|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kava sa mamom mary
21.9.2009 14:01:51   
Nika 24052006
Evo,napokon smo se upoznale,i baš smo se lijepo napričale.Dječica su joj preslatka,predivna..ma mišići mali...Trebala nam se pridružiti i m600,ali nije stigla,vjerovatno se zadržala kod doktora.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 14:20:31   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 14:21:55   
FIONA
Nika kaj nije mama mery teška slatkica...ja ne znam jel bi mrava zgazila...nije niti čudo da ju miš izbacil iz takta!!!user posted image user posted image user posted image

bravo za upoznavanje...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 14:24:20   
Nika 24052006
Je,Fiona,skroz je slatkica,čim sam joj vidjela lice,dok nismo progovorile niti riječ,pomislila sam si,ova je žena neka vlika dobrica...Rekla mi je da te upoznala..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 14:27:44   
osobno
Blago onima šta se tako upoznaju pa sklope prijateljstva...a šta ću ja jadna, u ovoj selendri...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 14:43:50   
FIONA
IZVORNA PORUKA: osobno

Blago onima šta se tako upoznaju pa sklope prijateljstva...a šta ću ja jadna, u ovoj selendri...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma kojoj selendri...di siti dole...ja sam bila ovo ljeto s curlama u Zadru...kad sam išla za Split nisam se javila jel sam bila u prolazu i ostala očarana gradom...da, da bila prvi purt dole...inače bila sam u podstrani???


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 14:47:36   
osobno


ma kojoj selendri...di siti dole...ja sam bila ovo ljeto s curlama u Zadru...kad sam išla za Split nisam se javila jel sam bila u prolazu i ostala očarana gradom...da, da bila prvi purt dole...inače bila sam u podstrani???

[/quote]
PODSTRANA???kažeš? pa ja sam blizu podstrane, možda desetak km dalje.user posted image


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 14:49:32   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...onda druge godine ako Bog da pijemo kavicu u predivnom Splitu...i kaj je to 10KM...mi u Zagrebu radimo dnevno 30 u jednom i 30 u drugom smjeru kad idemo na poesl...kao recimo ja!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 14:50:57   
osobno
IZVORNA PORUKA: FIONA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...onda druge godine ako Bog da pijemo kavicu u predivnom Splitu...i kaj je to 10KM...mi u Zagrebu radimo dnevno 30 u jednom i 30 u drugom smjeru kad idemo na poesl...kao recimo ja!!!user posted image user posted image user posted image


Obavezno...a dotad će i naš mali matej bit s nama, pa će nas bit troje...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 14:51:44   
FIONA
IZVORNA PORUKA: osobno

IZVORNA PORUKA: FIONA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...onda druge godine ako Bog da pijemo kavicu u predivnom Splitu...i kaj je to 10KM...mi u Zagrebu radimo dnevno 30 u jednom i 30 u drugom smjeru kad idemo na poesl...kao recimo ja!!!user posted image user posted image user posted image


Obavezno...a dotad će i naš mali matej bit s nama, pa će nas bit troje...user posted image user posted image user posted image user posted image



eto vidiš..nema više oni gore plačljivih...odmah smo se dogovorile...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 14:53:15   
osobno


eto vidiš..nema više oni gore plačljivih...odmah smo se dogovorile...user posted image

[/quote]

prave mame se "nanjuše" na kilometre...user posted image


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
21.9.2009 16:24:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu osobno)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 16:27:37   
m600
žao mi je cure što ja nisam mogla imala sam ctg pa sam čekala doktora da obave vizitu i sastanak,pa sam imala kod njega pregled i nakon toga ga čekala na ginekologiji još sat vremena da mi obavi uzv
poludila sam...nadam se da ste se lijepo proveleuser posted image
i popile koju za meneuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 20:42:48   
mama mery
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Je,Fiona,skroz je slatkica,čim sam joj vidjela lice,dok nismo progovorile niti riječ,pomislila sam si,ova je žena neka vlika dobrica...Rekla mi je da te upoznala..



nemojte meni neugodnouser posted image user posted image user posted image user posted image

na kavi je bilo superuser posted image nika je super osoba odmah smo se raspricale kao da se znamo vec od prijeuser posted image user posted image user posted image
slikica nazalost nema ali bit ce drugi put jer ce biti jos kavica a tebe m600 ocekujemo drugi put na kavi s petricomuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 21:02:02   
vjerae
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 21:53:40   
Ninaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo cure

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 21:57:15   
lavica81
bravouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 22:40:52   
Zvonki
Jel' bio i Stuart mali s njom? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 22:42:40   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Jel' bio i Stuart mali s njom? user posted image user posted image user posted image

Stuart trenutno skakuce unutar moje tibe user posted image
bravo za vas dvije user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 22:44:33   
tikica_69
Bravo za druzenje user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kava sa mamom mary
21.9.2009 22:48:15   
elle1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kava sa mamom mary
22.9.2009 8:19:44   
Viky
user posted image user posted image

bravo cure...


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kava sa mamom mary
22.9.2009 8:40:09   
m600
IZVORNA PORUKA: mama mery

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Je,Fiona,skroz je slatkica,čim sam joj vidjela lice,dok nismo progovorile niti riječ,pomislila sam si,ova je žena neka vlika dobrica...Rekla mi je da te upoznala..



nemojte meni neugodnouser posted image user posted image user posted image user posted image

na kavi je bilo superuser posted image nika je super osoba odmah smo se raspricale kao da se znamo vec od prijeuser posted image user posted image user posted image
slikica nazalost nema ali bit ce drugi put jer ce biti jos kavica a tebe m600 ocekujemo drugi put na kavi s petricomuser posted image



možeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!