|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ENDOMETRIOZA
12.9.2007 12:54:53   
metuljćića
Endometioza je kao bolest znana več preko osamdeset godina ipak je njen uzrok za postajanje još uvjek nerješen i pitanje mngih doktora.To je bolest u kojoj se maternićna sluz ne pojavljuje samo u maternićnoj votlini nego i na drugima djelima tjela kao što su -može da zaide u trbušno votlino na jaja,mnogo puta i na mjehur.
Kod endometrioze su prisotne moćni bolovi i mnogoputa je baš ona razlog kad nemožemo zatrudnjti.

Koliko izmed vas ima probleme sa ovom bolešćom ?

< Poruku je uredio metuljćića -- 12.9.2007 13:01:59 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ENDOMETRIOZA
18.9.2007 8:53:06   
buket
Evo još jedne sa endometriozom.user posted image  Više puta sam operisana, ali bolest se uvjek vrati.Najgore je kad imam menstruaciju koja je vrlo jaka.Tada imam takve bolove, da jedva hodam. Sad radimo na user posted image i nadam se, da će bolest stati neko vreme, jer kažu, da trudnoča zaustavi endometriozu.
Nadam se, da će u bližnjoj budućnosti pronaći lek, jer svaki dan ima sve više žena, koje oboluju od te bolesti.

(Odgovor članu metuljćića)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!