|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Torta od sira-bez sira!
12.10.2008 10:41:18   
koka
Prhko tijesto: 30 dag brašna, 20 dag margarina, 4 žumanjka, 1 p.p. Tekuće tijesto: 15 dag šećera, 3 jogurta, 2 kisela vrhnja,2.v šećera, 4 bjelanjka i šećer u prahu za posipanje.1-Umijesite prhko tijesto. 2. Zatim to tijesto prepolovite na dva dijela. 3.  Namažite posudu s maslacem i pospite brašnom( ja sam pekla u okrugli pleh za torte). 4. Jednu polovicu naribati ( na veće rupe) i sipati u posudu gdje ste odlučili peči. (ako ne želite izribati možete slobodno izvaljati tijesto na dno, ja sam ribala al kad se speklo vidila sam da dođe isto). 5. Napraviti tekuče tijesto. 6.Na izribano prhko tijesto istresite tekuće tijesto. 7. Drugu polovicu prhkog tijesta izribati na tekuće. 8. Peći 1 sat na 180 c.9. Kad se ohladi posipati s šećerom u prahu.....Par savjeta: ako ne uspijete izribati jer tijesto vam ispadne mekano,( nebi trebalo, al…) nemoj te brinuti tijesto stavite na kratko( oko 30 min) u zamrzivač pa će vam biti lakše ribati. Evo super je ispalo, jeftino a i lako. Jučer je bio fin a danas nakon frižidera još bolji .user posted image ¨Dobar tek .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Torta od sira-bez sira!
12.10.2008 18:17:51   
troubled
koka, zvuči odlično....probat ću svakako user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Torta od sira-bez sira!
12.10.2008 22:19:28   
tiha
mi to obozavamo gusimo se u tomeeeeeeeeee

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!