|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   prehlađenost
27.2.2010 20:13:21   
natalijax
jel mora curit nos ako je beba prehlađena,dal je sve isto ko kod nasuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prehlađenost
27.2.2010 20:17:15   
ninolina
ne mora znaćiti, mojoj upravo curi nosić ali zbog zubića, hvala bogu nije prehlađena

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prehlađenost
27.2.2010 20:21:12   
natalijax
situacija je ovakva,nos mu je onak koda želi uvuć u sebe taj sekret a nemože,jede sve obroke al neće više pit toliko ni caja,ni soka,strah me da nije žedan,pije sasvim malo,prije mu nisam mogla natočit koliko je mogao popiti,i zabrinjava me stolica ona je žute boje ali blijedo žuteuser posted image sekret je bijele boje

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prehlađenost
27.2.2010 20:26:16   
ninolina
a žuta stolica je ok, ali ako mu nosić jače curi da ga ipak odvedeš dok da ga presluša... jel imaš pumpicu da mu izvučeš par puta na dan

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prehlađenost
27.2.2010 21:03:52   
natalijax
cistim nos al necuri ništa,nema vodenastog iscjetka,koda je sve unutra

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prehlađenost
27.2.2010 21:05:41   
ninolina
ja ti za takve stvari imam kremu kojom kao inhaliram, nama je super i nosić počne curiti i olakšava disanje...
a gle prati ga ali pazi da se naglo ne spusti dole na pluća


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prehlađenost
27.2.2010 22:26:57   
bomboncic02

IZVORNA PORUKA: ninolina

ja ti za takve stvari imam kremu kojom kao inhaliram, nama je super i nosić počne curiti i olakšava disanje...
a gle prati ga ali pazi da se naglo ne spusti dole na pluća



Ninolina, molim te kaži koja je to krema.
Ja muku mučim s Lukom i nosom i iskašljavanjem i svime..

Nato, ne brini, bit će dobro Liam..prati stanje i mazite se.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prehlađenost
27.2.2010 22:35:34   
ninolina
biosept balzam za djecu to ti je od biafarma za sve je
pomaže kod tegoba dišnih puteva, gripe, prehlade, kašlja, hunjavice te olakšava disanje... utrljaš ga na prsa i  leđa


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prehlađenost
27.2.2010 22:52:40   
natalijax
ma kjarcu,kak je plako i slinio sve si s rukicama istrljo po licu i gledam ispod nosa mokro i sad ti znaj jel curi il necuri,ako nebude bolje sutra odvest ču ga na hitnu ,

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prehlađenost
28.2.2010 14:36:42   
bomboncic02
Nato kako je Liam danas, jeste bili na hitnoj?

Ninolina, upravo sam mu utrljala od Mucoplanta kremu na prsa i leđa.
A malo sam bedasta, ali kako ga inhaliram s tim?
Nisam kupovala kakvu ti imaš, mislim da je to otprilike isto..
Može upute za inhaliranje?


_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: prehlađenost
28.2.2010 20:14:27   
ninolina
nadam se nato da je Liam dobro
bombončić ja ti namažem gore po vratu tanki sloj i to im ide stalno pod nos, ak me kužiš... kak dišu tak i osjete taj miris, nema šanse da im držim pod nosom da šnjofkaju... mi koristimo za kupanje tekućinu na istoj bazi ko i krema i onda se tamo fino namakaju u tome i nosić sjedi a kad se okupamo namažem ih kremom


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: prehlađenost
28.2.2010 20:18:25   
BUMBIKA
Mi isto imamo biosept balzm i super mi je to..baš sam večeras namazala D jer mi se čini da mu je nosić malo bio začepljen

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: prehlađenost
28.2.2010 20:28:07   
ninolina
Mi isto imamo biosept balzm i super mi je to..baš sam večeras namazala D jer mi se čini da mu je nosić malo bio začepljen

da nama je zakon iako mi je ova njemačka zove se plinimikol puno bolja al za silu kad mi nestane onda koristim našu... u kombinaciji s kupkom je super...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: prehlađenost
28.2.2010 21:55:40   
natalijax
liam je dobro,jest da se budio u noći al bez temperature,nos ne curi,ako ga bude zezao i dalje sa hropljanjem idem sutra radi sigurnosti nek ga pregleda

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!