|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zeznuti muz
13.5.2009 19:46:21   
ivanaa
cure kak natjerat muza koji nece na pregled da ode na pregled,tocnije spermiogram?

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zeznuti muz
13.5.2009 19:51:34   
tikica_69
Uh....ja iskamcila histericnim bacanjem stvari po sobi, mada mislim da to nije pravi put za sve muzeve user posted image
Sada se vec veseli sex-u s casisom user posted image

Iskreno, mislim da bi im trebalo objasniti da je davanje uzorka vrlo ugodno u stvari i da je to jedina pretraga koja u covjeku izaziva zadovoljstvo bez obzira na krajnji rezultat a i jedina koju muskarac mora obaviti kao svoj doprinos trudnoci......a jeso mimoze, al svi do jednog user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zeznuti muz
13.5.2009 19:59:05   
novamama
ja sam mome rekla da je samnom sve u redu i da bi bilo dobro da se vidi stanje malih trkača, jer da ako je šta, možemo na vrijeme reagirati...

upalilo je, ali nakon par mjeseci laganog moljakanja - a najrađe bi mu onom tavom po glavi dala...al ne smiješuser posted image odmah si dva koraka nazad...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zeznuti muz
13.5.2009 20:30:50   
natalijax
ivana mog muza je bilo isto bed i sram a ponajvise strah zbog krade spermica al ako je zdravlje u pitanju nek mu nebude bed 

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zeznuti muz
13.5.2009 20:33:29   
Kika83
Za kosu i u bolnicu s njimuser posted image  user posted image  
S mojim nije bilo nikakvih problema jer oboje jako želimo djecu i nema ga šta biti sram. Ako želi bebu sve če napravit da provjeri svoje plivačeuser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zeznuti muz
13.5.2009 21:03:18   
Ruža
IZVORNA PORUKA: novamama

ja sam mome rekla da je samnom sve u redu i da bi bilo dobro da se vidi stanje malih trkača, jer da ako je šta, možemo na vrijeme reagirati...

upalilo je, ali nakon par mjeseci laganog moljakanja - a najrađe bi mu onom tavom po glavi dala...al ne smiješuser posted image odmah si dva koraka nazad...


Vidiš meni je odmah tava pala na pamet.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zeznuti muz
13.5.2009 22:31:45   
FIONA
ufffff probaj ga kupiti, podmititi...ak je tvrd to ga bu rastopilo...hiihihihih...šale malo ne škodi...
ne znam jer moj je sam rekao da ide...probaj mu pojasniti i nek pita nekog tko je bio...nnjih je sram!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zeznuti muz
13.5.2009 23:24:33   
barby
i moj nije bio bas odusevljen prvi put kad je trebao ici...da kako ce on to obavit,tamo u wc,da nece uspjet,da ovo da ono,.....user posted image onda ja njemu a bome oces jel nakon 5 dna apstinencije mislim da ce ti bit do toga...jel inace je to njemu kao duuuuug period a da ne obavi sta treba...user posted image i sad se nekako naviknuo na to(jos je panika taj dan kad mora ici)ali ide i suti....mora jel ja poludim,kazem mu a sta bi ja rekla sve zive preglede radim,stalno sam po bolnici,koda je meni lako sirit se tamo pred svakim,pa onda usuti...user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zeznuti muz
13.5.2009 23:40:52   
mala pcelica
možda bi im bilo lakše kad bi  mogli to kod kuće da obave pa da tamo samo odnesu user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zeznuti muz
14.5.2009 15:49:52   
barby

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

možda bi im bilo lakše kad bi  mogli to kod kuće da obave pa da tamo samo odnesu user posted image


pa moj jedan put je tako,jel nije nikako mogao dobit slobodan dan u firmi i "obavio" je doma i onda sam ja morala brzo,unutar pola sata-sat vremena nosit to tamo.....user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zeznuti muz
14.5.2009 17:29:15   
Ellenora
Ja sam trenutno u istoj poziciji. Prvo sam mislila da ako dogovorim vrijeme i datum i samo mu dodjem s uputnicom nece biti problema, ali to je muska tastina i bojazljivost, pa sam onda morala otkazati. Poslije toga sam vrištala po kući tri dana i u svakoj situaciji mu rekla da me voli da bi to napravio, da nakon ovoga mogu dobiti i crkveno ponistenje braka jer on nece djecu i sl. Sad sam na light varijanti i pokušavam na fin nacin dogovoriti s njim. Za ovu varijantu treba vremena ali mislim da sam vec na pola puta.



_____________________________

"...I bice da zivot pise price
da mi je ko reka
ja mu ne bi virova
da bices sve sto tribam

Cuvan te jubavi mala
cujem dok dises i kad nisi tu..."

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zeznuti muz
16.5.2009 13:36:25   
Vector
Ni moj nije htio ici, ali sam provjerila kod nas u bolnici (prvi spermiogram smo pravili u dubrovniku), i rekli su da moze obaviti kod kuce i odmah donijeti u bolnicu s uputnicom. To mu nije bilo bed, iako sam mu ja to odnijela u bolnicu i nije me bilo briga, vazno je da je dao uzorak. Ali sam mislila da ce ga uhvaiti jos veci bed zbog jako loseg nalaza, ali to je proslo zadivljujuce dobro, cak smo i sale zbijali na tu temu.
Drugi put je bilo u Zagrebu na Vuk Vrhovec, i mislila sam da ce se okrenuti i vratiti kuci, ali nije, tako da je vec par puta u  Zagrebu davao svoje "neplivace".
Ne znam gdje se nalazis, ali ako za prvi put moze doma, pa da odnesete u bolnicu, to bi bilo dobro, misli da je ce poslije ici lakse.
Sve zauser posted image user posted image

(Odgovor članu Ellenora)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: zeznuti muz
16.5.2009 20:09:21   
ima nas još
ma njima je jedinini posao dati spermu na analizu, da ne budem prostija..user posted image pa od toga prave drame, a što bi bilo da ih šopaju hormonima i da imaju PMS?MM user posted image niti na razgovor nije htio ići samnom, nego sam ja razglabala s doktorom o njegovoj spermi i glasno mu prenila naš razgovor u kafiću, pa se sve okrećao da tko ne čuje o čemu pričamo

(Odgovor članu Vector)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: zeznuti muz
16.5.2009 20:13:14   
ima nas još
a niti jednu ženu ne može "ubiti" loš nalaz, koliko muškarca može "ubiti" loš spermiogram. sudim po vlastitom iskustvu...Njima je to odmah alarm za osjećaj manje vrijednosti, tj. manje "MUŠKOSTI"...

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: zeznuti muz
10.8.2009 13:09:43   
voljena
jel moj mužić onda čudak ili šta? evo nakon godinu dana smo pričali da bi možda trebalo napravit koji pregled,a ja nikako se odlučit i pokrenit što se toga tiče,a on prije dva dana,kad me uhvatila bedara i plakanje sjeo pored mene,zagrlio me i pokaže dvije uputnice za bolnicu s riječima "sve će bit u redu"

bravo za mog dragoguser posted image


(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
10.8.2009 16:38:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu voljena)
  Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!