|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   povlace se..maxi cosi family fix baze ...
17.3.2010 16:35:18   
leilany

Obavijest prenosimo s www.maxi-cosi.com.

"Dorel dobrovoljno povlači s tržišta sve Maxi-Cosi FamilyFix baze proizvedene prije 3. ožujka 2010.
Ovo povlačenje s tržišta odnosi se na mogući problem u mehaničkom sklopu IsoFix spojnika za bazu. Rezultat toga je da baza ne pruža djetetu željeni stupanj zaštite u sudaru. Ovaj problem utječe na mali dio prodanih FamilyFix baza.
Prvi prioritet Maxi-Cosija je, kao uvijek, izrada proizvoda za zaštitu sigurnosti djece. U svrhu predostrožnosti, vlasnicima se preporučuje da se suzdrže od korištenja FamilyFix baze dok njihova baza nije provjerena od strane najbližeg prodavača. Nije potrebno imati dokaz kupovine.
Ova obavijest odnosi se samo na FamilyFix bazu, koja je prepoznatljiva po imenu proizvoda na strani proizvoda. Ne odnosi se na EasyFix, EasyBase (2) ili bilo koji drugi Maxi-Cosi proizvod. Dok čekaju provjeru FamilyFix baze, roditelji mogu nastaviti koristiti Maxi-Cosi Pebble ili CabrioFix autosjedalicu za dojenče uporabom standardnog sigurnosnog pojasa.
Iskreno nam je žao zbog neugodnosti koju može ovo povlačenje s tržišta izazvati, te smo u potpunosti odani dosljednoj dopremi svih naših proizvoda u skladu s najvišim standardima. Shvaćamo ozbiljno povjerenje koje potrošači imaju u našu marku. Zahvaljujemo na suradnji.
Dorel"

_____________________________

BEK 27.o5.o9.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
17.3.2010 16:43:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: povlace se..maxi cosi family fix baze ...
17.3.2010 16:46:14   
danery
svaka čast i na upozorenju i na zapošljavanju osoba s posebnim potrebama user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
17.3.2010 16:50:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: povlace se..maxi cosi family fix baze ...
17.3.2010 16:52:15   
danery
nema zamjerke...ja sam generalizirala i na fizička i mentalna oštećenja...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: povlace se..maxi cosi family fix baze ...
17.3.2010 16:54:02   
Anoniman
mi imamo sve njihove sjedalice, samo stariji tip, očito je ovo nešto novo.
lijepo od njih što tako reagiraju kad uvide svoju grešku, zamislite koliko ima proizvođača koji em traljavo proizvode em nebi nikad priznali... tako da, svaka čast!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: povlace se..maxi cosi family fix baze ...
17.3.2010 16:56:20   
Bubu
Mi kupili, pa vratili... user posted image  Nadam se da će uskoro stići ispravna...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: povlace se..maxi cosi family fix baze ...
17.3.2010 18:26:32   
Ninaa
Mi smo imali tu neku iso fix bazu ali je to do sestre i na tom sam imala svoju jaje sjedalicu, jel to isto ne štima da joj velim da vrati ili kaj? Njena je stara 5 godina?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: povlace se..maxi cosi family fix baze ...
17.3.2010 18:40:02   
Bubu
Ne, kvar je samo na Family fix bazama. To je novi sistem, čini mi se od početka ove godine. Jedna isofix baza na koju idu dvije grupe autosjedalica..

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!