|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Disney zavjese
8.9.2009 12:18:19   
maja
Traže se user posted image user posted image user posted image  Trebaju biti sa onim autićima iz crtića!!!

Nađem ih jučer kod nas u Bj. i kravuser posted image  mi neće odrezati 3 metra jer će njoj ostati još 90 cm. Kažem ja njoj ali vama zavjesa košta 60 kn metar, a šta ću ja sa tim viškomuser posted image  Ma ko ris sam bila ljuta, ma nedam iz inata. Njena trgovina još i neće rezati, znači ja neka platim mada mi ne treba. Joj, još sam ljuta!!! Idem u Zg. po nju ako treba, ali tamo više ne ulazim, ma da je i zadnja na svijetu!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 12:22:53   
božica
Dođi dođi u zg pa da na kavu odemo hihihiuser posted image

btw Gramat ili bauhaus ('hm nisam sigurna) ima izbora i povoljni su

< Poruku je uredio božica -- 8.9.2009 12:23:30 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 12:23:48   
maja
Ma svako malo sam u Zg. u, ali uvijek nešto na 5 minuta, ali ako mi nađeš zavjese doći ćuuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 12:24:09   
dominik
IZVORNA PORUKA: maja

Traže se user posted image user posted image user posted image  Trebaju biti sa onim autićima iz crtića!!!

Nađem ih jučer kod nas u Bj. i kravuser posted image  mi neće odrezati 3 metra jer će njoj ostati još 90 cm. Kažem ja njoj ali vama zavjesa košta 60 kn metar, a šta ću ja sa tim viškomuser posted image  Ma ko ris sam bila ljuta, ma nedam iz inata. Njena trgovina još i neće rezati, znači ja neka platim mada mi ne treba. Joj, još sam ljuta!!! Idem u Zg. po nju ako treba, ali tamo više ne ulazim, ma da je i zadnja na svijetu!


pa uzmi taj visak i nategni na ukrasne jastuke ili jastucice za stolce ili...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 12:27:06   
maja
Da metar košta 30kn uzela bi, ovako neću iz inata, njena je trgovina, mogla si je ostatak ostaviti za uzorak, ali valjda ženi u ovoj krizi nije još potreba da proda!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 12:32:55   
tikica_69
Ja ih vidjela u Kiki 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 12:37:24   
božica
jooooj nemoj mene da ti tražim zavjese


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 13:35:20   
mlada mama
http://www.mega-sisak.com/?page_id=319
evo ti draga nazovi i naruci imaju stvarno svasta i nisu uopce skupi

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 13:36:25   
mlada mama
http://www.mega-sisak.com/wp-content/uploads/2008/12/djecje-zavjese11.jpg

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 13:39:59   
mlada mama
P.S imaju ti i tepiha razno raznih imaju i na te aute i na rory i jurica i svasta

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 17:08:16   
maja
hvala ti draga na odgovoru i pomoći

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 17:13:19   
Ruža
Majo koja visina i širina ti treba? I koji točno motiv? Moraju biti baš disney original ( ima i takvih) ili mogu biti i na metre?
Ima kod nas dosta pa bi ti provjeila, ako treba uzmem ti i pošaljem poštom? Ja sam svoju na klaune plaćala 56kn po metru, ali dugu 2,60.

< Poruku je uredio Ruža -- 8.9.2009 17:14:07 >


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 20:41:44   
maja
Ove što sam ja htjela nisu gotove zavjese, znači na metre, treba mi 3 m u širinu i 1,70 u visinu. Ove što je mlada mama stavila su autići ali nisu to ti koje ja hoću. Meni trebaju baš oni autići iz crtića Cars!!!
Ovi kod nas su 59 kn metar, i nije bio problem u tome, nego u njezinom načinuuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Disney zavjese
8.9.2009 20:50:02   
Ruža
Pogledam kakvih ima pa ti javim!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!