|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pravi prijatelj
8.4.2010 11:31:49   
njanja
Imam jednu frendicu s kojom sam prakticki odrasla, zajedno osnovna skola paralelni razredi, srednja skola ista klupa, zajednicka ucenja, prvi izlasci, prve ljubavi, prva cigareta, prva štok kola, kasnije fax do zajedničke diplome...Bila je moja srodna duša, i sve dobro i loše što sam od 15-te do cca 20-te prošla je bilo s njom, a iako sada živi preko oceana i dalje mi je najbolja prijateljica i mislim da se s nikim nikada neću razumijeti kao što sam s njom....(inače, sada je ona jedna trudnica koja čeka svoju prvu bebi).... Bila je jedna situacija tamo cca početkom faxa kada je imala dečka, veza je tada bila cca 1 god i tada su nakon početnog poleta, zaljubljenosti i svega lijepoga počeli problemi....Problemi o kojima ona meni nikada nije pričala...Tada smo se malo bile udaljile, što je normalno, bile smo na faxu, ona bi nakon faxa otišla s dečkom, ja doma sama i viđale smo se manje intenzivno od onoga prije...I tako jedno popodne zove ona mene na telefon plačući i moli da dođem kod nje jer da je sama i da joj je teško....I ja kažem ok, doći ću...i moj tata se čak zabrinuo šta se s njom dešava i kaže mi: odvest ću te kod nje....I pričamo mi tako u autu i kaže mi tata: "M. ti je stvarno pravi prijatelj", a kažem ja: ma kako mi je ona pravi prijatelj, od kada hoda sa B. me zaboravila, a vidi sada me zove kada joj nešto ne štima i kada je tužna....A tata mi kaže: "Upravo zato ti je pravi prijatelj jer je od svih ljudi koje je mogla zvati kada joj je teško je zvala tebe da joj pomogneš jer baš tebi vjeruje i zna da ćeš joj pomoći"....Bio je u pravu i iako je ova priča stara 12 godina, ja je se još uvijek sijećam,a jučer i danas me još jedna osoba podsjetila na to....Iako se ona vjerojatno osijeća kao da ja njoj sada pomažem, ja sam zapravo zahvalna jer me netko još jednom u teškoj životnoj situaciji prepoznao kao nekoga kome se može vjerovati....Hvala joj na tome!!!!I hvala mojoj M. koja je miljama daleko uvijek tu uz mene....I mom tati koji mi je tada dao najbolji savijet! p.s. sada sam kao na dodjeli oskara, ali morala sam ovo staviti "na papir" 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 11:51:17   
ejmama
Slažem se s tvojim tatom, lijepo je kad možeš na nekoga se osloniti bez obzira koliko se vidite. Zamisli koliko je njoj to značilo, a ti isto možeš očekivati ako ti zatreba

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 12:08:52   
Zvonki
Njanja, jako lijepa priča. Pravo prijateljstvo ne može ni daljina pokolebati user posted image
Ja nažalost ne mogu reći da imam tako nekog. Jedino mi je mm najbolji prijatelj user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 12:11:05   
xxl
user posted image Drago mi je ćuti tako što u danjašnja vremena u ovoj državi

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 12:17:43   
Točkica28
divno
i ja se mogu pohvaliti sa najboljom prijateljicom na cijelom svijetu
obozavam jeeeeeeeeee
i znam da je blago sto ju imam


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 13:25:09   
BUMBIKA
Jako lijepa pričauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 13:27:47   
leilany
user posted image user posted image njanja....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 13:28:42   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 13:32:19   
sig
Samo onaj tko ima istinskog prijatelja zna što znači prijatelj!!

Bravo za tebe i tvoju prijatejicu user posted image
Bravo za mene i moju user posted image
Bravo za sva istinska prijateljstva user posted image user posted image

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 13:35:39   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 13:41:07   
ninolina
bravo njanjauser posted image user posted image
i ja sam imala prijateljicu koja je bila uz mene od malih nogu iako sam ju izgubila s njenih 18 uvjek je u mom srcuuser posted image ....
lijepo je kad imaš nekoga ko ti znači puno u tugi i veselju


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 16:44:33   
natalijax
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
8.4.2010 18:05:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 18:41:11   
zaba
njanja,priča je prekrasna,mene je podsjetila na moju prijateljicu koja živi u Kanadi i bile smo cijeli život dobre,ali eto,život nas je udaljio.
Priča je stvarno super,tata je imao pravo.Pravo prijateljstvo user posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 22:31:48   
Nika 24052006
Tvoj je otac definitivno u pravu,to se vidi i iz toga što su ti se njegove riječi usjekle u pamćenje i sjećaš ih se i nakon toliko godina...I ja imam jednu divnu,divnu prijateljicu,sva sreća,jako smo si blizu,pa se vidimo bar jednom tjedno,a čujemo skoro svaki dan....

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pravi prijatelj
8.4.2010 23:29:28   
Ninaa
Baš lijepa pričauser posted image user posted image user posted image .
Moram i ja reći da imam svoju pravu i iskrenu prijateljicu koja je bila uz mene u svim trenucima moga života od djetinjstva potpisala se u moj vjenčani list i onak prije nek je izašao svećenik tiho mi prišapnula ak nisi sigurna još uvijek stignemo pobjeći samo moramo brzo, tak me je malo i opustila.Bez obzira kaj sam se udala i rodila, ona radi i polagano se sprema za brak prijateljstvo je izdržalo,čujemo se i vidimo rjeđe no inače ali uvijek je tu za mene kao i ja za nju. Živjela prijateljstva!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pravi prijatelj
9.4.2010 11:05:14   
marija0
IZVORNA PORUKA: Točkica28

divno
i ja se mogu pohvaliti sa najboljom prijateljicom na cijelom svijetu
obozavam jeeeeeeeeee
i znam da je blago sto ju imam




(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pravi prijatelj
9.4.2010 12:33:52   
curice
bravo njanjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pravi prijatelj
9.4.2010 12:58:49   
Ruža
E to je tata! user posted image user posted image
I opet si me uspjela user posted image user posted image user posted image .
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pravi prijatelj
9.4.2010 13:48:26   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: curice

bravo njanjauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pravi prijatelj
9.4.2010 23:19:14   
Ladina mama
Joj, zaista predivna priča! A tata je mrak! user posted image  
I ja imam zaista divne prijateljice i ne bih ih mijenjala za sva blaga svijeta. Jedna je najbolja - od djetinjstva, a još je tu nekoliko njih.
Premda, moram reći, neke drage osobe sam na životnom putu pogubila.... Jednostavno smo se razišli.... A činilo se ko da ćemo biti prijatelji (ili sestre!) cijeli život. I da, jakoooo sam tužna zbog toga, čak sam pokušala i vratiti izgubljeno povjerenje, no izgleda da je istinita ona izreka - prijateljstvo je poput stakle, kad se jednom razbije, nemoguće ga je ponovno sastaviti. user posted image  user posted image  user posted image  Još je tužnije što se ponekad razbije bez svađe... jednostavno ga nagrize zub vremena... user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Gusta hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli uvoditi krutu hranu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!