|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   elekticitit u organizmu
14.3.2009 20:50:13   
Florijan Jakov
U posljednje vrijeme samo "tresem strujom" oko sebe. Zna li netko od čega se stvara toliki naboj u organizmu??


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: elekticitit u organizmu
14.3.2009 20:50:53   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

U posljednje vrijeme samo "tresem strujom" oko sebe. Zna li netko od čega se stvara toliki naboj u organizmu??



i ja istouser posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: elekticitit u organizmu
14.3.2009 20:51:13   
ivanaa
ne al i ja bi voljela znati

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: elekticitit u organizmu
14.3.2009 21:10:14   
Ruža
IZVORNA PORUKA: ivanaa

ne al i ja bi voljela znati

I ja.user posted image  Imam periode kad me trese što god da ulovim.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: elekticitit u organizmu
14.3.2009 22:06:41   
Lady3
da veoma je to zanimljivo..ja i L kad se dodirnemo znamo se pecnuti..tj osjećaj peckanja..toliko da nam zasmeta..user posted image i mene to zanima..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: elekticitit u organizmu
14.3.2009 22:13:56   
mlada mama
da to se i meni dešava,a ne znam zbog čegauser posted image bas neki dan mi se to desilo kada sam jaknu uzela,odmah sam ju bacila mislila sam da je nesto u njoj,poslije sam ju uzela bilo je normalnouser posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: elekticitit u organizmu
14.3.2009 22:19:46   
curice
ne znam zašto do toga dolazi,ali ponekad me to izluđuje,nimalo mi se ne sviđa taj osjećaj

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: elekticitit u organizmu
15.3.2009 0:14:14   
sina
a ja mislila da je to meni zbog mojih živaca,stalno sam napeta ko puška i živčana, a taknuti ne smijem ništa jer me stalno pecka,usisavač,zatvaranje i otvaranje auta mi je živa muka.....bit će da je nešto divlje u zraku kad svi imamo taj problem

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: elekticitit u organizmu
15.3.2009 10:02:14   
Wukovarka
Hodajmo bosi što je više moguće, jer samo tako će naša stopala postati ‘antene’ i napuniti naše tijelo vitalnom energijom. U direktnom kontaktu sa zemljom oslobađamo se statičkog elektriciteta (negativne energije) koji je u naš organizam dospio preko sintetičkih materijala od kojih su napravljeni naši tepisi, obuća, pa preko televizora, kompjutora, radioaparata, mobitela i ostalih predmeta. Statički se elektricitet nagomilava u našem organizmu tijekom cijeloga dana, tijekom cijele godine, tijekom cijelog života. Zbog toga dolazi do neravnoteže u našem organizmu  protok energije je oslabljen, a mi smo iscrpljeni, letargični i napeti. Polako dolazi do blokada u žlijezdama i organima, a to izaziva različite bolesti.

Ovo sam nasla na netu, a takodjer sam sam saznala da se elektricitet nakuplja kod osoba koje imaju suhu kozu i pogotovo zimi..

Koliko je istina, ne znam

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: elekticitit u organizmu
15.3.2009 14:54:34   
tikica_69
Slazem se sa Wukijem user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: elekticitit u organizmu
15.3.2009 22:30:38   
Florijan Jakov
takodjer sam sam saznala da se elektricitet nakuplja kod osoba koje imaju suhu kozu i pogotovo zimi.


e, to je ziher kod mene.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Gusta hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli uvoditi krutu hranu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!