|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dabroston tablete
14.3.2009 20:41:43   
Kika83
dali je netko pio ove tablete?
pijem ih več mjesecima za dobivanje menge i to po 15 dana po dvije na dan.s njima dobivam redovito i sve 5.
mene muči to šta sam več nekoliko tjedana na dijeti i nikako nemogu smršavit šta mi nekad nije predstavljalo problem. držim se svoje dijete i nikako. trbuh mi je kao da sam vola pojelauser posted image
netko bi reko da ful žderem a nije tako,jako malo jedem i ništa.
dali to može biti zbog tih tableta i policističnih jajnikauser posted image

< Poruku je uredio tikica_69 -- 15.3.2009 14:52:56 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dabroston tablete
14.3.2009 20:57:47   
Candy
Ne znam,ne koristim ih još,ali moguće da imaju utjecaja...
Sigurno će ti Tikica i ostale cure koje ih piju znati reći nešto više o tome user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dabroston tablete
14.3.2009 21:09:10   
Ruža
Ja sam ih davno pila za regulaciju ciklusa, ali ne sjećam se da sam imala takvih problema. Znam da mi nisu odgovarale, pa sam prešla na kontracepcijske.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dabroston tablete
14.3.2009 23:26:23   
Lady3
mislim da sam ih ja pila kad sam bila trudna i kada sam počela krvariti..one su sprečavale krvarenje..Ovo mi je prvi glas da se preporučuju za regulaciju mjesečnice..mislim da bi ti bilo bolje da piješ kontracepcijske pilule..Ja sam ih pila godinama i nikakvih nisam imala problema..ni gram nisam dobila..Kika ako želiš smršavjeti onda moraš jesti najmanje 5 obroka dnevno(malih.pomalo jesti a čećššće)jer tijelo treba energiju dok vježbaš..a ono dobiva od hrane..uz redovnu prehranu i vježbanje kile idu dolje..tako sam ja skinula 5 kila ali još mi je ostalo malo,a nikako da se pokrenem..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dabroston tablete
14.3.2009 23:52:35   
Kika83
nemogu ja piti kontracepcijske kad radimo na bebi. ja sam pod terapijom doktora za potpomognutu oplodnju.
žene koje nemogu dobivati prirodnim putem dobivaju putem dabrostona.
jedem ja 5 obroka na dan i vježbam svaki dan. prije god dana sam bez problema skinula 10 kila ali onda nisam bila pod ovakvom terapijom. tako da sigurno je problem dabroston i moji jadni jajniciuser posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dabroston tablete
14.3.2009 23:55:23   
Lady3
joj sorry kika smetnula sam s uma ..ne zamjeri miuser posted image baš sam guska..Čuj moguće je da ti kile ne idu i zbog toga a i zbog stresa..pokušaj se opustiti i nemoj toliko brinuti zbog kila..Svu svoju energiju i snagu usmjeri prema bebici..Kika želim ti uskorouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dabroston tablete
14.3.2009 23:57:52   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Lady3

joj sorry kika smetnula sam s uma ..ne zamjeri miuser posted image baš sam guska..Čuj moguće je da ti kile ne idu i zbog toga a i zbog stresa..pokušaj se opustiti i nemoj toliko brinuti zbog kila..Svu svoju energiju i snagu usmjeri prema bebici..Kika želim ti uskorouser posted image user posted image user posted image


sve ok.user posted image a stresa i nervoze nikako se rješituser posted image
najbolje da budem na vodi pa možda smršavimuser posted image



(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dabroston tablete
15.3.2009 0:05:06   
Lady3
ma daj ne luduj..kakva voda..ne zamaraj se s time..kad budeš imala svojuuser posted image onda se baci u borbu sa kilama..Sada se pokušaj opustiti i nemoj se previše opterećivati s time..Vjeruj meni ja sam isto s dr.trudnoćom se napatila,nije se htjelo primiti nikako,ludila sam,plakala kad miuser posted image došla.ni jela,spavala ništa.Budila sam se i zaspala a jedina misao mi je bilauser posted image i ništa..Sve dok nisam digla ruke i sama sebi rekla da se neću više ni truditi ni misliti na user posted image .Odustala sam jednostavno..i isti taj mjesec sam ostalauser posted image a nisam uopće razmišljala o tome..Jednostavno se morao dogoditi neki klik u meni da se opustim i ne mislim o bebi.Sama sebi sam stvorila neku blokadu u glavi.kada sam se toga riješila i ostalauser posted image Znam teško je ,znam ali pokušaj se pomiriti sama sa sobom..pokušaj ne misliti,opustiti se i bit ćeš uskorouser posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dabroston tablete
15.3.2009 0:09:14   
sina
ja sam ih pila prvi put prije nekoliko godina jer sam imala neredoviti ciklus i od onda mi je ciklus stvarno o.k i sad sam ih pila zbog rizične trudnoče.moguće je da si se udebljala zbog njih,ipak su to sve hormoni,ali mislim da nije pravilo i da je to sve individualno,a i koliko ti je pametno patiti se sad sa djetom kad radiš na user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dabroston tablete
15.3.2009 13:09:28   
barby
ne mogu procitat cijeli post prvi od onog teksta sastrane,kako se to moze maknut???
ali koliko sam uspjela vidjet,ja sam prije par god pila dabroston dugo vremena jel sam imala neredovite menstr. sad sam opet popila terapiju od 3mj da ih dobijem na vrijeme i cim sam prestala uzimat sad mi kasne..,,a ciste nemam bila sam na utz prosla je.ja samo znam da sam se sa dabrostonom udebljala i imam apetit uzasan kad ih pijem.ipak su to hormoni i to je normalno.pitala sam dr. rekla je da je moguce da se netko deblja od njih,w negdje sam jednom procitala da je moguce da se od svake terapije dov+bije i do kila-dvije. a ja ionako vodim borbu sa kilama stalno samo mi je jos tzo trebalo......

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dabroston tablete
15.3.2009 13:34:16   
mamavlatkica
evo ja se moram javiti na ovu temu s obzirom da ja dabroston koristim već nekoliko godina jer bez njega ne dobivam mjesečnice . Uparavo sam drugi dan u mengu izazvanu
Dabrostonoom , prvi dan koma boli mućnina živi užas , dans sve ok niš ne boli krvarim ok .Dabroston mi je predložio Dr.B s obzirom da se već duže vrijeme borim sa Pcos-om , kontracepciju nesmijem uzimati jer mi škodi pa mi je on rekao da uzimaam Dabroston svaki treći mjesec .
Dobro ga podnosim hvala bogu .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dabroston tablete
15.3.2009 14:52:54   
tikica_69
Ne koristim ga i ne znam bas puno o njemu, ali sve te tabletice koje rade ne principu kontrole hormona vjerojatno uticu i na kilazu user posted image

< Poruku je uredio tikica_69 -- 15.3.2009 14:53:20 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 0:11:26   
Viky
Da,ja sam imala isti takav problem i dr mi je rekao da je to od toga.

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 13:37:23   
Kika83
IZVORNA PORUKA: sena

Da,ja sam imala isti takav problem i dr mi je rekao da je to od toga.


blago meni onda. umjesto da smršavim prije trudnoće ove tablete če od mene svinju napravit user posted image


(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 15:55:11   
tikica_69
Mila, ja sam u 2,5 godine dobila 15kg od svih tih sruser posted image nja....a sto ces....ostaje ti ili-ili user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 16:01:10   
Kika83
jao što li me sve snađe. najviše mi smetaju komentari ljudi pa čini mi se da si se opet udebljala, pa šta nemožeš manje jest itd...
poludim user posted image user posted image user posted image
dobila sam i ja 10 kg u zadnje mjesece,odkad pijem dabrostonuser posted image
a neće dole,nema šanse.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 16:05:59   
lee
ja sam pila dabrostone...koliko sam tih tableta popila...ni ne pamtim...pila sam ih za regulaciju ciklusa...pa da dobijem...dva mjeseca prije trudnoče sam ih pila isto.pa znam reči da su mi te tablete pomogle da odmah ostanemuser posted image .

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 16:07:22   
Kika83
IZVORNA PORUKA: lee

ja sam pila dabrostone...koliko sam tih tableta popila...ni ne pamtim...pila sam ih za regulaciju ciklusa...pa da dobijem...dva mjeseca prije trudnoče sam ih pila isto.pa znam reči da su mi te tablete pomogle da odmah ostanemuser posted image .


blago tebiuser posted image
kod mene neće i nećeuser posted image
jesi se udebljala s njima?

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 16:09:32   
lee
nisam ni kile...možda jer sam išla u teretanu pa se nije lovilo...ali sam bila stalno gladna ....user posted image

hoče daj..uloviti če se..sto posto...ajde samo glavu gore...nemoj se brinuti.pomoči če ti dabrostoni.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 16:11:10   
Kika83
ja vježbam uvijek ali meni to nepomažeuser posted image
možda su tu i problem moji jajnici koji nefunkcioniraju kako bi trebaliuser posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 16:15:14   
lee
ma funkcioniraju oni...ja kad sam imala 20 godina imala sam stalno problema sa ciklusom...pa mi dođe pa ne dođe...pa sam imala neke ciste na jajnicima...pila sam dabrostone...e onda kad sam u 28 upoznala mm...isto me zezao ciklus....dobila bi svakih 40tak dana...a zdrava sam...nikad ništa hvala bogu nisam imala...a zezao me ciklus...to ti nema veze...daj samo se smiri i nemoj se time opterečivati...vjeruj mi beba če doči.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 16:17:16   
Kika83
IZVORNA PORUKA: lee

ma funkcioniraju oni...ja kad sam imala 20 godina imala sam stalno problema sa ciklusom...pa mi dođe pa ne dođe...pa sam imala neke ciste na jajnicima...pila sam dabrostone...e onda kad sam u 28 upoznala mm...isto me zezao ciklus....dobila bi svakih 40tak dana...a zdrava sam...nikad ništa hvala bogu nisam imala...a zezao me ciklus...to ti nema veze...daj samo se smiri i nemoj se time opterečivati...vjeruj mi beba če doči.user posted image


ja ti imam kako bi mi gin rekla teški oblik policističnih jajnika i nemam ovulacije ni redovitu megnu

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 16:22:27   
lee
imala sam i ja ciste na jajnicima pa bolne menstruacije...a nisam smjela piti pilule...i sve to prođe...joj što volim te doktore i njihove prognoze...znam ženu kojoj su to dijagnosticirali i ima troje djece...pa i moja mama je imala policističke jajnike a nas je troje...

samo se ti opusti i ne brini..nisu uvijek doktori u pravu.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 16:24:40   
Kika83
IZVORNA PORUKA: lee

imala sam i ja ciste na jajnicima pa bolne menstruacije...a nisam smjela piti pilule...i sve to prođe...joj što volim te doktore i njihove prognoze...znam ženu kojoj su to dijagnosticirali i ima troje djece...pa i moja mama je imala policističke jajnike a nas je troje...

samo se ti opusti i ne brini..nisu uvijek doktori u pravu.



blago njimauser posted image
čuj moram im vjerovat ako želim bebu jer oni mi trenutno jedini mogu pomoćuser posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dabroston tablete
16.3.2009 16:27:01   
lee
draga samo misli pozitivno i nemoj se opterečivati.pomalo i doči če malena bebica i kod tebe.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!