|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neurodermitis
15.4.2009 10:53:38   
dikac
Cure, da li mi možete pomoći vezano uz ovu temu. Naime, susjed mi ima dijagnozu neurodermitis pa me zanima s čime ste izlječile kožne probleme koji su se uslijed toga javljali, svrbež, peckanje... Možete mi preporučiti kreme, nešto za jačanje imuniteta, i još me zanima da li ste zbog takvih problema odlazile kod dermatologa, alergologa, homeopate...?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neurodermitis
15.4.2009 11:02:52   
tikica_69
Ja ga znam dobiti od sunca. Ima neka krema od Sebemeda koja mi pomaze i obicno pijem dosta kalcija + B i D vitamin (onih sumecih) preko cijelog ljeta i to mi ublazi osip i svrbez.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neurodermitis
15.4.2009 11:29:11   
Florijan Jakov
A-derma je nama bila dobra - krema na bazi žita, ali ako ne pomaže svakako otići dermatologu da se naprave brisevi kože i odredi pravilna terapija. 

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neurodermitis
15.4.2009 15:25:51   
Njofra
A dali je vidljiva i crvena fleka i o kojem dijelu tijela je riječ?
Mi isto imamo problema s kćeri a njoj je u pitanju dio lica oko usta na jednoj strani. To izgleda kao lišaj tako to neki nazivaju ako se razumijemo i to izaziva svrbež i neznamo nači pravo riješenje.
Razmišljamo o pripravku homeopatskom kao za jačanje imuniteta. Dermatologu ćemo se naručiti uskoro radi kremice jer one koje nude u lijekarni nisu bile ok.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neurodermitis
21.4.2009 21:59:45   
anav
A derma je odlična ako problemi nisu jako veliki (ja ju koristim za lice u prolječe), a riješilo je hrpu problema na terenu gdje radim.
Ponekad pomaže i obična nevenova mast. kod samo blago suhe kože dovoljno je malo maslinovog ulja u kadicu i rijetko šamponiranje djeteta.
Nažalost, ima i puno težih slučajeva, pa je preporuka obavezno se javiti dermatologu. Često su u podlozi i različite alergije, a kod težiih slučajeva, može se nakon 2 godine života pojaviti i astmauser posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neurodermitis
21.4.2009 22:14:34   
novamama
novabeba ima blagi oblik neurodermitisa, za sada to rješavamo emulzijom iz apoteke (kortikosteroidi), prođe odmah.......

interesiraju me i homeopatski pripravci, pa ću i to probati, ali nakon ljeta - ljeti se to smiri...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu anav)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!