|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Školske knjige- nove ili polovne?
10.6.2013 9:10:11   
monstrum
S obzirom da imam 3 djece a od toga dva školarca, troškovi za školske knjige i sve prateće su mi poprilični. Zanima me kupujete li djeci nove knjige ili su vam dobre i polovne i gdje ih nalazite - internet oglasi, razne organizirane razmjene ili mjenjate s prijateljima? user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Školske knjige- nove ili polovne?
10.6.2013 9:26:35   
Jasmina19
Moj sin na jesen krece u skolu,nesto sam citala da ce nas u Zagrebu gradonacelnik pocastit knjigama,svi osnovnoskolci bi trebali dobiti besplatne knjige od grada.E sad posto je proracun ionako u debelom minusu neznam gdje misli iskopat te novce.Bili su izbori pa je covjek obecao svasta.Mi smo uredno dobili u skoli na roditeljskom popis knjiga,pa cemo vidjet sta ce bituser posted image Iduce godine bi se trebali opet mjenjat udzbenici tak da nece vrijedit stari,to je pak najavio ministar Jovanovic.Tebi je stvarno skupo za tri skolarca,dobro je ako mogu djeca od nekog nasljedit knjige.user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Školske knjige- nove ili polovne?
10.6.2013 9:28:40   
Jasmina19
Ups,sad vidim dva skolarca i jedan buduci ili buducauser posted image

(Odgovor članu Jasmina19)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Školske knjige- nove ili polovne?
10.6.2013 9:34:37   
monstrum
IZVORNA PORUKA: Jasmina19

Ups,sad vidim dva skolarca i jedan buduci ili buducauser posted image


Bit će školarka..nakon dvoje školaraca user posted image ....  iskreno, muka mi je kad se sjetim knjiga..najviše me živcira forsiranje učitelja i profesora, da moraju imati po 2-3  knjige iz pojedinog predmeta (osnovnoškolsci da se razumijemo), a od toga jedva da i jednu uspiju upotrijebiti i obraditi..a ako dijete nema sve što je na popisu odmah dobiva negativnu ocjenu iz zalaganja..
Iz povijesti tako svake godine imaju po 5 različitih knjiga-knjigu, radnu bilježnicu, radne listove, povijesni atlas i još nešto.. ma katastrofa..

(Odgovor članu Jasmina19)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Školske knjige- nove ili polovne?
10.6.2013 9:41:14   
mamacita
Do sada sam uspjevala nabaviti dosta udzbenika kod Zagrebackog Velesajma na rasprodaji sto se odvija tijekom ljetnih mjeseci. Kada izadju novi udzbenici onda cu ih najprije trebati kupiti. No, inace sam kupovala samao radne biljeznice i dosta ustedjela. Preprodavani udzbenici su bili iskoristivi, i jako povoljni.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Školske knjige- nove ili polovne?
10.6.2013 9:43:54   
andydea
potpisujem mamacitu, ali ove godine imam i prvašića pa moram za nju kupiti sve novo...za stariju čemo vidjeti dali se šta mjenjalouser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Školske knjige- nove ili polovne?
10.6.2013 9:48:55   
monstrum
IZVORNA PORUKA: andydea

potpisujem mamacitu, ali ove godine imam i prvašića pa moram za nju kupiti sve novo...za stariju čemo vidjeti dali se šta mjenjalouser posted image


Koliko sam upoznata ove se godine nije trebalo (smjelo) ništa mjenjati..nama su u školi rekli da dogodine imaju pravo mjenjati knjige i nakladnike pa da se spremimo na to..
Ja ako imam sreće dio udžbenika od starijeg može iskoristiti mlađi školarac, pa za jednog bar kupim samo dio knjiga, ali radne kakogod moraju biti nove..
Meni je problem što sam iz manje sredine, pa i nemam toliko mogućnosti oko razmjena .

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Školske knjige- nove ili polovne?
10.6.2013 9:53:53   
Tanjica Tanja
Ukoliko nekome treba, ja prodajem NOVE školske udžbenike u pola cijene, te kompltan školski pribor, bilježnice, pisanke i omote za osnovnu školu, sve u pola cijene. MM imao knjižaru, ali ga je recesija dotukla pa sada imamo rasprodaju stvari koje su nam ostale na stanju. Ako je netko zainteresiran nek mi se javi PP. user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Školske knjige- nove ili polovne?
10.6.2013 10:08:11   
Jasmina19
Super je sto postoje organizirane razmjene ili prodaje rabljenih udzbenika,inace covjek bankrotira pogotovo ovak kad je u obitelji vise djece.Udzbenici bi se trebali mjenjat za sk.god 2014/2015,tak su najavili,pa cemo vidjet sta ce bit.user posted image

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Školske knjige- nove ili polovne?
10.6.2013 18:21:50   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Tanjica Tanja

Ukoliko nekome treba, ja prodajem NOVE školske udžbenike u pola cijene, te kompltan školski pribor, bilježnice, pisanke i omote za osnovnu školu, sve u pola cijene. MM imao knjižaru, ali ga je recesija dotukla pa sada imamo rasprodaju stvari koje su nam ostale na stanju. Ako je netko zainteresiran nek mi se javi PP. user posted image


Odlično...samo da dobijemo spisak u školi, pa ćemo se najvjerojatnije čuti... user posted image

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Školske knjige- nove ili polovne?
10.6.2013 18:24:02   
anne

IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Tanjica Tanja

Ukoliko nekome treba, ja prodajem NOVE školske udžbenike u pola cijene, te kompltan školski pribor, bilježnice, pisanke i omote za osnovnu školu, sve u pola cijene. MM imao knjižaru, ali ga je recesija dotukla pa sada imamo rasprodaju stvari koje su nam ostale na stanju. Ako je netko zainteresiran nek mi se javi PP. user posted image


Odlično...samo da dobijemo spisak u školi, pa ćemo se najvjerojatnije čuti... user posted image




Čujemo se i mi!

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Školske knjige- nove ili polovne?
12.6.2013 8:10:53   
svrco75
Imam dva školarca..za starijeg 7.razred nove su oko 1600 kunauser posted image za poludit a za 5.imamo nasljeđene..svejedno jako skupo..izbije nam zadnju lipu iz novčanika...polovne su super ako su sačuvan bar malo jer kvaliteta sadašnjih udžbenika je grozna....

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Školske knjige- nove ili polovne?
12.6.2013 8:16:15   
monstrum
Moji će ove godine u 1.srednje i u 7.razred... muka mi kad se sjetim koliko će me koštati knjige, pribor i sve ostalo potrebno za školu..

(Odgovor članu svrco75)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!