|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hemoroidi
15.6.2008 21:59:03   
mirna
Hemoš za Iru!user posted image

Ja u zadnje vrijeme imam mir s hemoroidima. Izliječila sam ih nekako na selu, sama ne znam kako.  sada pazim na prehranu, pijem puno jogurta, jedem voće i povrće i stvar se smirila..

Inače postoji jedan jako dobar lijek  detralex. Pije se 7 dana. U trudnoći se vjerojatno ne smije piti, ali možda će ti koristiti ubuduće..

POmaže i puno kretanja, nemoj sjedeti pred laptopom, bolje da ležiš i pišeš na RR.user posted image Sjedenje nije dobro za hemoroide..Jedi puno trešanja i pij čaj ili sok od borovnica.  Sretno!user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hemoroidi
15.6.2008 22:01:38   
Ira_
Ležala bih ja da imam laptop, ali nažalost NEMA!
Hvala na nazivu lijek, upisat ću ga negdje zlu ne trebalo!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hemoroidi
15.6.2008 22:59:01   
DEA
ja to iskusila nakon poroda....mazala hemapropinom-na bazi propolisa i kantarionom-ulje masline i gospina trava-prošlo za dvadesetak dana-nikom ne bih poželila-user posted image

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hemoroidi
16.6.2008 10:21:06   
MILLA
baš sam jučer razgovarala sa mamom o tome,rekla mi je da nakon poroda u bolnici od 10 žena ona jedina nije dobila hem. Moj tata joj je donio kruške ove fine,sočne i da je nakon njih par puta na dan išla,da je jedva stigla na wc. Tako na 3 poroda i nikad nije dobila hem.Vrijedi probati

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hemoroidi
16.6.2008 10:23:17   
cokolada
Trenutno ih nemam (tj imam unutarnje ali me ne bole), kada ih dobijem mucim se po mjesec dana (vanjske) i boli i svrbi za poludit. Pila sam Detralex (ja sam pila 14 dana) ne mogu reci niti da mi je pomogao niti odmogao. Faktu mi je inace najbolji ali sam zadnji put dobila alergiju od njega, valjda od previse mazanja pa mi je preostao samo Hemopropin i proslo mi je. Doktorica mi je preporucila da i kada ih nemam mazem cmar sa kremom da mi sluznica ocvrsne i da mi se ne upale. Tako da otprilike svaki drugi dan namazem i sada je ok.

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hemoroidi
16.6.2008 10:43:55   
tiha
ja  imam unutarnje ali nisam do nedavno ni znala jer me ne bole a vanjske nisam nikad ni imala...

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hemoroidi
16.6.2008 10:44:06   
koka
Ja sam ih imala i imam ih. Puno mi je pomoglo kantarionovo ulje s njim sam se mazala kad sam rodila Roka. Bila bi ga dosta stavila na uložak, namazala se s njim i prošlo me. Sad pijem dosta donata pa mi se i stolica poboljšala. Nemam ih trenutno. Al netko je bio spomenuo domaću svinjsku mast, ne mogu se sjetiti tko . 

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hemoroidi
16.6.2008 10:48:54   
ZVRK
iva piva je spominjala mast

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hemoroidi
16.6.2008 15:22:43   
Ira_
Narode dragi Ruža mi je sinoć rekla za svinjsku mast, ja je poslušala i evo danas već bolje, skoro upola se smanjio i isto toliko manje boli. Sada nema više masti za kruha, masti, crvene paprike i rajčice. Sada sam se toga sjetila, a nisam to jela jedno godinu dana!
user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hemoroidi
17.6.2008 10:14:46   
cokolada
ja sam mazala svinjskom masti i ok.

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Da li ste ikada prevarile supruga?
tikica_69



DA (19%)

NE (70%)

TEK PLANIRAM (11%)


Broj svih glasova: 186

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!