|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako se udebljat
9.7.2010 11:46:21   
Domy
Pošto nisam našla temu za debljanje otvorila sam je ovdje među mršavljenje..
Evo npr ženskice moje ja se borim s tim da se udebljam jedno 5 kg...i nikako mi ne polazi za rukom..a jedem sve živo ..kao da imam gliste u guzi pa me žderuuser posted image user posted image da li ima netko problema kao ja neka piše ..user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 11:47:48   
tikica_69
Svaki dan jedi u McDonaldsu i tako samo jedan mjesec i nema sanse da se ne udebljas i da ti se kolesterol ne utrostruci. Dokazano! user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 11:49:44   
Domy
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Svaki dan jedi u McDonaldsu i tako samo jedan mjesec i nema sanse da se ne udebljas i da ti se kolesterol ne utrostruci. Dokazano! user posted image

eh sad gdje da nađem u ovoj zabiti McDonalds..user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 11:52:02   
Anoniman
dođi k meni, ja ću te hranit, ne vraćaš se doma bez stotke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 11:54:26   
pincirotvajler
evo ja prošli tjedan bila u pms i dobila 5,,user posted image
kad je menga prošla skinula ih..
uglavnom žderi sve iz pekare i 2kinga na dan user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 11:54:35   
Domy
IZVORNA PORUKA: Mariachi

dođi k meni, ja ću te hranit, ne vraćaš se doma bez stotke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a dobra si važiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 11:55:21   
tikica_69
Ne forsiraj se. Ionako ces se udebljati samo tamo gdje ne zelis....takva ti je zenska karma user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 11:55:24   
Zvonki
Mala pčelica je jednom otvorila ovu temu. Nisam od neke koristi na ovoj temi.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 11:57:03   
MiniMama
nabavi si fritezu, pij samo colu ili nesto gazirano i slatko, i da vidis kila, celulita i svega nama milog u izobilju.
ako ti bas fali, dogovori termin kod plasticara, ja ti dam sve navedeno sa svog dupeta. eto, i potrudit cu se da ne smrsavim, samo da tebi vise ostane. ti samo plati operaciju, moje salo dobijes na poklon. ali to ti nije bilo kakav poklon, ja cu se s ljubavlju odreci svog sala za tvoj jedan konfekcijski broj vise user posted image


(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 11:58:57   
FIONA
suprotno od prehrane za dijetu možda...kombinqacija ugljikohidrata i masti...krute masti kao margarin više nego biljna tekuća i tak....ne znam drugačije

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 12:01:04   
mala pcelica
da i ja sam je bila otvorila jer isto imam taj problem,za jednu kilu u plusu mi trebaju mjeseci,a da skinem 2-3 treba mi svega nekoliko dana...uzas user posted image
taman i da se hranim u meku mjesec dana dobila bi nesto,a cim bi prestala otislo bi odmah i onda opet uzalud vam trud sviraci...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 12:03:26   
tikica_69
Cure, odite si provjerite krv na Helicobactery i B12....nemora biti simptoma a HB se hrane onime sto vi pojedete. Ako je B12 nizak, udrite po tom vitaminu! 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 12:05:29   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Cure, odite si provjerite krv na Helicobactery i B12....nemora biti simptoma a HB se hrane onime sto vi pojedete. Ako je B12 nizak, udrite po tom vitaminu! 

radila las gastroskopijuprije par godina kad sam bila najmrsavija nista od heliobakterije,samo gastritis ,a kompleks vitamina B uzmem s vremena na vrijeme pa opet nista ...obicno mi bude muka od njih....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 12:06:39   
tikica_69
E onda imas odlican metabolizam i budi sretna zbog toga. Mrsaviji ljudi jesu nervozniji ali su u principu zdraviji user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 12:15:47   
MiniMama
a tikice, jel ta bakterija jako opasna. ja bi joj bila domacin dokm ne skinem kojih 10 kg user posted image

salim se naravno. daj mi reci gdje se radi pretraga krvi za tu bakteriju. privatno naravno. jer ako budem cekala uputnicu i sve ostalo necu nista postic. pitam zbog mame jer u zadnje vrijeme drasticno mrsavi, a jede ko blesava. sad kad vidim kako jede, nije mi to normalno bas..

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 12:16:37   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: tikica_69

E onda imas odlican metabolizam i budi sretna zbog toga. Mrsaviji ljudi jesu nervozniji ali su u principu zdraviji user posted image

a stvarno sam nervozna...sto kaze moja sestra ti si se nervozna rodila user posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 12:18:15   
tikica_69
Nije ako je nemas dovoljno da te pojede iznutra user posted image
Mene je skoro ubila jer sam pala na 47 kila. Cijeli dan sam samo bljuvala i imala proljev, pa i nakon case vode.
Na kraju mi se sve od hrane gadilo i nista nisam mogla jesti....samo tekucinu uzimati.
Bas me jedan takav napad bljuvanja uhvatio na moru i u subotu ujutro mene tata vodi na hitnu u Zadar.
Doktor me pogleda, pogleda zjenice i reflekse i prvo pitanje mom tati - Sto je ona uzela? user posted image
A moj tata ko iz topa: Kamilicu doktore, kamilicu user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 12:18:22   
mala pcelica
vadila sam i hormone stitnjace i opet sve u redu.... minimama nek ti mama izvadi i horm stitnjace


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 12:19:11   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Nije ako je nemas dovoljno da te pojede iznutra user posted image
Mene je skoro ubila jer sam pala na 47 kila. Cijeli dan sam samo bljuvala i imala proljev, pa i nakon case vode.
Na kraju mi se sve od hrane gadilo i nista nisam mogla jesti....samo tekucinu uzimati.
Bas me jedan takav napad bljuvanja uhvatio na moru i u subotu ujutro mene tata vodi na hitnu u Zadar.
Doktor me pogleda, pogleda zjenice i reflekse i prvo pitanje mom tati - Sto je ona uzela? user posted image
A moj tata ko iz topa: Kamilicu doktore, kamilicu user posted image


hehehhehhehehheehe dobar ti je stari!!

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 12:20:17   
tikica_69
Mozes misliti kako sam izgledala kad je to pitao user posted image
A krv mozes izvaditi u bilo kojoj bolnici.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 14:13:59   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: Domy

Pošto nisam našla temu za debljanje otvorila sam je ovdje među mršavljenje..
Evo npr ženskice moje ja se borim s tim da se udebljam jedno 5 kg...i nikako mi ne polazi za rukom..a jedem sve živo ..kao da imam gliste u guzi pa me žderuuser posted image user posted image da li ima netko problema kao ja neka piše ..user posted image
ja cu ti posudit tih 5 kila ja imam viska od trudnoce kud nisam te srece da se moram udebljati a ne mrsaviti user posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 14:45:52   
natalijax
čipsa,grickaliceuser posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 14:59:50   
nemammaste
Ja sam jedno vrijeme bila jako mršava pa sam pila B komplex, jela sve u malo većim količinama nego inače (na silu), tamanila dosta kruha i općenito ugljikohidrata,bureke,piroške i takve stvari...Trebalo mi je dosta dugo da nataložim par kila.Nakon poroda ću čeznuti za tim danima,već vidim...user posted image  BTW, imala sam i ja helicobacter ali nisam znala da bi ona mogla biti uzrok tome, mislila sam da mi nervoza sve pojede

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kako se udebljat
9.7.2010 15:17:04   
majda
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ne forsiraj se. Ionako ces se udebljati samo tamo gdje ne zelis....takva ti je zenska karma user posted image
Potpisujem a još dodajem JEDI PO NOĆI.Nema šanse da se ne ubuciš.Provjereno I kad si nervozna a ti jedi.Od ljutnje nećeš znati koliko si pojela i jest ćeš i jest ćeš i bit slonica.

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kako se udebljat
17.4.2018 8:36:11   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

< Poruku je uredio tendere -- 17.4.2018 8:50:45 >

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!