|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sunce, pjesak,plaža
7.4.2010 16:30:54   
ejmama
Slučajno sam malo švraljala neto i naišla na ovu stranicu s opremom za bebe i djecu, prsluci za plivanje, kape koje štite od UV zračenja, pelene za u more itd... pogledajte možda vam se nešto svidi

http://www.konfidence-hr.com/catalog/1


_____________________________

H 07 E 09
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sunce, pjesak,plaža
7.4.2010 22:20:05   
leilany
joj ejmama ljubim te u okouser posted image
fala ti na linku....ja vec sad muku mucim di bi te stvarcice kupila maloj....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sunce, pjesak,plaža
7.4.2010 22:23:38   
mala pcelica
one gacice za u more su mi malo neshvatljive i ne izgledaju mi kao da govance ne moze ispasti iz njih user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sunce, pjesak,plaža
7.4.2010 22:27:53   
ejmama
Meni je najbolji onaj video gdje bebe plivaju. Čini se sve kvalitetno, ali i skupo, mislim da su one kape super stvar i one trake za uši, mi stalno planiramo kupiti prsluk jer nas je strah kad smo na barki da koje dijete ne ispadne.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sunce, pjesak,plaža
8.4.2010 13:56:39   
Bebys
sve to ja moram ove godine kupiti za moju curicu jer idemo 1 mj. na more...bas sve to sto si nabrojila...i odlicno je

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!