|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   lazi i samo lazi..
11.5.2011 12:45:14   
jagodicabobica
user posted image user posted image user posted image


eto da pokrenem novu temu reda radi...user posted image
oko 4 godine ima kako sam upoznala jednu prijeteljicu iz Makedonije...
zena je njezna,tiha vrlo cista i brizna majka i supruga...
ispijale smo kafe,uzivale i pricale...ali u meni se nesto promjenilo..
sve ove godine sam slusala neke price ali kroz jedno mi uho ude kroz drugo izade...
ali postala sam umorna i svaka njena rijec mi zapinje za uho...
imam osjecaj da treba da se malo odmorim od te zene..
u pitanju je da ona uzasno laze da bi sebe stavila na neki veci nivo..
skuzila je da sam se umorila od njeni lazi i da je izbjegavam pa je danas opet izmislila drugu pricu..
njene price su sve od tog kako joj muz posjeduje kamione,kako radi u kancelariji,kako vozi kamion,kako je sef i ima firmu i jos  danas jedna najnovija laz da posjeduje dionice u drugoj evropskoj zemlji tacnije Bugarskoj...
A sve je totalno laz...iskreno  ne interesuje me odakle onda dobiva njen novac ali problem je da ona sama prica svoje intimne izmisljenje price..
ja sam tip zene da sta radimo i koliko primamo cuvam za sebe i ako budem nezadovoljna cuticu i necu izmisljati neke price...
 
 pitam se da li stvarno postoji bolest pretjeranog laganja?
 

 

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 11.5.2011 12:52:33 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: lazi i samo lazi..
11.5.2011 12:48:36   
danery
user posted image user posted image user posted image na tu tetu user posted image
al da,kako ne.....neki muljaju da bi ispali što bolji....a svašta,kakva sam,takva sam,niš me neće koja izmišljena firma,diploma ili koja tisuća eura više učiniti boljom kod onih koji me zaista poznaju.... 

< Poruku je uredio danery -- 11.5.2011 12:49:15 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: lazi i samo lazi..
11.5.2011 12:56:14   
pticica
ja vjerujem da postoji

u srednjoj skoli sam imala prijateljicu koja je bajkovito lagala, bilo je prica da je momak umro zbog nje, srce mu stalo kad ju je vidio s drugim, da je dosao tip na bjelom konju i tako su odjahali negdje, pa onda ju je neki ( zaboravih koji ) glumac zaprosio, otkazao sve uloge u filmovima koje je trebao snimiti jer ona nije htjela biti s njim, itd...... ja sam to sve iz dana u dan uredno slusala, divila joj se, davala savjete... nisam nikada htjela dati joj do znanja da znam da laze, pustala sam je da uziva u svojoj masti

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: lazi i samo lazi..
11.5.2011 12:56:40   
mamice
Postoje patoloski lasci i to jako puno. Mrzim ljude koji se uvelicavaju ko fol da se ti osjecas jadno kak oni imaju sve. Imas dosta svojih problema nemoj si jos i nju nabiti na teretuser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: lazi i samo lazi..
11.5.2011 13:09:07   
mm1209
Postoji, imam i ja takvu susjedu, ima mnogo toga za ispričati, ali ukratko da ti kažem da se toliko puta jadna zapetljala u svoje laži o bogatstvu i sličnim stvarima da joj se svi nažalost sada ismijavaju, a doma nema gdje ugostiti ljude jer nema ni stol, stolice...kad sam shvatila kakva je jednostavno ju izbjegavam što je više moguće jer me takvi ludi umaraju...Nije ona zla, pomogla bi svakome, ali ne da mi se trošiti vrijeme na nekoga kod koga ne znam jel govori istinu ili laž..
Jednostavno počni se manje družiti s tom ženom, nepotrebno ti oduzima vrijeme i energiju!

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: lazi i samo lazi..
11.5.2011 13:57:07   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: mm1209

Postoji, imam i ja takvu susjedu, ima mnogo toga za ispričati, ali ukratko da ti kažem da se toliko puta jadna zapetljala u svoje laži o bogatstvu i sličnim stvarima da joj se svi nažalost sada ismijavaju, a doma nema gdje ugostiti ljude jer nema ni stol, stolice...kad sam shvatila kakva je jednostavno ju izbjegavam što je više moguće jer me takvi ludi umaraju...Nije ona zla, pomogla bi svakome, ali ne da mi se trošiti vrijeme na nekoga kod koga ne znam jel govori istinu ili laž..
Jednostavno počni se manje družiti s tom ženom, nepotrebno ti oduzima vrijeme i energiju!



(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: lazi i samo lazi..
11.5.2011 13:58:16   
Krky
Da - postoji. A ako te žena toliko opterećuje i laže, pa što gubiš vrijeme...

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: lazi i samo lazi..
11.5.2011 14:02:19   
Bebys
ajme pa nemoj se vise druziti...ja bi SKRENULA OD TAKVIH...nevolim takve ljude..jako

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: lazi i samo lazi..
11.5.2011 14:16:23   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Bebys

ajme pa nemoj se vise druziti...ja bi SKRENULA OD TAKVIH...nevolim takve ljude..jako


svaki covjek ima i pozitivno i negativno u sebi..a ja te gluposti dugo nisam ni slusala ali sada umaram se od tog....ide mi i na zivce da ja nju nisam ni mjerila ni cjenila po ekonomskom stanju..a na kraju imam osjecaj da ona mjeri svoju vrijednost na taj nacin i da tako gleda na druge ljude...jednostavno mi je dosadilo je gledati u oci dok me ona pravi budalom i laze mi..

rjedze cu je vidati....

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 11.5.2011 14:17:14 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: lazi i samo lazi..
11.5.2011 14:19:57   
LUNA000
postoje...postoje..što je najgore toliko lažu da su sami sebe uvjerili u to

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: lazi i samo lazi..
11.5.2011 14:41:48   
natalijax
joj ja sam srela svakakvih,od tipa kako je prvi u svjeckom prvenstvu u boksu,da mu tata kupuje tenk kao ukras za dvorište,joj svaštauser posted image čini mi se da se oni hrane s tim laganjem

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: lazi i samo lazi..
11.5.2011 14:43:19   
Zvonki
Vjerojatno manjak samopouzdanja user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: lazi i samo lazi..
11.5.2011 14:48:18   
ama
Bas sam skoro razmisljala o tome kako netko moze da laze nekoga bez imalo stida u oci i smjesno i zalosno...eto svima nam se desilo da upoznamo takvu osobu ili smo primorani da se sretnemo s takvima ako su nam u nekom uzem krugu obitelji...susjedi,na poslu itd....sve je dobro dok lazu o sebi al kad pocnu o drugom ili tebe uhvate e onda je problem... stvarno treba bit karatak i jasan i nimalo obziran s takvima(iz iskustva)jer drugacije to neprestaje....bas me ljute takve izgubljene osobe jer neznam dal je u pitanju da je osoba bolesna?glupa ili bezobrazna?user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: lazi i samo lazi..
12.5.2011 13:53:11   
Mašaaa
Zena pise romane.

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: lazi i samo lazi..
13.5.2011 9:31:45   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Mašaaa

Zena pise romane.


ako su predugi samo ji zaobidi....user posted image

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!