|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nesto me muci:(
23.11.2009 15:45:51   
sanjarica
vec dva dana nikako ne mogu da disem normalno,ne mogu da udanem vazduh do kraja,muja mi je i osjecam neku toplotu na lijevom ramenu.nesanica me ubija..odem dr.tlak 140/90,aritmija ,ubrzan rad srca.ekg u redu.sutra vadim jos krvnu sliku...tako me sve ovo izmori.jel neko imao nesto slicno?da stvar bude gora samo mi se place.dr kaze da je moguce da se hormoni nisu smirili i da je i ona sama nakon poroda plakala godinu dana.mene misli more tipa da cu imat infarkt,kako ce moja djecica bez mene..ma nesto mislim kao depresija il sta vec?dala mi da pijem  lexaurin,nikakvog efekta iskreno.smanjla sam pusenje na minimalno..sta vise da radim.kaze da cemo vidjet da nije anemija...

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nesto me muci:(
23.11.2009 15:51:43   
lueman
Draga znam kako se osječaš.iskreno trenutno prolazim jedan teški period i imam sve naveden simptome.dr.je konstatirala da je depresija, lijek mi ne da.veli da trebaš sam naći put i da je to trenutno...znam da je teško...al možemo mi touser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nesto me muci:(
23.11.2009 15:54:37   
mišica 666
ovo ljto mi je naglo umro prijatelj koji je imao 31 godinu. to je bio šok nevjerica i šta ja znam i nakon pogreba par dana sam stvarno imala osjećaj da ću umrijet od srca jer nisam mogla disati svaki 10 put bi mi došlo do pluća bilo me strah ići nekud i biti doma. shvatila sam da se to malo psiha igra sa mnom i pokušala se skulirati polako jedan po jedan dan i sad sam ok. nadam se da kod tebe nije ništa ozbiljno i da ćeš što prije ko nova.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nesto me muci:(
23.11.2009 15:54:38   
sanjarica
a imas sve iste simptome,je li ne mozes isto disati normalno?najgore mi je sto sam mislila da ce mi biti kad se isplacem a ono jos gore.cak sam i u ordinaciji danas plakala...jos kad pogledam kako ove glupe kile ne silaze a ne jedem uopce puno..mislim da sve nekako skupi u covjeku.a kakav lijek misis ,neki antidepresiv ili?

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nesto me muci:(
23.11.2009 16:00:59   
natalijax
neznam draga što bilo,možda jesu hormoni,nemoj gledat kile otiće one povremenouser posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nesto me muci:(
23.11.2009 16:01:20   
lueman
za antidepresiv je rekla da ne ispunjavam uvjete..tj.nisam baš klinički slučaj, jer ne traje dovoljno dugouser posted image da sam dovoljno mlada(baš joj hvala)uglavnom, nesanica, znojenje ,lupanje srca...moguće da ti je i štitnjača, i to iskontroliraj

< Poruku je uredio lueman -- 23.11.2009 16:02:09 >


_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nesto me muci:(
23.11.2009 16:02:56   
maja
Draga sanjarica, vjerovatno si u depresiji. Ajde ti lijepo se malo odmori, uđi u kadu, upali svijeće, pa neka te muž malo izmasira. Na jastuk stavi par kapi eteričnog ulja lavande i spavajuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nesto me muci:(
23.11.2009 16:18:34   
Bebys
ja sam sigurna da se to covjeku nakupi...i to ce ti proci..setnja. smijeh sta te nasmijava..dobar film da zaboravis stvarnost bar malo...bilo sta zabave neke ..i proci ce pokusaj sve optimisticno raditi..pa ces vidjeti...sretno

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: nesto me muci:(
23.11.2009 19:54:21   
malizia
tjeskoba, depresija su uobičajene, nitko nije cijepljen protiv toga. svakoga uhvati samo je razlika koliko često i kojim intezitetom. zadovolji se nekim izlaskom, kupi si nešto, šetaj, očisti kuću tooto kompleto, a pogledaj si i željezo,jer nekada ako je željezo nisko znaju se javiti ti simptomi.
A ako ništa ne pomaže tada kod psihijatra i piti ono što on prepiše.
lijepi pozdrav od mene

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: nesto me muci:(
23.11.2009 22:16:37   
pepeljuga
Ma sve su to neke faze koje se javljjau kod svih kad tad...drzi se i nek brzo prođeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: nesto me muci:(
24.11.2009 23:38:39   
malizia
IZVORNA PORUKA: malizia

zadovolji se nekim izlaskom, kupi si nešto, šetaj, očisti kuću tooto kompleto, a pogledaj si i željezo,jer nekada ako je željezo nisko znaju se javiti ti simptomi.
A ako ništa ne pomaže tada kod psihijatra i piti ono što on prepiše.
lijepi pozdrav od mene


jesi išta radila od ovoga, jesi dobro?user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: nesto me muci:(
26.11.2009 8:36:10   
sanjarica
vadila nalaze danas ce biti gotovi.malo mi je lakse al i dalje ne mogu udahnuti do kraja.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: nesto me muci:(
26.11.2009 9:12:52   
mišica 666
polako daj si vremena sve će to doći na svoje. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: nesto me muci:(
26.11.2009 9:14:34   
Ninaa
DRaga drži se i nadam se da je sve ok! Mene muči nesanica kad sam psihički loše tj, kad me nešto muči.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!