|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   tamno smeđe mrlje...
7.2.2011 19:22:21   
zbunjena_ja
cure, pomagajte... popodne sam bila u kratkoj šetnji, i osjetila sam kad sam puhala nos ko da je nešto iscurilo iz mene.
Doma sam na dnevnom ulošku (koji nosim zbog iscjedka), vidjela dvije tamno smeđe mrlje...
sad poslije više nema ničeg...istuširala sam se i osjećam se super...
ali prepala sam se jako!!!
sutra mi ginekolog radi popodne i svakako ću ga zvati, ali bi htjela samo pitati -jel koja od vas imala takvih problema?
sad sam u 8 tjednu trudnoće, i idući tjedan imam redovnu kontrolu...

pomagajte!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: tamno smeđe mrlje...
7.2.2011 19:53:53   
drugasrecica
meni je u prošloj trudnoći par puta tako bilo, tamno smeđe mrljice na ulošku, i ništa nije bilo, to je vjerojatno uslijed smještanja bebe došlo do pucanja kapilare ili sl. čim nije crvena krv to je dobro, naravno uvijek možeš do gin na pregled da budeš sigurna i da te smiri user posted image user posted image user posted image user posted image  sretno u trudnoći

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu zbunjena_ja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: tamno smeđe mrlje...
7.2.2011 20:03:24   
vale17
nadam se da nije nista ozbiljno...
ja sam imala 3 dana sukrvicu u 7.tj (hematom je puko koji je nasto zbog puknuca neke zilice)..
i sve je do sad super, 30. tj
tak da sretno sutra kod dr. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.05.2011.- nasa ljubav i sreca sva- Nathan

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: tamno smeđe mrlje...
8.2.2011 8:16:22   
zbunjena_ja

IZVORNA PORUKA: drugasrecica

meni je u prošloj trudnoći par puta tako bilo, tamno smeđe mrljice na ulošku, i ništa nije bilo, to je vjerojatno uslijed smještanja bebe došlo do pucanja kapilare ili sl. čim nije crvena krv to je dobro, naravno uvijek možeš do gin na pregled da budeš sigurna i da te smiri user posted image user posted image user posted image user posted image  sretno u trudnoći


a jesi išla doktoru ili ti je prestalo i nisi ništa paničarila?
meni je danas sve ok... tak da ću vidjet još do popodne...al za sad mislim da ću svakako barem nazvati ginekologa da čujem što će on reći...
hvala!!

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: tamno smeđe mrlje...
8.2.2011 8:25:35   
drugasrecica
nisam paničarila jer mi je nešto slično bilo i u prvoj trudnoći kad sam bila paničarila user posted image , osim toga ništa me nije bolilo pa sam imala osjećaj da je sve u redu, al šta je sigurno sigurno je, idi ti na pregled pa si mirna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu zbunjena_ja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: tamno smeđe mrlje...
8.2.2011 8:53:19   
Točkica28
nije to niš, sve je to normalno, ali svakako odi da te škicne

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: tamno smeđe mrlje...
8.2.2011 9:20:20   
m600
IZVORNA PORUKA: Točkica28

nije to niš, sve je to normalno, ali svakako odi da te škicne


potpisujemuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!