|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Leptirići
2.4.2010 14:20:56   
evanda
Ne mogu naći na netu slikicu da vam pokažem.
Imam negdje u kući leglo nekakvih leptirića, koji nisu moljci, to sam sigurna.
Imaju svjetlo-smeđu boju i  neku tamnu šaru na sredini krila, dosta su veliki, cca 2 cm i izluđuju meuser posted image
Sve sam prevrnula, ne mogu im naći izvor
Ima li tko kakav savjet?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Leptirići
2.4.2010 14:25:10   
ninolina
a gdi ih imaš najviše...probaj pošpricati cijelu kuću raidom ali dok vi idete nekud van..i pazi da ti hrana nebude ostala vani

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Leptirići
2.4.2010 14:26:54   
adryosijek
a ti vole slatko ja ostavila gusti sok od breskve u casi i jedna se uvalila fujjjjjjjjjjjuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Leptirići
2.4.2010 14:27:24   
Zvonki
user posted image

Ovakav?

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Leptirići
2.4.2010 14:33:47   
Zvonki
Možda isto malo lavande?

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Leptirići
2.4.2010 20:20:46   
evanda
IZVORNA PORUKA: Zvonki

user posted image

Ovakav?


Ne, ovi moji imaju jednu debelu smeđu šaru i glatka krila, nisu brašnasta kao u moljaca....zbilja ne znam šta ću....a ne mogu Raidom, ninolina, to je 100 kvadrata u komadu....

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Leptirići
2.4.2010 22:13:05   
ninolina
pa kaj ih imaš po cijeloj kućiuser posted image user posted image user posted image
mislim da ti je vrijeme da napraviš kompletnu generalkuuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Leptirići
2.4.2010 22:43:30   
evanda
IZVORNA PORUKA: ninolina

pa kaj ih imaš po cijeloj kućiuser posted image user posted image user posted image
mislim da ti je vrijeme da napraviš kompletnu generalkuuser posted image user posted image


Ne, samo u boravku koji je skupa s kuhinjom
Mislim si ja da su to ipak kuhinjski moljci, samo mi nije jasno otkud-ako itko čisti i baca stvari iz kuhinje koje se ne potroše u roku od odmah, onda sam to ja.....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Leptirići
2.4.2010 22:45:44   
ninolina
ma uzmi one trakice kaj ima za elemente i lijepo poljepi po dva su ti u kutijici pa nek se hvataju

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Leptirići
3.4.2010 13:56:22   
Bebys
RIZA...ili ako imas tapete...dugo ispod tapeta izlaze...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Leptirići
4.4.2010 12:17:53   
zara13
to ti imam i ja ali ja ih se nemogu nikako riješiti živim u zgradi i očito ulaze kroz ozračnik nekuda .ja polijepim one trakice za kuhinju za moljce malo pomogne al ne baš uvijek a lavande smo nakupovali ne pomaže .i tako već tri godine se borimo sa njima i nikako se ih riješiti

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!