|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:09:00   
lee
Otišla sam jutros do dućana i slučajno pogledala 24h i vidim da je nestala...Nismo se neko vrijeme čule..ne mogu vjerovati da je nestala...user posted image
www.24sata.com.

< Poruku je uredio Ninaa -- 23.3.2010 21:57:47 >


_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:12:07   
daniela 31
Užas....nazalost sve više ljudi misteriozno nestane.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , neka ju pronađu što prije,il nek se sama vrati.


_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:14:21   
ninolina
nisam našla članak...ali strašno, nadam se da joj se nije nešto dogodilouser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:19:13   
lee
neznam kako da ga kopiram...jer neče...piše na dnu na prvoj stanici...mama ana zapalila svječu...ako možeš ti kopiraj...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:19:32   
Joanna
Lee na koju curu misliš? Na Martinu H.? Stvarno prelijepa cura. Imam neki loš osječaj. Nadam se da je samo nekamo otišla i da joj se nije ništa desilo al

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:20:18   
ninolina
''Upalila sam svijeću kako bi Martina našla put kući’ Majka Martine Horvat boji se najgorega. Brat i istražitelji pitaju se zašto su iz stana na Laništu nestali tepih i fotelja. Tko je sve to iznio i zašto 19:00 | 22.03.2010. | Piše: M.D., S.F., D.M., V.C. S kćerkom sam se posljednji puta čula u petak navečer, dan prije no što je nestala, ispričala nam je Ana Šarvari, Martinina majka. Poptuno slomljena iščekuje bilo kakvu vijest o kćerki s kojom se, kaže, inače čula svakodnevno. Crne slutnje obuzele su je već u subotu. Oko 11 sati nazvala je Martinu, ali je njen mobitel već bio isključen.
- Nikada ranije ne bi isključila mobitel tijekom prijepodneva. Zabrinula sam se, uplašila sam se da joj Saša nije nešto napravio - bilo je prvo što je Ana pomislila kad u subotu nije mogla dobiti kćer. Ispričala nam je da su je Martinini prijatelji nazvali početkom godine i upozorili je da Saša tuče njenu kćer. Najviše ju je pogodilo, dodala je, kad su joj reklii da joj je Saša jednom ugurao pištolj u usta.
- Uvjerena sam da ju je Saša negdje sklonio. Nikada mi se nije sviđao, kad sam ga upoznala, posumnjala sam u njegove dobre namjere. On je običan manipulator. Nakon što je Martina otišla u Pariz, ja sam otputovala u Zagreb i promijenila bravu na stanu, no on se opet dočepao novog ključa - ogorčena je majka. Gledala je kako joj kći fizički i psihički naočigled propada. Željela joj je pomoći da se riješi Saše.
- Da je htjela otići negdje, sigurno bi se povjerila prijateljici, ne bi otišla bez riječi - uvjerena je Martinina majka.
I policija je jučer razgovarala s njom. Ispitivali su je kakve su boje user posted image user posted image 1/9 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (D. Javorović/PIXSELL)Ana Šarvari zapalila je svijeću za kćer user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   zidovi u Martininu stanu u Zagrebu. Sumnjaju da je netko svježe oličio zidove u sobi. Uzeli su joj i krv zbog usporedbe DNK s Martininim.
- Upalila sam svijeću da Martina pronađe put prema kući. Samo da se javi. Ako je živa i zdrava, do kraja života ispričavat ću se Saši - jecala je majka Ana.
Policija je u subotu uhitila, ali je zbog nedostatka dokaza morala pustiti Sašu, dečka nestale Martine. Tijekom ispitivanja mu je pozlilo, a zbog zdravstvenih problema policija je pozvala Hitnu pomoć. Kako je prijetio i samoozlijeđivanjem, prebacili su ga u psihijatrijsku ustanovu. No za policiju on je i dalje osumnjičenik. Kako doznajemo iz izvora bliskih istrazi, osnovano sumnjaju da je naudio djevojci. Navodno je to učinio uz pomoć prijatelja. Pretražili su njegovo imanje u Kupinečkom Kraljevcu i zapečatili ga. Pretresli su i još nekoliko vikendica njegovih prijatelja. Policija, osim djevojke, traži i tepih koji je nestao iz stana. Sašini prijatelji kažu da je volio Martinu.
- Možda ju je udario, ali ne bi je ubio - rekao je jedan od njih. Tvrdi da je i prije znala otići i ne javljati se nikome.
Saša L. s kojim je Martina živjela u zagrebačkom stanu stari je znanac policije i pravosuđa. Prošle su ga srijede  nepravomoćno osudili na dvije godine i deset_ mjeseci zatvora zbog preprodaje droge i ilegalnog oružja.

>>> POSLJEDNJI SMS MARTINA JE POSLALA S DEČKOVA MOBITELA


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:21:47   
Joanna
Iskreno se nadam da je dobro. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:25:10   
Nika 24052006
Strašno...Nadam se da je dobro

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:26:02   
Domy

IZVORNA PORUKA: lee

otišla sam jutros do dučana i slučajno pogledala 24h i vidim da je nestala..nismo se neko vrijeme čule..ne mogu vjerovati da je nestala...user posted image
www.24sata.com.

e baš sam sada čitala o njoj na fejsu..
nadam se da če je brzo pronači..user posted image user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:37:41   
pepeljuga
ma ima vec para dana da je traze,bas sam citala...uzas...nadam se da ce je naciuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:40:35   
curice
iskreno se nadam da je živa i zdrava i da će se vratiti kući

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:43:09   
anuska08
Jooj čula sam!user posted image Nadam se da je ipak sve ok!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 12:44:31   
danery
daj bože da se nađe i da sve dobro prođe...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 13:39:33   
sina
imam neki jako loš feeling,Bože molim Te da nisam u pravu

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 13:39:44   
lee
ja sam je davno upoznala, nismo se dugo dugo čule..ali je jedna divan cura i osoba.hvala joj za sve ovim putem...ne mogu još vjerovati da je nema...užas...user posted image user posted image user posted image  hvala ninolina za tekst

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 13:41:06   
ninolina
nadam se da ipak bude sve ok iako kako cure kažu neki loš filing imam i jauser posted image
lee drži se dragauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 13:46:06   
pako
joj strašnouser posted image , nadam se da je živa i zdrava i da će se brzo vratiti!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 13:47:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lee

ja sam je davno upoznala, nismo se dugo dugo čule..ali je jedna divan cura i osoba.hvala joj za sve ovim putem...ne mogu još vjerovati da je nema...užas...user posted image user posted image user posted image  hvala ninolina za tekst


a, dobrim curama se obično događaju takve gluposti...
nadam se da će ova priča dobro završiti...

(Odgovor članu lee)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 13:48:46   
Marta j
Uzas vec par dana sam citala o tom i nadam se da ce na kraju ipak sve zavrsiti dobro.

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 13:57:54   
cuba
user posted image user posted image user posted image da je nađu i da sve bude ok...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 14:34:34   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Zao mi je, nadam se da ce je ubrzo naci i da ce sve biti u redu user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 21
   [Obrisani korisnik]
23.3.2010 15:06:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 15:14:22   
dominik
user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 16:23:58   
uciteljica
Strašno! Nadam se da bude sve bilo ok.


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 16:29:15   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image samo da bude ziva i zdrava jel danas je tesko kada neko nestane nekad ga niti nenadu ...user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!