|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   muž ne želi drugo dijete
10.10.2013 15:03:47   
martie
pomozite savjetimaa!!!
evo, baš sam kod susjede i gledamo kako nam se klinci (obje smo rodile ove godine) "igraju". kad to vidim, malo sam tužna jer moja nema ni seku ni bracu, i iako bih ja voljela zatrudnit, danas, za 3 mjeseca, za godinu, nije bitno, moj muž ne želi ni čuti za to. kaže da će imati prijatelje i da nam ne treba još jedno dijete. on je zaista savjestan i odgovoran prema našoj bebici - ne fali joj ni zabave, ni ljubavi ni sigurnosti s njim, ali on kaže da je tu točka. nikad nije baš bio lud za djecom, da se njega pitalo, ne bismo još imali dijete, ali eto, omaklo se i sad smo sretni. no drugo neće i neće. imate li kakva iskustva, savjete? kako ga nagovoriti na nešto što ne želi ili se boji toga, a uvjerena sam da bi bio izvrsan otac i drugom bebaču i sretan? htjela bih da mi kćerkica ima bracu ili seku jer znam kako je to lijepo iz vlastitog iskustva.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: muž ne želi drugo dijete
11.10.2013 8:52:09   
PinkyFunkyBirdy
Draga Martie, žao mi je da se ne slažete oko druge bebice, ali možda da pričekaš (ne znam koliko godina imate) pa se možda tvoj muž predomisli s vremenom? user posted image A možda vam se i opet zalomi. user posted image Najiskrenije ti želim da ti se ostvari kako želiš. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu martie)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: muž ne želi drugo dijete
11.10.2013 11:54:29   
martie
ja imam 34, on 36 tak da nemamo kaj puno čekati :( ma dobro, možda samo moram biti strpljiva, valjda se sve posloži :)
hvala ti, pinky i čestitam tebi na user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: muž ne želi drugo dijete
11.10.2013 12:54:54   
uciteljica
Ja sam ista kao tvoj muž, ni ja ne želim još jedno dijete, a mm bi volio, eh, ...

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu martie)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: muž ne želi drugo dijete
11.10.2013 13:05:38   
PinkyFunkyBirdy
Hvala draga Martie, ali ja još uvijek nisam user posted image . user posted image Možda za par dana ugledam plusić. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: muž ne želi drugo dijete
11.10.2013 15:55:48   
mišica 666
meni nije jasno kako o tim stvarima niste prije pričali mislim prije braka.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: muž ne želi drugo dijete
12.10.2013 11:09:42   
martie
mišica, pa i pričali smo, on je uvijek bio za max.1, ja za puno i na kraju nekakv dogovor bio 2. makar smo to raspravljali zaista još daleko. ali malo ću se još strpit, klinka nam je tek 8 mjeseci pa mu je to možda malo prebrzo. nadam se.
pinky, joooj, sorry, zabunila sam se, ne znam kako sam pomislila da jesi već user posted image javi nam uglavnom i držim ti prste!!! user posted image
uciteljica, i šta ste se onda dogovorili, ima li kompromisa (mada je tu i težak ili nikakv kompromis moguće, jer ili ima bebe ili nema)?

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: muž ne želi drugo dijete
13.10.2013 23:01:38   
tina0310
ni ja ne želim 2 a mm bi radouser posted image
to je lipo ali financije su nam koma,poslovi nesigurni.....

više volim imat 1 i sve mu priuštiti nego 2 pa se misliti šta i kako.a i porod me prestravio,da ni nakon 3 god još umirem od straha i kad se sitim nikad ne poželim još jedno user posted image

svaka čast hrabrima....mislim da je pametnije dobro o svemu porazgovarati sa mm,možda on na to gleda malo drukčije nego to a za koju god(i tad nećete baš toliko biti stari) možda će ti on sam predložiti user posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu martie)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: muž ne želi drugo dijete
14.10.2013 8:32:10   
andydea
Martie mislim da je njemu jos rano s obzirom da imate jos uvijek malu bebu...ali moj savijet je da sjednes sa njim i razgovaras..reci mu svoje zelje i osjecaje..
Mm je htio jos jedno..i na pocetku nisam bila za to..ali evo nagovorio me..
Objasni mu da ce ipak proci period dok zatrudnis..pa 9 mj.trudnoce..biti ce vec razlika 2god.
Eto kod nas ce biti razlika 19mj.
Sretno !

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: muž ne želi drugo dijete
14.10.2013 10:38:27   
martie
andy, hoću. jučer mi malo falilo da mu kažem.... ma budem. odgađam razgovor jer me strah njegovog ne, al to što ti kažeš... dok ga napravimo proći će neko vrijeme. pa još 9 mj... i bit će velika razlika.... držite mi prste da na kraju razgovora kaže da će barem razmisliti o tome user posted image andy, čestitam! ti si stvarno hrabra, ali uvjerena sam da uživate u svojim srećicama! kad ti je termin?
tina, shvaćam te, ni ja ne želim da mi djeca skapavaju, ali isto tako mislim da ne moraju imati baš sve. trebaju imati dovoljno za jedan prosječan život. ni premalo ni previše. i tina, znaš da se svašta u životu mijenja i prolazi, ali sreća koju imaš s dječicom i njihova što imaju braco seku i obrnuto, to je neprocjenjivo... user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: muž ne želi drugo dijete
14.10.2013 11:17:16   
kisica
Mm i ja mogu reći da smo u veoma kompliciranoj situaciji što se tiče financija. No isto tako, znam i svjesna sam toga da nam nikada neće biti bolje nego sada, jer sad barem imamo posao oboje.

Kad se rodio sin, nismo ni živjeli zajedno, ja sam radila kao konobarica i taman sam par dana prije dobila radnu knjižicu jer sam dala otkaz, a on već godinama radi kao zaštitar i putuje više od pol mj. 90 km na posao. Preselila sam se k njemu i njegovima, u sobu od 10 kvadrata. Prvo sam mislila kako ću ja to, od kuda nam novci, iskreno 4 godine kasnije, danas, ja mogu reći da iako je bilo teških dana mome sinu nije falilo ništa. Naučeni smo živjeti skromno, i tako je naučen i on. Bake i djedovi, strina, stričevi, tetka..nema dana da mu netko ne kupi nešto od slatkiša. Svaki dan ima jesti što želi, bilo to čokolino, keksolino, pahuljice..
Neke stvari nije imao, tipa baby gym, ali sve druge je. Kinderbet smo kupili mi, sjedalicu prvu jedna baka, guralicu stričevi, onaj autić što gura nogama stričevi, ogradicu mi, kuma je kupila veću sjedalicu, druga kuma hranilicu, i tako se sve skupilo.

Da smo opet čekali neka bolja vremena, ova user posted image nebi bila nikada. Kada sam ostala trudna sada, bila sam presretna, ali nakon nekog vremena počela sam razmišljati... Bože kako će mi to? Muž je na minimalcu, više zaveze nego što doma donese. Ja sam bila prijavljena samo 2 mj.pa imam min.primanja. Kuća malena, 40tak kvadrata. Kud sa krevetićem? I iskreno, rekla sam to mužu. Par puta. Njegov odgovor bio je, sa prvim je bilo još i gore, ja to želim po svaku cijenu. I bio je u pravu. Za krevetić je mjesto spremno već. Za pelene i hranu bit će uvijek, opremu imamo od sina, robicu smo dobili, nešto kupili. I sve ide kako treba.

Razgovaraj sa njime, možda je njega prepalo nešto, možda on ima neka razmišljanja o tome koja baš i nisu takva. Možda on misli da vama nešto fali, pa da bi time još jednim djetetom imali još manje.

< Poruku je uredio kisica -- 14.10.2013 11:22:34 >


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu martie)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: muž ne želi drugo dijete
17.10.2013 10:46:26   
martie
kisica, vidim, bili ste baš hrabri user posted image a što se tiče dječje opreme, super ste napravili. ionak nije pametno kupovati sve kad se neke stvari zaista malo koriste, a skupe su.
moram vam javiti da sam sinoć razgovarala s mm. tj.ja sam više pričala, on je više slušao. hmmm... prvo je rekao ne i gotovo. jer nema volje i nemamo ga gdje staviti. ovo drugo sam mu odmah pobila, jer u sobi može spavati i dvoje djece, je li tako? čak i ako su curica i dečko, pa braća su, ne? a ovo prvo je malo teže... baš sam se bila rastužila. uglavnom, na kraju je pristao razmisliti o pozitivnim stranama imanja još jednog bebača. iskreno se nadam da će shvatiti da će biti presretan, baš kao i s ovim. a možda bih mogla malo popričati i sa svekrvom koja je draga osoba pa bi ga i ona mogla potaknuti, ha? user posted image user posted image jooooj, cure, tako sam pozitivna i vjerujem u dobar ishod, nadam seeee!!! user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: muž ne želi drugo dijete
18.10.2013 20:41:09   
kisica
Draga marie - kuća u kojoj mi živimo je 40 kvadrata. Ima hodnik, kupaonicu, kuhinju i sobu.
Prvo smo mm, ja i mali spavali skupa na bračnom. Onda smo u sobu ubacili krevet za njega.
Sad on spava na svom krevetu, a mm i ja smo izbacili bračni krevet i kupili mali kut za 2 osobe..tako da dobijemo prostor za kinderbet :) I eto, nas 4 u jednoj sobi.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu martie)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: muž ne želi drugo dijete
21.10.2013 9:29:23   
martie
kisica, vi ste se zaista snašli user posted image a kako ćete sad kad stigne sekica? imate li nekakvu mogućnost za nadogradit bar još jednu malu sobicu pa tam strpati klince? btw, čestitam na curici, i ja bi jednu user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: muž ne želi drugo dijete
19.11.2013 15:10:31   
Krky
Hmmm, moj nije htio treće, ali je bio otvoren za mogućnost. Kad sam ostala trudna, nije tri dana dolazio k sebi jer je bilo 1+1 gratis. danas je u ekipi 6 i kaže da mu je to nekad netko rekao, proglasio bi ga nenormalcem. Možda ga je smekšala moja silna želja za puno malaca i idealna razlika među malcima. uz to, naravno, sada imamo uvjete, ali prije 20 godina nije bilo tako. Bili smo na faksu, u roditeljskoj kući, poslijeratno razdoblje, dosta su nam roditelji pomagali...Da smo čekali idealne uvjete...hmmm, što su uopće idealni uvjeti?


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: muž ne želi drugo dijete
22.12.2013 15:02:59   
Marti83
E jedan je i kod mene doma koji čeka idealne uvjete,da se riješe financije itd... Ne kažem ja da moramo pod hitno,nismo toliko "stari" ali ja bih još jedno da ne bude velika razlika između klinaca.

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: muž ne želi drugo dijete
22.12.2013 18:10:15   
zelja1
financije su uvijek problem, ali dijete treba imati brata ili sestru, svog najboljeg prijatelja jednog dana. Neka se svima omakne to 2. ili 3. dijete :)

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!