borimo li se protiv terorizma samo kada se radi o slavnima??? jer, svaki dan netko nekoga "capne"-muž ženu, susjed susjeda..ali tada je to 2 retka u novinama....  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 22:13:11   
Candy
IZVORNA PORUKA: njanja

da li mislite da na ovaj način stradavaju samo poznati? da li bi uopće netko aniniman dobio toliko prostora na tv-u? Borimo li se protiv terorizma samo kada se radi o slavnima??? jer, svaki dan netko nekoga "capne"-muž ženu, susjed susjeda..ali tada je to 2 retka u novinama....  

Apsolutno se slažem s tobomuser posted image !

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 22:13:48   
mirna
i ja njanja!

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 22:22:59   
tonkica
Ma svijet u globalu ide totalno k vragu, da se tak izrazim. user posted image  Na žalost...
I da će bit teško odgajat djecu u tom okruženju, hoće! Samo mi se čini da ih mi kad narastu nećemo moć puštat same da idu bilo kamo, morat ćemo ih stalno držat na oku, jer iz dana u dan postaje sve gore i gore.
Sa Njanjinom izjavom se definitivno slažem!

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 22:23:31   
Bare
ogromni su novci u pozadini svega ovoga, nemojmo se zavaravati... nije bezveze ona stara izreka "oteto prokleto" ..... sada im se tope zalihe pa jedni druge reketare.... kad bi se samo svi drzali onoga "nemoj raditi drugima ono sto ne zelis da tebi neko radi" zivot bi svima bio puno bolji ....

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 22:26:44   
njanja
IZVORNA PORUKA: tonkica

Samo mi se čini da ih mi kad narastu nećemo moć puštat same da idu bilo kamo, morat ćemo ih stalno držat na oku, jer iz dana u dan postaje sve gore i gore.

 Kad sma bila trudna, rekla mi je frendica da mora malome od 6 godina objašnjavati kakvi su dodiri bezopasni, a na kakve da bude oprezan kad se radi o starijima....to su im savjetovali u vrtiću....tada sam shvatila da je najlakša stvar roditi.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 22:28:09   
Ruža
Strava i užas. I nebi rekla da ima velike veze sa ratom, jedino što više oružja ima. Ali ovo itekako ima veze sa našom politikom, našim pravosuđem, demokracijom i moralnim vrijednostima društva.
Ubiješ čovjeka i dobiješ 5 godina, siluju dijete još manje. Strašno, ma ja bi njima goli otok opet uvela i dobru radnu terapiju (kramp i motika). Ljudi su malo preslobodni, nitko i ništa im više nije autoritet, ničega se ne boje niti  im je išta više Sveto.. 
I sami smo si izborili sve to, daj ljudima previše prava i ode sve u klinac. I to od malih nogu prvo se pljuje po učiteljima, roditeljima, pa po policiji, starijima, političarima... Ničega se više ne bojimo pa nije ni čudo da se granice sve više i više pomiču...

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 22:30:02   
njanja
i da...sad shvaćam kako su se moji uvijek za mene brinuli user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 22:37:22   
tanja_10
Kažu da je noć najtamnija netom prije svitanja...Volim vjerovati da se upravo to sad događa oko nas i da ce ubrzo sve krenuti na boljeuser posted image To me drži,jer ako ću iz dana u dan živjeti u strahu za sebe i svoje najmilije...jednostavno ne vidim smisao u tome

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sigurna Hrvatska
23.10.2008 22:50:54   
anne
IZVORNA PORUKA: Ruža

Strava i užas. I nebi rekla da ima velike veze sa ratom, jedino što više oružja ima. Ali ovo itekako ima veze sa našom politikom, našim pravosuđem, demokracijom i moralnim vrijednostima društva.
Ubiješ čovjeka i dobiješ 5 godina, siluju dijete još manje. Strašno, ma ja bi njima goli otok opet uvela i dobru radnu terapiju (kramp i motika). Ljudi su malo preslobodni, nitko i ništa im više nije autoritet, ničega se ne boje niti  im je išta više Sveto.. 
I sami smo si izborili sve to, daj ljudima previše prava i ode sve u klinac. I to od malih nogu prvo se pljuje po učiteljima, roditeljima, pa po policiji, starijima, političarima... Ničega se više ne bojimo pa nije ni čudo da se granice sve više i više pomiču...


Potpisujem. Svi bi prava a nitko odgovornost!!!

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sigurna Hrvatska
24.10.2008 12:08:11   
Dajana
U potpunosti se slažem s Ružom.

Draga Mirna, sve zlo koje nas je snašlo preuzeli smo iz Amerike i njegovog kapitalizma kojem smo se divili godinama. Ono što smo htjeli sad smo i dobili. Preuzeli smo sve najgore, kriminal, nasilje, nekakvu nazovi demokraciju, globalizaciju, homoseksualce. Jednom riječju, katastrofa.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sigurna Hrvatska
24.10.2008 12:30:50   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....ja mislim da je zbog pada "krodeksa" njima malo zatreslo gaće i sada se međusobno tlaće!!!user posted image user posted image user posted image user posted image (CRNI HUMOR!!!)

Curke, kada je to ono bilo kada se starije poštivalo i dizalo im se u tramvaju...kada je to bilo da si u školi bio ko mrvica jer je učitelj i profesor Bog i batina...kada je ono bilo da su ljudi radili i imali da prehrane obitelj...kada se moglo mirno šetati po gornjem gradu i trgu, po cijeloj ljepoj našoj bez razmišljanja da te netko ne zaskoči zbog čika...kada se kopalo po smeću više nego danas i još da te raznese bomba...ovak mogu do sutra...TO I NIJE BILO TAKO DAVNO OBZIROM DA SE I JA SJEĆAM LJEPŠIH TRENUTAKA I KADA SLUŠAM RODITELJE JAKO SAM LJUBOMORNA JER SU U VRIJEME NJIHOVE MLADOSTI MLADI IMALI PUNO LIJEPŠE POTREBE I STVARI KOKE SU IH UVESELJAVALE!

Moja stara voli se sjetiti kada je išla sa curkama na gornji grad jest čevape poslije škole! Stari mi priče da je veči frajer bio onaj koji si je sam klepal auto nego da je kupil novi...obavezno je morao biti obućen u hlače i košulju jer bi inače izgledao kao klošar a to nije bilo ok za udvaranje!!
Hmmmm, danas je normala "upoznati" frajera i s njim na fukodrom!!!

Sve je otišlo kvragu i nažalost sve bu gore...jedino kaj nas može izvuč iz sranje je generalna katastrofa i promjena režima i načina života!!! Do tada mi mladi roditelji i budući roditelji moramo kemijati kako da djeci objasnimo tko su pedofili, mafija, kriminalci, što je terorizam i sl.

Točka na i mog izlaganje je : " ŽELIM VAM SVU SREĆU SVIJETA U TOME JER NIKOME NEĆE BITI LAKO!"  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sigurna Hrvatska
24.10.2008 12:32:22   
Dora04
Ljudi moji ne kaže se uzalud da riba smrdi od glave.
Počeli su se naši na vrhu bojati za sebe i svoje, odjednom su našli ubojice malog Luke, ma da ne bi, nisu ih mogli naći u 5 mjeseci, nego baš sad poslije slučaja Hodak.
Oni svi imaju previše putra na glavi, i kad jedan progovori svi padaju.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sigurna Hrvatska
24.10.2008 12:47:56   
lelo
IZVORNA PORUKA: FIONA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....ja mislim da je zbog pada "krodeksa" njima malo zatreslo gaće i sada se međusobno tlaće!!!user posted image user posted image user posted image user posted image (CRNI HUMOR!!!)

Curke, kada je to ono bilo kada se starije poštivalo i dizalo im se u tramvaju...kada je to bilo da si u školi bio ko mrvica jer je učitelj i profesor Bog i batina...kada je ono bilo da su ljudi radili i imali da prehrane obitelj...kada se moglo mirno šetati po gornjem gradu i trgu, po cijeloj ljepoj našoj bez razmišljanja da te netko ne zaskoči zbog čika...kada se kopalo po smeću više nego danas i još da te raznese bomba...ovak mogu do sutra...TO I NIJE BILO TAKO DAVNO OBZIROM DA SE I JA SJEĆAM LJEPŠIH TRENUTAKA I KADA SLUŠAM RODITELJE JAKO SAM LJUBOMORNA JER SU U VRIJEME NJIHOVE MLADOSTI MLADI IMALI PUNO LIJEPŠE POTREBE I STVARI KOKE SU IH UVESELJAVALE!

Moja stara voli se sjetiti kada je išla sa curkama na gornji grad jest čevape poslije škole! Stari mi priče da je veči frajer bio onaj koji si je sam klepal auto nego da je kupil novi...obavezno je morao biti obućen u hlače i košulju jer bi inače izgledao kao klošar a to nije bilo ok za udvaranje!!
Hmmmm, danas je normala "upoznati" frajera i s njim na fukodrom!!!

Sve je otišlo kvragu i nažalost sve bu gore...jedino kaj nas može izvuč iz sranje je generalna katastrofa i promjena režima i načina života!!! Do tada mi mladi roditelji i budući roditelji moramo kemijati kako da djeci objasnimo tko su pedofili, mafija, kriminalci, što je terorizam i sl.

Točka na i mog izlaganje je : " ŽELIM VAM SVU SREĆU SVIJETA U TOME JER NIKOME NEĆE BITI LAKO!"  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Bravo Fiona.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!