|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dan spoznaje
2.9.2008 11:46:39   
FIONA
Curke, toliko sam uzbuđena da ne mogu doći k sebi... hodam po kući i nemrem se ničeg konkretno primiti...
Naime, danas napokon u 29 tjednu trudnoće trebala bi na 3D utrazvuku otkriti kaj nosim, da li dečka ili curicu... da li malog Marka ili Katarinu...
Uvijek sam željela curku i sve gledam pink ali već dva tjedna imam čudan osječaj da je dečko koji će voljeti nogač i obarati cure u vrtiću s nogu...
Držite mi fige da Točkica napokon raširi noge i pokaže mami pravo ime...user posted image žurim se spremati i idem tamo što prije možda me primi prije dva....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 12:00:22   
svegra
mogu misliti kako ti je
i ja sam se nadala djevojčici. sa 18 tj mi je rekao izgleda da je djevojčica ali može biti i dječak kojemu se mošnje još nisu spustile. sa 25 tjedana je frajer bio guzom gore tako da nisam znala do 28 tjedna.tada smo vidjeli da je  definitivno dječarac.user posted image user posted image user posted image
svi smo se radovali djevojčici jer u familiji su sve sami muškići.svekrva ima dva sina pa je rekla treba nam jedna curica da nas malo "osvježi", a svekar je rekao: Franj.... prave mušku djecu siguran sam da je muško, nasljednik.kakva curica? (eh ti djedovi!!!).kad sam došla kući sa uzv i sa vrata rekla ipak je muško, skočio je s trosjeda i viknuo TO,jesam rekao.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 12:10:31   
FIONA
i moj stari govori da je to njegov unuk,... prije mjesec dana postao je deda po prvi put i dobio unučicu (rodila mi šogorica)... obožava ju ali vidim ja da sada potajno navija kak je ovo dečko!!!

(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 12:41:55   
mlada mama
fiona obavezno javi sto su ti rekli,ako budu vidjeli.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 12:44:11   
koka
Držim ti fige Fiona da user posted image raširi noge pa da saznaš šta nosiš user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 13:21:19   
mirna
user posted image user posted image user posted image fiona, došao je dan D!user posted image Javi nam...user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 15:12:36   
ivanaa
ma cura je garantuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 15:30:50   
FIONA
curke moje moja beba mi je okrenula guzicu podbočila se rukom za nogu i zaspala ko klada... inače skače i udara a u ordinaciji je odlučila sklopiti oči!!!
NIJE SE POKAZAAAAALLAAAAAAA....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 15:32:53   
svegra
hahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
malo vas zeza
drugi put ćeš znati,bitno da je beba zdrava i sve u redu

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 15:33:16   
mirna
user posted image user posted image user posted image za bebu! Neka je mama još malo u neisvjesnosti..user posted image šaljivica mala..user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 15:46:37   
tiha
nemoj se nista brinuti samo vas malo zeka zeli vas iznenaditi.... user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 15:48:40   
FIONA
ma daj zamislite kak je več sada tvrdoglava!!! ja sam očajna izašla van iz ordinacije a muž je pucao od smijeha jer sam ja uzela fotič da ovjekovječim moment kada sam saznala spol!!! Moš mislituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 15:52:15   
tiha
mogu mislituser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 15:57:37   
Ruža
Joj Fiona baš si me nasmijala...user posted image user posted image user posted image  Neće pa neće, a ti majčice budi u neizvjesnosti do kraja.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 17:58:52   
mlada mama
to ti je cura garant!!!!! cim nece da rasiri nogeuser posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 18:04:44   
koka
user posted image user posted image user posted image baš si me nasmijala pa ipak si trebala slikat, pa češ joj/mu ispričat jednom kako nije htio ili htijela raširit nogeuser posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 20:34:22   
Krky
Kako su ti malci fora još u trbuhu, a i puno kasnije izvan...btw. i ja sam se nadala da ću saznati boju prije tjedan dana i sve bi se vidjelo da bebendus nije stavio ručicu na mjesto spoznaje. Dr. i ja smo zatresli trbuh, bebač se pomaknuo ali nije maknuo ručicu. Dina mi je bila fora:"Joooj, mama, a ima li još šanse da je curica?". Pitala sam je kak to misli, jednaka je mogućnost ko i prije, a ona meni:"Ma znam, al kaj dečki ne drže ruke češće tamo???!!!"user posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dan spoznaje
2.9.2008 20:37:52   
troubled
bebić ima stav....to je za pohvalu user posted image user posted image user posted image
a mama neka vježba strpljenje user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dan spoznaje
3.9.2008 16:19:03   
ivanaa
samo su cure tak tvrdoglave

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dan spoznaje
3.9.2008 16:20:56   
tiha
IZVORNA PORUKA: Krky

"Joooj, mama, a ima li još šanse da je curica?". Pitala sam je kak to misli, jednaka je mogućnost ko i prije, a ona meni:"Ma znam, al kaj dečki ne drže ruke češće tamo???!!!"user posted image


user posted image user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dan spoznaje
4.9.2008 23:01:32   
njanja
e sad sam se baš namsijala.....svemu, i pripremi slikanja i malom tvrdoglavcu u trbuhu...i vašim komentarima....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!