|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ..psihotest za neplodne...
26.2.2010 21:51:04   
leilany
http://www.24sata.hr/news/neplodne-parove-ispituju-jeste-li-pozeljeli-umrijeti/161143/

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ..psihotest za neplodne...
26.2.2010 21:51:47   
tikica_69
Sigurno su citali moj blog user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ..psihotest za neplodne...
26.2.2010 21:53:59   
ninolina
Sigurno su citali moj blog

ma daj tiki pa svaki normalan bi padao u takve depre zbog toga, mislim pitanja su im sjajna, strašno... pa svi smo mi to pomislili nekada... joj mrzim taj naš zakon, ljude koji rade na tim mjestima... ma sve bi ihuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ..psihotest za neplodne...
26.2.2010 21:56:44   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: ninolina

Sigurno su citali moj blog

ma daj tiki pa svaki normalan bi padao u takve depre zbog toga, mislim pitanja su im sjajna, strašno... pa svi smo mi to pomislili nekada... joj mrzim taj naš zakon, ljude koji rade na tim mjestima... ma sve bi ihuser posted image


ja cu samo potpisatuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ..psihotest za neplodne...
26.2.2010 23:44:22   
zaba
dali sam poželjela umrijeti? user posted image user posted image user posted image poželjela sam jedino nekome zavrnuti vrat zbog ovakvih glupih pitanja,pa kako ću zatrudniti i roditi ako umrem? koji su to kreteni sastavljali....

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ..psihotest za neplodne...
2.3.2010 9:34:48   
Kika83
Ma gluposti, šta sve neče smislit, grrrrruser posted image  user posted image  user posted image
Imali smo super psihologicu koja nas to nije pitala i nikakve takve gluposti. Svaka joj čast! Razgovaralo se otvoreno o svemu i svačemu, ispunjavao test i to je sve. Mislim nije nam niti to trebalo ali več kad je moralo šta se može.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ..psihotest za neplodne...
6.3.2010 19:25:03   
lavica81
ma ovo je sramota, ma užas živiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sramota za ovu državuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ..psihotest za neplodne...
6.3.2010 19:31:47   
curice
IZVORNA PORUKA: lavica81

ma ovo je sramota, ma užas živiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sramota za ovu državuuser posted image user posted image user posted image user posted image


prepisujem te

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ..psihotest za neplodne...
6.3.2010 19:37:11   
lee
ajme koja sramota..neka to pitaju one koji su problem društva...narkomani ..nasilnici...jer njih pitaju da li su sposobni odgajati djecu...užas..sramota za naše društvo...užassssssssssuser posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!