|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   hodalica i vrtic
29.5.2010 10:38:38   
mali_macic
cure, zanima me vase misljene o hodalicama i vrticem, da li vam je bila od koristi ili bacen novac? ja se nesto mislim da li uzet ili ne i ako uzet da li kupit novi ili polovni?

Ella se za sada igra na onoj podlozi za igranje no sve vise se okrece i svako malo je moram vratit na nju, tako da je mogu stavit na njega jedino ako sam i ja u dnevnom boravku. Znaci ne mogu je ostavit tamo u dnevnom a da ja idem kuhat rucak. A kad sam u kuhinji je stavim u hranilici i onda se ona u njemu igra.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 10:43:48   
leilany
meni je posluzilo i jedno i drugo....voljela je bit u hodalici...a i u vrticu....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 10:46:05   
mariola
Mi nismo kupili vrtić,puzle su mu preko cijelog boravka i puno mu je veći prostor nego u vrtiću. Kreće se i on i puže ali nemam nekih opasnosti pa mi nije problem da je on na podu. A ako se ne igra na podu onda sjedi u kinerbetu i igra se. Vrtić je po meni nepotreban.
Hodalicu smo dobili i stavili ga prije dva dana u nju. Obožava ju.juri po cijeloj kućiuser posted image


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 10:46:29   
BruMa
i Bruno je volio biti u hodalici,a i u vrtiću ali ne toliko ko u hodalici.mislim da se isplati kupiti ili posuditi ako imaš od koga.isto je bio puno u hranilici pa se igrao.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 10:52:46   
MiniMama
meni je vrtic bio pun pogodak kao i hodalica. doduse, sad imas i onih putnih krevetica koji su skoro jednako skupi koliko i vrtici. pa mi se ne cini lose kupiti taj putni krevetic i sluzi ti kao vrtic, a ipet ako ides negdje, taj putni krevetic zbilja dobro dođe.

za hodalicu tvrde da nije dobra za kukove, ali ja sam svog hahara stavljala u hodalicu, nikad na dugo, ali svejedno sam ga stavljala. ne znam, i generacije prije su bile u hodalicama, pa smo svi zivi i zdravi.

puno djece ne zeli biti u vrticu, ali moj ga OBOZAVA. sad smo uzeli novi veliki plebanijev koji nema mrezicu nego ogradicu i on je presretan. sad si slaze igracke van vrtica kroz ogradu i to mu je glavna zanimacija.  user posted image user posted image

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 11:10:31   
mani
mene je vrtić spasio,kad je bila jako mala jedino gdje sam ju mogla ostaviti je sjedalica,počela se rotirati sa 3 i pol pa se ti misli gdje će završiti ako ju ostavim na podlozi,u sjedalici je htjela biti 2omin i onda je slijedilo nosaj me nosaj...user posted image  u vrtiću ju mogu ostaviti pa pospremiti,kuhati bez bojazni da će se udariti,ispasti i sl.meni je puno pomogao,kupili smo brevijev s tkaninom na dnu s ušivenim igračkama svidja joj se voli biti u njemu.hodalicu nemamo jer ne preporučuju a opet tko zna jel to toliki bauk kako dr. pričaju.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 11:55:20   
mišica 666
meni je vrtić bio super stvar mala je u njemu bila do 2 godine. bar kad bi morala negdje sekund otić znala sam da je na sigurnom. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mani)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 12:11:45   
marija0
meni pomaže pogotovo hodalica jer je sad posta nemoguć sa svojim zahtjevima samo oće šetat a nemogu ga stalno držat pa ga stavim u nju a ja radim šta imam, vrtić malo manje voli ali ok je pomogne barem pola sata dnevno user posted image  

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 12:43:14   
BUMBI
Nama je hodalica bila super,volio je biti u njoj,a vrtić baš i ne

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 13:04:09   
MaTana
mi nismo imali hodalicu, ali vrtić mi je bio spas... od 6 mjeseci pa dok nije prohodala stala bi u njemu i igrala se (koja lijepa vremenauser posted image user posted image ) ljeti bi je iznjeli na taracu u hlad i super!!! sad nam služi kao spremnik za igračke i još uvijek dobro dođe... Sveki kaže da se lijepo zaigra kad je sama sa njom, ali ćim vidi da je netko slobodan urla da je izvućemo....
Btw, meni sada služi kao kaznionicauser posted image user posted image user posted image , ako je napravila nešto što nije smjela ide u njega na minut dok se nesmiri....


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 13:23:05   
mali_macic

IZVORNA PORUKA: MiniMama

meni je vrtic bio pun pogodak kao i hodalica. doduse, sad imas i onih putnih krevetica koji su skoro jednako skupi koliko i vrtici. pa mi se ne cini lose kupiti taj putni krevetic i sluzi ti kao vrtic, a ipet ako ides negdje, taj putni krevetic zbilja dobro dođe.




mi imamo putni krevetic od Graco posto nemamo puno mjesta i super nam je dosao sto na njemu ima dodatak za presvlacenje.

mozda cu pokusat nju za prvo vrijeme stavit u njemu da se igra, pa da vidim ide li ili ne da bez veze ne trosim pare. jedini mi je nedostatak sto je u sobi malo mracnije pa i preko dana moram palit svjetlo do u dnevnom ima vise svjetla. no ne daj mi se cinit taj tramak micat krevet amo tamo.
no hvala vam na vasim misljenima. u slucaju da znate nekoga tko bi prodavao vrtic ili hodalicu javite mi na pp.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 14:11:45   
cuba
Meni se R sa 4mjeseca počeo okretati pa ga više nisam mogla nigdje ostaviti bez nadzora (osim u krevetiću) pa smo kupili vrtić koji mi je za sada pun pogodakuser posted image a i čula sam jako puno pozitivnih iskustava sa njim (iako ima djece koja jednostavno ne žele u njega).
Hodalicu ne znam hoću li koristiti, svi su nešto protiv nje kao da nije dobra za nogice, mišiće itd. Pitat ću pedijatricu na idućem pregledu za njeno mišljenje pa onda odlučiti.


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 15:19:33   
njanja
u vrticu je bio doslovno 2 minute, ali nije nam bačen novac jer imamo onaj vrtic kao putni krevetic pa nam koristi kada idemo s janom na put i spava u njemu.... hodalica mi je bila super, bio bi u njoj kada bi ja kuhala pa bi gledao tabise u njoj i plesao....sa 10 mj nije vise bio u njo, nego ju je gurao i hodao za njom, ona mu je bila oslonac... nervira me stav PROTIV hodalice, naravno da sam i ja protiv toga da je dijete 2 h u hodalici, ali 15 minuta dok neš napravim mi je bilo sigurnije nego da se diže po kuhinjskim elementima budući da je on od 8 mj bio na nogama i bio mi je tako preopasan...mislim da bi više štete imao da je padao i stalno se udarao, nego što je bio 2-3 x dnevno po 15 tak minuta u hodalici...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
29.5.2010 16:24:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 16:30:54   
ninolina
Nama je hodalica bila super,volio je biti u njoj,a vrtić baš i ne

i kod nas tako...ni jedan nije volio vrtić


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 17:26:16   
lidac0605
meni je isto vrtić bio najgluplja investicija...nijedan nije htio bit unutra...
Al u hodalici su bili i to im je bilo super user posted image ...a i meni user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 18:01:48   
MiniMama
http://adax.hr/ogradice/cijena/ogradica_recinto/

meni je ovaj vrtic super jer nema onu mrezicu koja mi dere zivce.
1. sigurno nije zdravo gledati kroz onu mrezicu
2. lako se održava (za razliku od grrr.. mržice)
3. presladak mi je

kad sam ja kupovala svoj, ovog nije bilo user posted image , a kad sam odlucila prodati svoj i kupiti ovaj shvatila sam da mi fali 8 cm zida inace ne mogu otvoriti vrata! user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 18:15:47   
Thea

IZVORNA PORUKA: lidac0605

meni je isto vrtić bio najgluplja investicija...nijedan nije htio bit unutra...
Al u hodalici su bili i to im je bilo super user posted image ...a i meni user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 21:21:01   
malica
Protivnik sam hodalice. Moja malica će sad 8 mjeseci i od 4 mjeseca je na podu. u početku samo na didaktičkoj dekici a sada svukud. Šunja se, puže, istražuje.... Imam putni krevetić, posuđeni, u koji sam polagala puno nade al služi samo ako imam neodgodivog duljeg posla u drugoj prostorijiuser posted image . Ne voli baš biti u njemu. Inače sam pobornik nesputavanja i ne poticanja djeteta na nešto što ne može samo. Sjedi sama, a nikad joj nisam pomogla itd....

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 23:26:13   
L.P.
Nijedno nisam stavljala u hodalicu,a vrtić mi je za oboje dobro poslužio.Dakle dajem user posted image za vrtić!

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 23:45:25   
pepeljuga
Vrtic nikad nisam koristila ni s jednim ni drugim,hodalicu nisam ni sa t jer je on rano propuzao i prohoda a za R sam dobila hodalicu i koristio ju je nekih misec dana prije nego sto je prohodao i stvarno je uzivao u njojuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: hodalica i vrtic
29.5.2010 23:56:32   
ejmama
Prvi put sam posudila vrtić u koji nikad nije htjela, htjela je u hodalicu. Sad sam opet posudila vrtić samo iz tog razloga što mlađu nemogu pustiti nigdje na miru, a da je starija ne gnjavi , ovako mlađa ima malo mira. I mlađa isto ima hodalicu i obožava je, sad joj više ni ne paše, pa digne hodalicu i hoda s njom pa stalno moram gledati hoće li se negdje izvrnuti. i Vrtić mi je dobra jer stavim da stoji, a ona hoda sve uz rub i sva je ponosna i pleše.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: hodalica i vrtic
30.5.2010 0:17:49   
mali_macic

IZVORNA PORUKA: MiniMama

http://adax.hr/ogradice/cijena/ogradica_recinto/



super izgleda no nazalost je i meni malo velika za nas stancic.

malo sam mjerila po stanu i pricala s mm i vjerojatno nece vrtic doc u obzir jer bi bio problem di ga stavit. no vidit cu da li mogu negdje naletit na povoljnu hodalicu.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: hodalica i vrtic
30.5.2010 0:49:19   
tiha

IZVORNA PORUKA: mali_macic


IZVORNA PORUKA: MiniMama

http://adax.hr/ogradice/cijena/ogradica_recinto/



super izgleda no nazalost je i meni malo velika za nas stancic.

malo sam mjerila po stanu i pricala s mm i vjerojatno nece vrtic doc u obzir jer bi bio problem di ga stavit. no vidit cu da li mogu negdje naletit na povoljnu hodalicu.




lelo ima ovakvu i super je ja sam se odusevila kad sam bila kod nje...mozes ju i rastavit i svasta nesto s njom

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: hodalica i vrtic
30.5.2010 5:41:10   
Puli
vrtić ti ja imam dolje u dubrovniku potpuno novi pa ti ga mogu dati na posudbu ako želiš da vidiš hoće li ti curka biti u njemu,mi stižemo 26.7.:)ako ti ne bude kasno
(vrtić je kupljen samo za to da dok sam bila sama na moru c.mogu ostaviti na sigurnome ako idem u wc i slično)


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!