|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 12:18:53   
maja
Kupili smo Noiću krevet na kat, prodavala se i ta famozna ladica koju ja želim ali je bila 800kn i to još na popustu, pa je nismo uzeli. Jel ima kakva drugačija mogućnost, nekakvo drugačije spremište ispod krevetauser posted image  Vidjela sam i negdje nekakve ko košare,ali sad to ne znam naćiuser posted image

user posted image
ladica je tipa ovo

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 12:28:04   
Bebys
maja imas vrece najlonske sa patentom...recimo menije to jako dobro...mozes i robu i sve unutra staviti...svidja mi se jako jer NEPRASI...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 12:31:13   
Bebys
ako ti se to svidja imas u mercatoru...i takvim trgovinama..ako ne IDEJU DRUGU NEMAM...sory

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 12:32:01   
Bebys
nesta su oko 200 kuna...predpostavljam da ih dobijes vise mislim tri u komadu jednog paketa...tak nekako...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 12:49:34   
danery
bilo je za kupiti space bag za 250 kn,5 vreća+još 1 ili 2...mi smo to uzeli...
ok nam je

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 12:54:40   
ejmama
Ja ti imam ladicu ispod kauča, evo upravo se Hana igra u njojuser posted image user posted image user posted image user posted image Ona je sama izvuče, unutra su njene igračke i deke.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:23:32   
maja
ma baš bi htjela nešto da se ne vide te vreće i to što imam u njima, nekakve kutije ili sl.

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:25:57   
pepeljuga
A da kupis one plasticne kutije sa poklopcima koje mozes stavit ispoduser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:26:02   
danery
pa ima mislim u konzumu kutije sa rupičastim platnenim poklopcem i rajfešlusom? bilo je prije...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:29:25   
maja
e kad ja hoć uda bude nešto posebno user posted image  sve mi se čini da ću dati nekome da mi napravi ladicu

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:31:59   
ZVRK
majo kolko god ti je 800kn puno ta ladica je jaaaako isplartljiva,budeš potrošila i na nešto druga pa će ti biti zao šta nisi dodala još nešto i kupila tu ladicu a i ladivca ti je dodatno krevet za drugu bebu ili nekoga drugoga.
zvrkić ima isto tako.sada mui je skriven krevetić unutra a ''''sutra''''bude bilo za drugoga člana ako mi se šogio ne odseli.praktičnost je supet


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:32:15   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tko bi tebi udovoljio user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:34:17   
maja
IZVORNA PORUKA: ZVRK

majo kolko god ti je 800kn puno ta ladica je jaaaako isplartljiva,budeš potrošila i na nešto druga pa će ti biti zao šta nisi dodala još nešto i kupila tu ladicu a i ladivca ti je dodatno krevet za drugu bebu ili nekoga drugoga.
zvrkić ima isto tako.sada mui je skriven krevetić unutra a ''''''''sutra''''''''bude bilo za drugoga člana ako mi se šogio ne odseli.praktičnost je supet




da je po meni ja bi kupila, ali onaj moj kalkulira i kaže ne user posted image  a kupili smo krevet za kat pa mi nije još jako potrebna, a danery stvarno je meni teško udovoljit user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:36:23   
ZVRK
računaj da su od cijele te ladice kotači najskuplji pa ako ti mm ili netko drugi sklepa par daski ladica gotova

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:52:28   
maja
evo ovo mi je fora, samo da je veća i na kotačima user posted image

user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:54:48   
ZVRK
a šta ti neće biti teško naću ''''kutiju''''za odispod kada krevet i nije baš visok?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:55:17   
pikachu
Imaš u Kiki palstične kutije tako plitke na kotačima... Mislim da stanu ispod kreveta smo ne znam koja je cijena...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:56:47   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: pikachu

Imaš u Kiki palstične kutije tako plitke na kotačima... Mislim da stanu ispod kreveta smo ne znam koja je cijena...

pa za te sam joj ja rekla ,to ja hocu i dođu oko 100-150 kn


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:57:37   
maja
IZVORNA PORUKA: ZVRK

a šta ti neće biti teško naću ''''''''kutiju''''''''za odispod kada krevet i nije baš visok?



hihi zvrk, možda i hoće, trebala bi mi visina nekih 15-20cm kutije user posted image


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:58:10   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: pikachu

Imaš u Kiki palstične kutije tako plitke na kotačima... Mislim da stanu ispod kreveta smo ne znam koja je cijena...

pa za te sam joj ja rekla ,to ja hocu i dođu oko 100-150 kn


i treba ti barem 4 komada i dođe 600kn onda je bolja ladica po meni

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 13:58:11   
maja
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: pikachu

Imaš u Kiki palstične kutije tako plitke na kotačima... Mislim da stanu ispod kreveta smo ne znam koja je cijena...

pa za te sam joj ja rekla ,to ja hocu i dođu oko 100-150 kn



a ja nebi plastične, ja bi šarene user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 14:01:27   
pikachu
IZVORNA PORUKA: maja

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: pikachu

Imaš u Kiki palstične kutije tako plitke na kotačima... Mislim da stanu ispod kreveta smo ne znam koja je cijena...

pa za te sam joj ja rekla ,to ja hocu i dođu oko 100-150 kn



a ja nebi plastične, ja bi šarene user posted image


Pa šarene su: u kombinaciji čini mi se plavo, crveno i žuto...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 14:06:17   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: maja

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: pikachu

Imaš u Kiki palstične kutije tako plitke na kotačima... Mislim da stanu ispod kreveta smo ne znam koja je cijena...

pa za te sam joj ja rekla ,to ja hocu i dođu oko 100-150 kn



a ja nebi plastične, ja bi šarene user posted image

što se šarenila tiće pitaj si sina za pomoć ukrašavanjauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 14:47:21   
curice
mene su te ladice spasile(imam 3 na dječjim krevetima i duplu na mome krevetu)
i ja od svega viđenoga najviše navijam za ladicu

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ladica za ispod kreveta
17.3.2010 23:39:33   
Anita**
Ajde kupi si molim te ladicu...to ti je za onaj dobitak na lotu! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!