|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Duple nezgode
27.11.2009 14:34:59   
Krky
Joj, hoću li bit normalna dok ova trojica najmlađih postane razumno. Jučer 1/2 nasmijavao bebana držeći mu glavu u krilu, naglo dignuo i pogodio ga u bradicu. Puknula usnica. Danas ga drugi, gura po laminatu ispred sebe u sjedećem položaju, malac se okrene u polupuzeći stav, i licem o pod. Ozljeda zubnog mesa. Tako mala ozljeda, a trebalo mi 20 minuta da zaustavim krvarenje. I sve to - meni pred očima. Kaže mi mama kako moram bit jaaaako oprezna, da kad ih ona čuva ne da blizancima blizu ili malog stavi u putni krevetić da se igra. To znači da ili malog "u kavez" ili njih u njihovu sobu, ma to mi je strašno. A strašno mi i ovo. 

_____________________________

MAMA SA 6 ******
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Duple nezgode
27.11.2009 14:57:01   
pepeljuga
Ajme koma,nije ti lako...ja poludim sa ova moja dva a mogu mislit ti,a sve je to pred nasim ocima i za jednu sekundauser posted image user posted image user posted image
Ma nisam ni ja za neko razdvajanje ali ja isto kad puknem posaljem starijeg u sobu pa makar na pet minuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Duple nezgode
27.11.2009 16:18:55   
Nika 24052006
Kod tebe stalno veselo!!! Teško ih je držati stalno na oku,poludila bi da samo u njih gledaš.Nadam se da ćete imati što manje takvih nezgoda.Mi smo neki dan bili kod rođaka,i Nika i njihov maleni ( i pol god),su se igrali Spidermana,djeca su letilauser posted image ,i maleni je završio na šivanju,zaradio 3 šava.Jednostavno neke stvari ne možeš izbjeći i da blejiš u njih.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Duple nezgode
27.11.2009 17:50:19   
natalijax
uf draga što da ti velimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Duple nezgode
27.11.2009 19:22:37   
malizia
ajoj, a koliko ti imaš djece, nije valjda pet, ne kužimuser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Duple nezgode
27.11.2009 23:10:42   
Ruža
Krky kod vas uvijek veselo!user posted image  Drži se draga, odfrflat će i maleni brzo, pa ćeš se opet poželjeti male bebe!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Duple nezgode
27.11.2009 23:29:34   
mrkvač
Ma znam kako ti je!!!!!!
Moja mala danas letila po stepenicama! Nije bilo krvi, samo čvrga na glavi!!!!!

A pazimo svi da ta vrata ne ostanu otvorena i eto baš se desilo to da ih ja nisam zatvorila!!!!!!

Hvala Bogu da je sve dobro završilo!!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Duple nezgode
27.11.2009 23:50:47   
dominik
a joj...jadnicak...meni dora prije dva dana lupila glavom u stok i dobila cvrgu...danas je odvalila u ormar a isto mjesto na celu....sad joj je rog narasouser posted image

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Duple nezgode
28.11.2009 16:52:09   
Anoniman
A, čuj, razdvajanjem ne budeš puno postigla, treba twinsićima konstantno tupiti da budu nježni prema bebaču, da njega to buba, da mu daju pusu svaki put kad mu nešto naprave. Neće upaliti odmah, ali nakon 15 sljedećih čvrga, možda hoće... tak to ide, još su svi mali i pamćenje im je kratko...
good luck, draga! user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!