|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   padam u bed
7.3.2010 19:53:37   
natalijax
Kako li da nazovem temu,eto prolaze dani,ponekad toliko padnem u neku depru,često kad legnem u krevet razmišljam i,razmišljam da li sam išta mogla učiniti za svoje prvo dijete,sjetim se onih lažnih trudova zbog kojih su me u bolnici stalno ispitivali da li ih osjetim,nisam ih osjetilauser posted image da li sam je mogla spasiti da sam tražila da me porode ranije,Sječam se svakom njenog udaranja koje je bilo jako udaranje da li su to bili zadnji trzaji,nekad se osječam koda je s tim lupanjem tražila pomoć,koda mi je htjela nekako poručiti mama spasi meuser posted image user posted image Znam da sada imam divnog anđela zbog kojeg živim ,dišem i zbog kojeg sam sretna,user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: padam u bed
7.3.2010 20:00:23   
majda
IZVORNA PORUKA: natalijax

Kako li da nazovem temu,eto prolaze dani,ponekad toliko padnem u neku depru,često kad legnem u krevet razmišljam i,razmišljam da li sam išta mogla učiniti za svoje prvo dijete,sjetim se onih lažnih trudova zbog kojih su me u bolnici stalno ispitivali da li ih osjetim,nisam ih osjetilauser posted image da li sam je mogla spasiti da sam tražila da me porode ranije,Sječam se svakom njenog udaranja koje je bilo jako udaranje da li su to bili zadnji trzaji,nekad se osječam koda je s tim lupanjem tražila pomoć,koda mi je htjela nekako poručiti mama spasi meuser posted image user posted image Znam da sada imam divnog anđela zbog kojeg živim ,dišem i zbog kojeg sam sretna,user posted image user posted image user posted image
Rasplakala si me....user posted image user posted image I ja sam u depri sama od sebe,onako.Došlo mi.Pa još ovo pročitah...Tužno.Glavu gore.Kao što si rekla,imaš divnog andjela.....

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: padam u bed
7.3.2010 20:06:42   
Anoniman
draga moja, nemoj se optuživati, jer da si znala način da joj pomogneš, sigurno bi to učinila!
da si znala da je ona uopće u opasnosti, napravila bi sve da to spriječiš!
NISI znala!
Nemoj sebe optuživati zbog stvari na koje nisi mogla utjecati!
Ništa ne možeš promijeniti time što se loše osjećaš, ne možeš ju vratiti, na žalost... a ni sebi nećeš pomoći tim mislima...
predaj to sve u Božje ruke... smiri se...
Liamu trebaš mirna, vedra i neopterećena stvarima na koje ne možeš utjecati...
imaš anđela koji ti u nebu sigurno treba da te zagovara.... tako je moralo biti... drugog odgovora nemam, ti jednostavno NISI KRIVA!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image
ima vremena... još stigneš imati curicu user posted image user posted image

(Odgovor članu majda)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: padam u bed
7.3.2010 20:09:26   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Mariachi

draga moja, nemoj se optuživati, jer da si znala način da joj pomogneš, sigurno bi to učinila!
da si znala da je ona uopće u opasnosti, napravila bi sve da to spriječiš!
NISI znala!
Nemoj sebe optuživati zbog stvari na koje nisi mogla utjecati!
Ništa ne možeš promijeniti time što se loše osjećaš, ne možeš ju vratiti, na žalost... a ni sebi nećeš pomoći tim mislima...
predaj to sve u Božje ruke... smiri se...
Liamu trebaš mirna, vedra i neopterećena stvarima na koje ne možeš utjecati...
imaš anđela koji ti u nebu sigurno treba da te zagovara.... tako je moralo biti... drugog odgovora nemam, ti jednostavno NISI KRIVA!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image
ima vremena... još stigneš imati curicu user posted image user posted image

ovo se lio napisala.....
nato drzi seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: padam u bed
7.3.2010 20:09:53   
curice
draga nemoj biti tužna,nisi ti krivauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: padam u bed
7.3.2010 20:15:20   
Domy

IZVORNA PORUKA: natalijax

Kako li da nazovem temu,eto prolaze dani,ponekad toliko padnem u neku depru,često kad legnem u krevet razmišljam i,razmišljam da li sam išta mogla učiniti za svoje prvo dijete,sjetim se onih lažnih trudova zbog kojih su me u bolnici stalno ispitivali da li ih osjetim,nisam ih osjetilauser posted image da li sam je mogla spasiti da sam tražila da me porode ranije,Sječam se svakom njenog udaranja koje je bilo jako udaranje da li su to bili zadnji trzaji,nekad se osječam koda je s tim lupanjem tražila pomoć,koda mi je htjela nekako poručiti mama spasi meuser posted image user posted image Znam da sada imam divnog anđela zbog kojeg živim ,dišem i zbog kojeg sam sretna,user posted image user posted image user posted image

Ja sam prvuuser posted image izgubila sa 5 mj..otišla mi je plodna voda..bila je curica teška nešto više od pola kile..normalno sam je rodila.al jednostavno je nisu mogli spasit..od tad je prošlo 19 god i dan danas se toga sjetim..
I znam draga u potpunosti kako ti je i kako se osječaš..user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: padam u bed
7.3.2010 20:21:54   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj tuzno  jakoo . neznam sta rec kad se sjetim place mi se imala sam slican slucaj ali u ranoj faziuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: padam u bed
7.3.2010 20:28:30   
lee
nato moja draga nisam to znala...nedaj mi se, ti si divna mama svome malom andelu i nisai mogla znati da li je nešto sa bebom ili ne...nemoj sebe kriviti nisi ti kriva..ja znam pasti u depresiju jer se pitam da li sam ja dobra mama i jesam li ja normalna žena kad ne želim više djece...nemoj mi se dati.evo zagrljaj za tebe veliki največi.

user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: padam u bed
7.3.2010 20:33:39   
FIONA
kratko i jasno...sjeti se tog anđela na način da je tu, da čuva ovozemaljsko Božje djete koje imaš uz sebe...probaj stvoriti sliku savršenstav a ne tuge i nečeg što je moglo biti...
pusa!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: padam u bed
7.3.2010 21:09:17   
twitty
nato sve znam i sve znaš.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tu sam ako me trebaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: padam u bed
7.3.2010 21:22:54   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: padam u bed
7.3.2010 21:29:52   
evanda
Ne daj se tugi
Zbog anđela koji je sad kraj tebe, ne daj da on osjeti tvoju tugu


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: padam u bed
7.3.2010 21:30:01   
mariola

IZVORNA PORUKA: Mariachi

draga moja, nemoj se optuživati, jer da si znala način da joj pomogneš, sigurno bi to učinila!
da si znala da je ona uopće u opasnosti, napravila bi sve da to spriječiš!
NISI znala!
Nemoj sebe optuživati zbog stvari na koje nisi mogla utjecati!
Ništa ne možeš promijeniti time što se loše osjećaš, ne možeš ju vratiti, na žalost... a ni sebi nećeš pomoći tim mislima...
predaj to sve u Božje ruke... smiri se...
Liamu trebaš mirna, vedra i neopterećena stvarima na koje ne možeš utjecati...
imaš anđela koji ti u nebu sigurno treba da te zagovara.... tako je moralo biti... drugog odgovora nemam, ti jednostavno NISI KRIVA!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image
ima vremena... još stigneš imati curicu user posted image user posted image



mariachi je to lijepo napisala. nato, draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: padam u bed
7.3.2010 21:37:55   
elle1
nato mislim da ne postoje rijeci utjehe u takvim situacijama...ja ti zelim da sto lakse prebrodis svoj gubitak,ako je ikako moguce....drzi  se ne samo radi sebe vec radi svoga sincica,...a svog malog andjela cuvaj u svom srcu

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: padam u bed
7.3.2010 21:43:11   
novamama
nisam znala za tvoju tuguuser posted image

žao mi je svake žene koja to mora proći i preživjeti...user posted image

mariachi je sve lijepo rekla, nadam se da ti je boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaka si ti, natouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: padam u bed
7.3.2010 21:51:44   
anuska08
Nisam ni ja znala!
Iskreno mi je žao!!!!user posted image user posted image user posted image Ne znam što ni reći, rasplakala si me!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: padam u bed
7.3.2010 22:06:51   
Zvonki
Morat ćeš prestati tako razmišljati. Najgore je kad se čovjek prepusti tuzi. A ti to činiš u trenutcima kada ležiš i svjesno ideš misliti na sve. Znam je možda morbidno, ali ponekad pomislim- Što ako se nekoj od mojih anđela nešto dogodi? Isto, mislim da bih poludjela. Onaj emotivni dio mene govori kako bi samo legla, plakala i poželjela umrijeti. Onaj realni mi govori da moram ostati jaka. Jer one ne bi željele da patim. Ne bi sigurno...
Ne dopusti si takve trenutke koji te zovu da se mučiš. Dobro je da osjetiš tugu, daleko od toga...Ali nemoj pustiti da vlada tobom. Tvoje sunce je gore. Ako si vjernik, znaš da joj je predivno. Znaš da te čeka...A do tada, uživaj u onome što imaš...
Jer, ovozemaljski život je kratak naspram vječnosti koja nas čeka...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: padam u bed
7.3.2010 22:12:07   
malizia
jako mi je žao zbog toga, cure su ti već rekle da ti nisi kriva, ali ako se depresija nastavi ja bi potražila stručnu pomoć liječnika psihijatra.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
8.3.2010 7:09:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: padam u bed
8.3.2010 7:28:40   
boba125
zao mi je natouser posted image user posted image user posted image user posted image
nemoj se kriviti,nisi mogla nista uciniti
zivi za svog Liama a prvog andjelka cuvaj u srcu user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: padam u bed
8.3.2010 8:28:35   
Nika 24052006
Joj,nato moja,jako mi je žao što si sve to morala proći i još uvijek prolaziš.Ne daj se tuzi,živi za svoga sinčića i budi sigurna da hga sekica odozgo čuva...Po svim tvojim postovima bi rekla da si jako optimistična i žena puna života,želim ti da takva i ostaneš...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: padam u bed
8.3.2010 8:39:09   
gljiva
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: padam u bed
8.3.2010 9:01:36   
ZVRK
joj nato pa da si znala bi svom user posted image sigurno pomogla ali takve stvari NE MOŽEŠ ZNATI jer bi i ja onda imala sada 2+1 žive djeca a ne samo 2propale user posted image .
ne umanjujem ničiju bol ali nemoj se vračati u prošlost nego živi za budučnost uz liama.
tako i ja opstajem.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: padam u bed
8.3.2010 9:44:16   
danery
natalija

nemoj si to raditi...ti sama moraš biti jaka za sebe i za svoju obitelj

znam kako se osjećaš i što te muči... i ja sam prošla tako u prvoj trudnoći...beba je bila 21.tjedan kada sam završila na prisilnom porodu...4 dana i 20-ak inekcija trebalo je da ode...nije bilo nikakve šanse za pomoć,oštećenja su bila prestrašna...

mene je najviše bolio tjedan kad sam osjetila to malo čudo kako se miče u meni, a za par dana više ni toga nije bilo...to ne mogu nikome objasniti tko ni sam nijee prošao takvo što...

ja ZNAM da nisam mogla ništa napraviti i da je tako moralo biti...ne daj bože nikome takvih problema...meni su su dolazili rođaci plakati i cviliti,a ja sam ih samo gurala od sebe jer je meni samoj bilo preteško...nisu mi drugi trebali da me još više ukomiraju...

drži se i samo se ne krivi za nešto što nije bilo tvoja greška...

user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio danery -- 8.3.2010 9:46:37 >

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: padam u bed
8.3.2010 9:54:13   
njanja
IZVORNA PORUKA: Mariachi

draga moja, nemoj se optuživati, jer da si znala način da joj pomogneš, sigurno bi to učinila!
da si znala da je ona uopće u opasnosti, napravila bi sve da to spriječiš!
NISI znala!
Nemoj sebe optuživati zbog stvari na koje nisi mogla utjecati!
Ništa ne možeš promijeniti time što se loše osjećaš, ne možeš ju vratiti, na žalost... a ni sebi nećeš pomoći tim mislima...
predaj to sve u Božje ruke... smiri se...
Liamu trebaš mirna, vedra i neopterećena stvarima na koje ne možeš utjecati...
imaš anđela koji ti u nebu sigurno treba da te zagovara.... tako je moralo biti... drugog odgovora nemam, ti jednostavno NISI KRIVA!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image
ima vremena... još stigneš imati curicu user posted image user posted image
 mariachi, divno si to napisala...natatalija user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!