|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako spriječiti frkanje uha???
27.9.2009 20:40:01   
plavka
Primjetila sam da kad mi žabica spava i okreče se na lijevu stranu sfrče se to uho i tak spava na njemu što mi nije drago jer me je strah da  joj to neostane klempavo !!!user posted image user posted image user posted image
Što da joj napravim da ga neuspije sfrkat prilikom spavanja ??? Jel imate kakav savijet???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako spriječiti frkanje uha???
27.9.2009 20:42:42   
Nika 24052006
Koliko sam čitala o tome,neće imati klempavo uho,to se ispravi samo od sebe..Ali nisam sigurnauser posted image ,neka me ispravi netko ako nije tako..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako spriječiti frkanje uha???
27.9.2009 20:42:48   
inna
nemam, to i Domi radi, ali ne zaspi na njemu nego ga samo gužva kad je nervozan ili pospan. Pokušam mu nešto dati u ruku da mu skrenem pažnju mada ne pali uvijek. Vidjela sam da to dosta bebaća radi.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako spriječiti frkanje uha???
27.9.2009 21:59:06   
mala pcelica
moja kad leži stalno ima ufrkane uši....ja se nadam da joj neće ostati takve ....user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako spriječiti frkanje uha???
27.9.2009 23:47:45   
dominik
moja klempusa tesko da moze ne sfrkati uho...u jajetu joj je vjecno bilo prema vanuser posted image ..kaj sad imali buju klempave usi, boze moj...vise posla za glumicicauser posted image ja sam odustala od traka i tih stvari..kad se razvije hrskavica do kraja bumo vidli kak bu stajalo...sva sreca cura je pa kad kosa naraste bu to malo prekrila...a i bolje bu culauser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!