|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:16:41   
Ira_
Drage moje molim Vas za pomoć!

Kao što znate prvi put sam mama i Ema je stara 24 dana. Molim Vas pomoć Ema slabo spava. Nekada se zna desiti da uopće ne spava između hranjenja ( 4 sata ) bilo to po danu bilo po noći. Više ne znam što da radim i na koji način da ju uspavam.
Svi savjeti su DOBRODOŠLI !!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:21:16   
mirna
KOd nas je u krajnjim situacijama pomoglo ako bi ga stavila s trbuhom na sebe, tako da mu je bila glavica na mojim prsima. valjda ga je kucanje srca umirilo i uvijek bi zaspao. poslije sam ga stavila u krevetic.. i ovdje imas nekoliko savjeta: http://www.ringeraja.com.hr/spavanje_336.html

< Poruku je uredio mirna -- 9.8.2008 22:23:52 >

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:23:13   
božica
Ira-- Ema ti je slatka slatkica malauser posted image user posted image

A baš mi nije jasno NE  spavanjeuser posted image user posted image
Šta po noći ne spava-par puta se desilo ili kajuser posted image
A po danu ju pusti ako se ženski ne spava-A šta radi kad ne spavauser posted image pretpostavljam da promatra svijet oko sebeuser posted image
A male bebe ti znaju prije noćnog spavanja u krevetiću ležati i gledati u prazno-Tako su moje obadvije dok su bile male-pa su zaspale nakon nekog vremena-nisam ih preveć dirala


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:30:03   
mamita
Sling marama je odlicno rjesenje za uspavljivanje i dojenje. Mozete je nosati malo po kuci i kad zaspi samo spustiti u krevet zajedno sa maramom. user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:34:49   
Ira_
Evo za primjer - večeras je jela u 8 sati i još uvijek je budna. Malo šuti, a većinu vremena se dere. I tako se zna dešavati i po danu i po noći. Ne znam što da radim. Okupana je, presvučena ( 2X ), nahranjena.
I Božice to se ponavlja skoro pa svaki dan. 

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:37:17   
mirna
ako se to pojavlja u isto doba dana onda mogu biti kolike...da li ti place i ako ju nosis?

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:40:01   
božica
Sling marama je odlicno rjesenje za uspavljivanje i dojenje. Mozete je nosati malo po kuci i kad zaspi samo spustiti u krevet zajedno sa maramom.
IZVORNA PORUKA: mamita

probaj to Ira-ako trenutno nemaš maramu probaj improviziratiuser posted image

samo budi smirenauser posted image user posted image






_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mamita)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:41:04   
Ira_
Ne ponavlja se u isto vrijeme. I koristim kapi SAB SIMPLEX jer je imala grčeve čim smo došli kući iz bolnice. Kada ju ja nosim zna zaplakati, a kada ju MM nosi onda skoro nikada ne plače !?

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:44:42   
mirna
eto rjesenje: neka ju muz nosi dok ne zaspi..user posted image  zezam se...

ozbiljno: mozda onda osjeti da si nervozna..probaj legnuti kako sam ti napisala i stavi ju na sebe..ugasi svijetlo, pokusaj se smiriti, pjevaj joj nesto po tiho.. valja probati..

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:46:29   
božica
A vidiš ti frajericuuser posted image user posted image mala ribica-
ako vam nije da ju nosate onda se legnite pokraj nje i mazite ju neznam kaj bi još napisala--ili svoju majicu stavi sa njom u krevetić-user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:46:44   
Ira_
Jadno dijete, ako joj ja budem pjevala, ona će ostati bez glasa od silnog deranja, jer to ipak treba i slušati !!!!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:48:43   
njanja
Ira, jan će za 3 dana imati 2 mjeseca i kucam u glavu i drvo super sada spava...Ali onih prvih dana smo znali imati show...Meni su patronažne preporučile hranjenje svaka 3 h pa kako se on nije budio, mi smo ga budili noću pa je bilo svega i nosanja i plakanja i svega....Najlakše bi zaspao na tatinim prsima ili kada smo ga stavili u krevret između nas (obavezno ako to radiš omeđi ju sa jastucima sa svake strane)....Svi su mi govorili da ga ne puštam kod nas u krevetu da se ne navikne, a on je samo tražio sigurnost....Sada svaku noć nakon buđenja oo 4/5 zaspi natrag u svom krevetiću...Probaj što ti Mirna kaže -staviti ju na prsa ( i ja sam ju poslušala pa mi je uspijelo par puta tada kad smo imali problema)  ili nabavi sling maramu....I probaj ju po danu staviti spavati negdje što nije njena soba i krevet....Probaj sve pa prati što se dešava i kako reagira... Ona se još navikava na svijet oko sebe pa tako i reagira... Sretno, javi se kako napreduješ!

< Poruku je uredio njanja -- 9.8.2008 22:50:52 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:50:59   
božica
Ira samo se opusti -nemoj joj user posted image onda pjevati-šapući joj tepaj joj-ili ju uzmi stavi ju na sebe-opusti se user posted image user posted image -nemoj misliti...jooooooj trebam ju smiriti.trebam ju smiriti.

,I,misli...neka moja ribica uživa sada sa mnom...user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:52:11   
Ira_
Hvala Vam cure na svemu, javim Vam kako uspjevam !

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:52:40   
njanja
IZVORNA PORUKA: mirna

eto rjesenje: neka ju muz nosi dok ne zaspi..user posted image  zezam se...

 Stvarno riješenje.. Podijelite se pa neka par sati muž dežura, ti se naspavaj pa preuzmi....Biti ćeš odmorna i ona će to osjetiti...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ( NE ) spavanje beba
9.8.2008 22:59:04   
njanja
E da, Ema je jako slatka...a kad smo na temi spavanja-totalno je prekrasna na "spavačkim" slikama...I ja svog Jana najviše slikam kada spava..tako bi ga tada pojela od dragosti user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ( NE ) spavanje beba
10.8.2008 0:46:11   
tiha
jao ira bubica ti je premedena....neznam sta bi ti rekla moja mia ti zna spavati po 10-12 sati u komadu bez jela ali u zadnja 2-3 tjedna mi zaspi tek oko ponoci s tim da se s njom navlacimo od 8 ko i inace ali valjda su joj zubi ili nesto. ni sama vise neznam sta joj je...a i te vrucine! a tvoja bubica je jos mala pa se jos navikava na svijet.ja moje uspavljujem tako da im pjevam a s miom se u zadnje vrijeme dobrano napjevam i grlo me zna bolit a ona me slusa i kad mislim da je zaspala hocu je spustit a ona pocne pjevat ga ga to joj je gas gas onda joj i to pjevam pa se rasplese ma stvarno vise neznam sta bi!

eto posluasaj ostale cure sa savjetima nesto ce ti sigurno pomoci!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ( NE ) spavanje beba
10.8.2008 7:26:41   
božica
ga ga to joj je gas gas onda joj i to pjevam pa se rasplese ma stvarno vise neznam sta bi!
IZVORNA PORUKA: tiha



eto posluasaj ostale cure sa savjetima nesto ce ti sigurno pomoci!

user posted image mia mala user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ( NE ) spavanje beba
10.8.2008 7:31:51   
troubled
ira, preslatka ti je djevojčica user posted image user posted image user posted image
još je malena i obje učite.....krenut će to, samo se opusti....djeca jako reagiraju na naše osjećaje čak i kad ih se trudimo sakriti i mislimo da smo u tome uspješni....
malo tata, malo ti....i spavat će princeza, vidjet ćeš user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ( NE ) spavanje beba
10.8.2008 10:07:50   
koka
Ira , Ema ti je preslatka user posted image user posted image user posted image . Cure su več sve rekle, već ako tati ide neka on , pa malo ti i tako dalje. Krenut će a i još ste sviježi pa se privikavate. 

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Brisano sporočilo]
10.8.2008 10:58:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ( NE ) spavanje beba
10.8.2008 14:48:00   
Ira_
Cure hvala Vam puno na korisnim savjetima i na prekrasnim komplimentima za Emu !
Pusa svima !

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: ( NE ) spavanje beba
10.8.2008 18:51:17   
Dominić
Drage moje,imate sreće što vam djeca toliko spavaju.Moj Matija star 2.5 mjeseca spava po danu 2-3 puta po 20 minuta.Navečer zaspi oko 23 i spava do 7 bez problema.

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: ( NE ) spavanje beba
10.8.2008 20:05:04   
božica
Navečer zaspi oko 23 i spava do 7 bez problema.
IZVORNA PORUKA: Dominić



Bok Dominić dobro došla ti nama u veselu družinuuser posted image user posted image
btw bolje da je budan tokom dana nego tokom noći-i spava ti cijelu noć- user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Dominić)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: ( NE ) spavanje beba
10.8.2008 20:48:11   
Dominić
Matija 5 dana u tjednu cijeli dan plače zbog grčeva.Isprobali smo sve što se može izmisliti.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!