|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neodgovornost!
10.9.2009 10:31:44   
mariola
Mislim da smo odavno sve rekli ali evo još jednog primjera...
Posla me doktorica da odem jutros u 9 na ambulantu odnijeti urin. Ja poslušala i došla u 8.45.
Njima je radno vrijeme od 9-12h. I prije 15 minut nam kaže jedna ženska da će doć tek za pol ure. user posted image user posted image user posted image
Poludili smo svi. Jedna žena je jadna počela plakati od muke, da joj je nepokretni starac doma koji ovisi o njoj a oni zdravstvenici sebi dozvoljavaju kašnjenje od sat i pol a rade samo tri sata user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam došla doma pojadati se vama i pojesti nešto i sad opet idem tamo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neodgovornost!
10.9.2009 10:42:52   
ZVRK
poznato mi je to jajeb,,,,e medicinskog osoblja,ali ovi tvoji su mogli kazati bar-tj.napisati papirić

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neodgovornost!
10.9.2009 10:45:52   
FIONA
user posted image user posted image user posted image ...svašta...pa kaj nemaju šalter gdje se samo ostavi sa papirima urin...tak je kod moje mame!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neodgovornost!
10.9.2009 10:52:34   
tikica_69
Ah....slijepa nasa Hrvatska....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neodgovornost!
10.9.2009 13:41:45   
lavica81
najobičniji bezobrazlukuser posted image
i onda će još kukat da su malo plaćeni, ma užasuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neodgovornost!
10.9.2009 13:41:53   
mariola
Evo mee natrag. Gospođa je došla u 10:45 user posted image
JA uđem i pitam di ću s tim a ona meni kaže "TU". Ja pitam, di tu a ona mi pokaže neku kutiju na podu. Ona stoji kraj te kutije podbočila ruke na struk i meni govori da čučnem do doli. I kaže joj jedna gospođa koja je čekala "pa jel vi vidite da je ona trudna". I ja joj dam u ruku moju čašicu i uputnicu.  Nije mi ni palo na pamet saginjat se. Ma koja krava.

Fiona, nemamo nikakav šalter, to je stari dom zdravlja. Sad se počinje graditi novi pa ćemo biti vrhunski opremljeni.
A ova tuka dolazi četvrtkom iz Gospića, ima trajekt u 8:30, taman da stigne u 9 ali ne, ona dođe u 11 a radi do podne. user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Neodgovornost!
10.9.2009 13:45:31   
Anoniman
Užaaas! Ta da radi kod nekog privatnika, već bi davno dobila otkaz ili bi raskeljila od miline i ljubaznosti! user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Neodgovornost!
10.9.2009 21:01:51   
BUMBIKA
Užas,nemogu vjerovati...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Neodgovornost!
10.9.2009 21:06:58   
angelica
toga ima samo kod nas u banana državi!!!!!!!!!!!!!!
Gdje je u ovakvim situacijama naš dragi ministar zdravstva?

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Gusta hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli uvoditi krutu hranu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!