|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko izlazite van?
20.6.2011 0:21:46   
Bebač i ja
evo,ja 2 do 3 tjedna maksimala do porođaja te zbog nekog čudnog osjećaja da se mogu svaki čas porodit,što naravno niš ne znači, smanjujem svoje izlaske iz kuće...trebala bi sutra autom do placa u grad a to mi predstavlja domet ko kad sam nekad planinarila :)
opet,cjelodnevni ostanci doma su pomalo depresivni....valjda me počeo hvatat strah,opravdan ili neopravdan, vi mi recite...kako vi stojite s izlascima iz kuće?

< Poruku je uredio anaxx -- 20.6.2011 15:23:00 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko izlazite van?
20.6.2011 6:56:26   
Ninjago
Ma neka te nebude strah,ljepo ti setaj ranije ujutro i popodne kad nije jako sunce a ako zivis blizu mora i sve je ok s trudnocom mozes se i kupat.Ja sam se recimo u prvoj trudnoci kupala u nedjelju a u utorak sam rodila.Ionako od pojave prvih trudova ili puknuca vodenjaka prođu sati i sati pogotovo kod prvorotka,tako da ljepo uzivaj.

(Odgovor članu Bebač i ja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko izlazite van?
20.6.2011 7:28:52   
mariola
Pet tjedana prije termina sam bila s mm-om na Cresu. Obišli smo cijeli otok uzduž i poprijeko. Tri tjedna prije poroda smo bili na piru, 150 km od kuće. Čak sam i plesala. A da ne govorim o mojim standardnim svakodnevnim izbivanjima iz kuće (tri dana prije poroda u kazalištu - 70km od kuće). Opusti se i uživaj, kad dođe vrijeme za rodilište stigneš otić doma po spremnu torbuuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Ninjago)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko izlazite van?
20.6.2011 9:19:03   
cuba
IZVORNA PORUKA: mariola
Opusti se i uživaj, kad dođe vrijeme za rodilište stigneš otić doma po spremnu torbuuser posted image

potpisujem.
Do zadnjeg dana trudnoće (čak sam 3 dana i prešla termin) sam bila u akciji. Čak sam to jutro prošetala do grada, popila kavu na rivi i obavila mini shopinguser posted image
Tako da...sretno i uživaj u posljednjim tjednima trudnoćeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko izlazite van?
20.6.2011 9:21:54   
njanja
koliko sma izlazila nek ti opiše što sam 11.06. primljena u rodilište (zbog termina, zadka i tlaka9 i manje više sma cijeli dan provela šećući u krugu bolnice (ispred rodilišta je kafić s klupicama)...do zadnjeg dana sam vozila, lutala i šetala, iako moram priznati kako su bile vrućine, popodne bi bila umornija nego inače....

ne znam zašto bi te trebao hvatati strah, izlazi, šeći, druži se, ispijaj kave s frendicama, odi u kino, radi sve ono što, ruku na srce, makar prvih mjesec dana i nećeš baš stići....

sretno!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bebač i ja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko izlazite van?
20.6.2011 9:23:33   
Bebys
ma nemoj se opterecivati..moras se opustiti...zeno...sretno

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko izlazite van?
20.6.2011 14:37:56   
mariwa
ženo opusti se i uzivaj! meni je termin za 15 dana i uzivam iz dana u dan, svaki dan idem nekamo.. nije bitno dal je to obična šetnja ili kavica sa društvom pa čak i večernji izlazak bitno da uzivam jer kad dođe bebica bar prvih mjesec dana neču nikud pa zašto ne iskoristiti ovo lijepo vrijeme.. sunce.. more...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko izlazite van?
20.6.2011 14:41:41   
mirna
Zasto ne bi izlazila van, pa ne budes odmah rodila kada te uhvate trudovi... Ne ide to tako brzo, zbog toga se opusti i setaj puno, lakse ces roditi!user posted image

(Odgovor članu Bebač i ja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko izlazite van?
20.6.2011 14:45:18   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Bebač i ja

evo,ja 2 do 3 tjedna maksimala do porođaja te zbog nekog čudnog osjećaja da se mogu svaki čas porodit,što naravno niš ne znači, smanjujem svoje izlaske iz kuće...trebala bi sutra autom do placa u grad a to mi predstavlja domet ko kad sam nekad planinarila :)
opet,cjelodnevni ostanci doma su pomalo depresivni....valjda me počeo hvatat strah,opravdan ili neopravdan, vi mi recite...kako vi stojite s izlascima iz kuće?


Ma samo ti šetaj. Neće to tako brzo da ne bi imala vremena skoknuti kući po torbu. Ja samo otišla raditi ujutro, a posljepodne roditi. Bar ćeš si skrenuti misli.
Sretno.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Bebač i ja)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
20.6.2011 15:39:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koliko izlazite van?
20.6.2011 16:44:10   
Indy
bolje se kreci, lakse ces roditi. mene su s trudovima u bolnici tjerali da hodam po hodniku.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko izlazite van?
20.6.2011 17:02:43   
mamacita
Ja sam izlazila sve do sam inducirani porod, bila sam otvorena 4 cm, dan prije poroda sam isla u kupovinu, gurala sam krcata kolica pred sobom, usla u auto pa doma. Mene uopce nije trudnoca sputavala, posebno u zadnja tri navrata, sa prvim sam trebala mirovati, no zato sam sve nadoknadila u ostalima.

(Odgovor članu Bebač i ja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko izlazite van?
20.6.2011 17:23:31   
Bebač i ja
ajde super. čini mi se da ste vi s mora hrabrije:)
bila sam jutros do placa i nakrcala se s vrećicama voća,povrća i mesa za cijeli tjedan.
a večeras ću u šetnju.
no,eto,ja jedva sjedim kolko mi je napet trbuh i imam one pripremne kontrakcije,zato sam sumnjičava za šetnje,jer se ne osjećam fit...inače sam cijelu trudnoću radila i šetala.
sad pred kraj me čopio neki kukavičluk jer sam i doma nestabilna.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!