|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pomolimo se
11.6.2009 23:04:09   
natalijax
nadam se da ste cule za novi slucaj u bolnici osijek majka je umrla ,BOZE CUVAJ DUBRAVKU NA NEBU A NJENOG MALENOG ANDELA CUVAJ NEKA TO DJETE ODRASTE U LJUBAVI,SRECI I ZDRAVLJU,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:06:34   
FIONA
joj jesam..čula sam i naježila se....jadno malo stviorenje...bez majčinog zagrljaja pušteno u ovaj svijet....nadam se da je otac dobar čovjek pun razumjevanja jel bu neče biti lako...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:07:03   
natalijax
sory neznam prebacit tekst neka ucini tko zna na t portalu ima

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:08:05   
inna
nisam čula, ali definitivno ću se prije spavanja pomoliti za tog malog anđela. user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:09:46   
natalijax
strasno joj boze sveti,zene moje meni suze idu kako je zivot nezahvalan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:11:22   
novamama
nek počiva u miru...user posted image

bebi želim svu sreću svijetauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:14:11   
FIONA
evo našla sam...užas:

http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/3306573/index.do

molim moderatore da ako smatraju ovo uznemirujučim za naše buduće mame da maknu jer osobno mislim da možda ne bi trebalo biti tu...ja sam stavila jer ste tražile....meni osobno ne bi zasmetalo ali ima onih žena koje bolje da ne čitaju...ili..user posted image user posted image


< Poruku je uredio FIONA -- 11.6.2009 23:15:58 >


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:18:59   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mene neznam dal je strah jel me je strah i ovako i onako zbog prve trudnoce a jos injekcije a u osijek se trebam ic porodit ,nije mi jasno kako mogu raditi vise takvi doktoriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:21:27   
twitty
e ljudi moji tko sve radi u zdravstvu...

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:23:03   
FIONA
IZVORNA PORUKA: twitty

e ljudi moji tko sve radi u zdravstvu...


moja mama...user posted image ...inače istina...danas ne možeš biti opušten čak ni u mrtvačnici jel te i tam pokradu...curke ovo je malo crnog humora...nadam se da mi ne zamjerate..user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:24:20   
twitty
ma ne fi,sve 5

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:26:37   
natalijax
ja cu rec iskreno,sad kad sam bila u bolnici naravno u osijeku jedna je dva dana imala trudove,druga proso termin treca ide na carski njihovi odgovori su bili danas neradimo carske samo hitne,prisilne porode primjer gel i drip neradimo danas samo hitno,i tako zenama govore samo hitno radimo znaci po njihovom ti svojoj bebi moras rec e dijete moje nemoj danas izici van nego ajde u petak,po mome nije to u redu jer ipak nije bas ok za one kojima je termin prosao

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:29:44   
twitty
i ja sam morala cekat da prođe uskrs za inducirani porod pa je u utorak ujutro na viziti rekao da imaju puno zaostataka pa da ce mene sutra
srecom tu vecer sam dobila trudove i rodila a plodna voda je bila mekonijska
lezala sam 12 dana na odjelu a nitko mi nije plodnu vodu pogleda!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio twitty -- 11.6.2009 23:30:26 >


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:30:28   
natalijax
mene sva sreca nije poradala ta ekipa al ti navedeni su moju trudnocu vodili i kako je zavrseno,a jedna od tih se pocela derat na mene jel meni jasno da mi je dijete mrtvo,da cu rodit ko i svaka druga zena,cak sam sudski morala trazit papire s obdukcije i jos dan danas takvi rade a ovo im je treci slucajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:30:59   
FIONA
joj draga tog ima i u Londonu a kako zdravstvo ima je u cijelo Europi najbolje organizirano!!!...ak češ tak razmišljat ne buš dobro a to nije dobro niti za bebu...naši liječnici rade u neljudskim uvjetima i niti njima nije lako...nažalost nisam te struke ali gledam mamu...svi ih vređaju i ja bi da ne znam kako funkcionira labos i zakaj ljudi čekaju a naručeni su...tako gledam i vovo..mora postojati razlog jel i oni su od krvi i mesa...samo nemoj draga uziamto to k srcu jel ti škodi...okreni stranu i polako dalje i sve bu ok!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:31:07   
natalijax
eto kakvi su svugdje isti

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:34:12   
miha
kakve jbne uvjetne!!! treba im uzet dozvole za rad zauvijek i spizdit ih u zatvor!! zar treba još netko umrijeti zbog njihove lijenosti i bahatosti!!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:38:17   
Ruža
Ajme ovo je strašno...user posted image user posted image user posted image
Jadna dječica.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:40:01   
natalijax
od moje sogorice snaja je isto tako lezala je u trudovima i zvala ih one gledale tv i cerekale se i beba se ugusila mjesto dogadanja naravno osijek

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pomolimo se
11.6.2009 23:54:06   
Viky
Ja sam šokirana i ne mogu vjerovati da se to i danas događauser posted image .Slažem se sa Fionom da liječnici rade u teškim uvjetima,ali to im ne daje pravo da se izderavaju na jadne žene,koje su i bez njih dovoljno uplašene.Naravno,čast izuzecima...koji ne zaboravljaju zašto su postali liječnici...da pomognu ljudima.Jadna žena,neka ju čuvaju anđeli...a malenoj bebici neka pomognu u njegovom životnom putu.user posted image

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pomolimo se
12.6.2009 9:02:59   
m600
nisam čula i ne želim čitati jer me takve stvari potresu...user posted image user posted image user posted image
pridružujem se molitvama za malenoga i njegovog anđela (majku)

user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: pomolimo se
12.6.2009 10:29:34   
ejmama
Malenoj želim sve najbolje u životu.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: pomolimo se
12.6.2009 10:35:01   
Joanna
I ja sam čula i vidjela. Bilo bi mi bolje da nisam jer sam nakon takvih događaja jako potresena i tužna. Bojim se za svoju bebu i za sebe. user posted image user posted image user posted image user posted image  Muž mi ne želi biti na porodu al ja ga svaki dan molim da bude sa mnom jer će mi biti lakše. Ako se nešto zakomplicira šta ću ja sama? On bi se mogao izboriti za nas i vidjeti što se događa. Ak se nešto loše desi mora znati što je bilo a ne da se nagađa ko u ovim slučajevima.
Još sam jučer gledala Uvod u anatomiju gdje je isto trudnica umrla. Plakala sam cijelu večer.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Užasno!!!!

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: pomolimo se
12.6.2009 10:37:33   
ZLATKA
ma nema druge ne nego ni slučajno sama u bolnici
neka je partner uz vas pa ne dao bog da krene porod a nikon ni blizu ili slično...

nego , jel ta bebica dobro?
bili su rekli da je mozak ostao na par trenutaka bez kisika?

_____________________________

3 x stimulacija (1x nema odgovora na stimulaciju)
2 x ICSI = 0
u 4-tom postupku - beta 4984
17.06. 2012.došlo na svijet naše blago
trenutno druga beba na putu, potpuno prirodno
jer nada i vjera su naši najbolji prijatelji...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: pomolimo se
13.6.2009 23:23:37   
Ninaa
Čitala sam i baš mi je teško došlo, od kad imam dijete takve stvari me još više pogode i rastuže. Jadna obitelj i djetešece. Ja sam rodila u Vinogradskoj i fakat su svi bili divni i nemam nikakve zamjerke. Očito tu u Osijeku nekaj ne štima jel to nemre biti slučajnost. Moja sestrična je medicinska sestra i svašta se nagledala i veli da fakat ima luđaka, i to teških i da joj uopće nije čudno kad čuje takve stvari. jednom je bila prisutna dok su operirali kralježnicu i kirurg je bio malo živčan pa je rekao da mora malo izaći van, nije ga bilo 15 min, a kad se vratio rekao je stažistu da mu se neda i da nek on završi. Hello pa jel to normalno? znam da ovo nije priča za ovdje,ali fakat sam ljuta.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ZLATKA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!