|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što nam govore muške gaće
21.11.2009 9:59:01   
tikica_69
Iako većini muškaraca donje rublje kupuju ili partnerice ili majke, određeni uzorci “rezervirani” su isključivo za dječake. Primjerice, uzorci superjunaka, preslatkih psića ili motornih vozila. Nošenje isključivo takvog rublja djevojkama šalje zbunjujuće signale. Zbog toga lako mogu pomisliti da muškarac pati od sindroma Petra Pana ili da njegova mentalna zrelost ne odgovara godinama. Donje rublje s vidljivim potpisom brenda okupacija je tinejdžera jer je tada važno biti “cool” i pokazivati ga. No ako vam bokserice same od sebe ne vire iz traperica, u zrelijoj dobi jednostavno nije pristojno isticati ih.

BOKSERICE ZA PRELJUB: Kupi li muškarac koji je već dugo u braku moderne i skupe bokserice, budite na oprezu. Takvo donje rublje nerijetko je signal za postojanje ljubavnice.

STANJE U BRAKU: Oženjeni muškarac najčešće dobiva gaće u paketu, za povoljnu cijenu. Po tri komada u plastičnom omotu. One su praktične i nepoderive. Njihov konzervativni uzorak može upućivati i na stanje u braku, pa nije na odmet promijeniti pravilo.

DEFINIRANJE MUŠKOSTI: Sportaši najčešće nose donje rublje koje “podiže i definira”. Budući da su neprestano među muškomkonkurencijom u svlačionici, imaju potrebu dokazivati i svoju veličinu. No u njihovu slučaju, to izgleda privlačno svima.

DOLAZI ZRELOST: Dječak je postao muškarac kad u ladici za donje rublje zavlada jednobojno i elegantno pamučno donje rublje. Slip gaće ili bokserice prianjaju uz tijelo i obično su vrlo kvalitetne. Takvo donje rublje otkriva staloženost i zrelost muškarca koji je napustio zabavne uzorke. Ima bogmec istine u ovome user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
21.11.2009 10:14:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 10:18:18   
mama mery
STANJE U BRAKU: Oženjeni muškarac najčešće dobiva gaće u paketu, za povoljnu cijenu. Po tri komada u plastičnom omotu. One su praktične i nepoderive. Njihov konzervativni uzorak može upućivati i na stanje u braku, pa nije na odmet promijeniti pravilo.




samo moj dobije jednobojne nevoli sareneuser posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 10:20:57   
tikica_69
Znaci totalna je konzerva po ovome user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 10:24:53   
mama mery
skroz tikice uske bokserice ga zuljaju i stezu one siroke kaze nevoli da mu sve visi i klati doleuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 10:25:41   
tikica_69
user posted image  user posted image  user posted image A mom pak mora sve visiti i klatiti se inace ga ja tlacim da nam ubija potencijalnu djecu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 10:28:46   
božica
Kak se zbucao voli gaće bez  da ga stišćuuser posted image

znači bokserice koje nisu uz tijelouser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 11:45:55   
Bebys
moj onda nema ljubavnicuuser posted image
nevoli bokserice nikako...nego normalne gace moze i finije a i ona najjednostavnije su isto o.k. za njega...
fala boguuser posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 11:53:11   
pako
Moj nosi samo bokserice natpisima, bojama....sve sam mu ih ja kupilauser posted image  jer nevoli da ga dolje stišće, a na samu pomisao na obične gaće muka mu je odmah!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 11:56:01   
Anoniman
Moj ne bira, sta god da mu das on ce obuci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pako)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 12:22:36   
mariola
DOLAZI ZRELOST: Dječak je postao muškarac kad u ladici za donje rublje zavlada jednobojno i elegantno pamučno donje rublje. Slip gaće ili bokserice prianjaju uz tijelo i obično su vrlo kvalitetne. Takvo donje rublje otkriva staloženost i zrelost muškarca koji je napustio zabavne uzorke. Ima bogmec istine u ovome user posted image  user posted image  user posted image
[/quote]


Ovo je moj user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 13:56:31   
ZVRK
moj nosi normalne gače u bojama.
u boksericama ''mu ''je hladnouser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 14:01:55   
curice
IZVORNA PORUKA: mariola

DOLAZI ZRELOST: Dječak je postao muškarac kad u ladici za donje rublje zavlada jednobojno i elegantno pamučno donje rublje. Slip gaće ili bokserice prianjaju uz tijelo i obično su vrlo kvalitetne. Takvo donje rublje otkriva staloženost i zrelost muškarca koji je napustio zabavne uzorke. Ima bogmec istine u ovome user posted image  user posted image  user posted image



Ovo je moj user posted image


i mojuser posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 14:05:30   
Lady3
moj voli samo bijele bokserice i da su mu uz tijelo,ne previše..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 14:54:45   
lueman

IZVORNA PORUKA: pako

Moj nosi samo bokserice natpisima, bojama....sve sam mu ih ja kupilauser posted image  jer nevoli da ga dolje stišće, a na samu pomisao na obične gaće muka mu je odmah!


ovo ću prepisat i potpisatuser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 14:55:50   
xxl
Ja volim slim gačice..neeodoljivi su u njima.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Što nam govore muške gaće
21.11.2009 15:19:38   
gljiva
[
BOKSERICE ZA PRELJUB: Kupi li muškarac koji je već dugo u braku moderne i skupe bokserice, budite na oprezu. Takvo donje rublje nerijetko je signal za postojanje ljubavnice.

Ovakve sam mu ja zadnje kupila.. hm... možda sam usrećila nekuuser posted image user posted image
 
 

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!