|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Decapeptyl ili Suprefact
24.4.2009 12:02:45   
JUdy
Evo otvaram novu temu. Malo sam razocarana i nije mi jasno. Otprilike za mjesec dana krecem u prvi postupak ivf preko HZZO. Sto po meni znaci da ne bih imala platit za lijekove. Bar tako sam mislila da sve pokriva zdrav. Ali...Dr. mi dao spisak lijekova na kojemu je i Decapeptyl koji HZZO ne pokriva i mora se placat. Pa mi rekao da se pitam za Suprefact ili sprej ili ampule. Nista ni od jednoga ne mogu naci na listi lijekova. Moze li mi netko objasnit kako je to kod nas uopce sa placanjem. Posto znam da dosta mojih poznanic nisu placali uopce nista.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Decapeptyl ili Suprefact
24.4.2009 12:07:35   
Florijan Jakov
Judy, znam da su neki ljekovi 17.3. prešli s liste HZZOa na listu plaćanja, pa su možda i ovi koje ti trebaš među njimauser posted image user posted image ...možda će tikica znati nešto više?!?!

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu JUdy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Decapeptyl ili Suprefact
24.4.2009 19:39:21   
tikica_69
Ne znam jer ja od prvog dana sve lijekove kupujem ili skupljam okolo ko siroce.
Ali na stranicama hzzo ima lista lijekova koje pokrivaju, pa pogledaj jel Decapeptyl ili Suprefact na listi.
Koliko mene memorija sluzi, rekla bih da nije user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Decapeptyl ili Suprefact
24.4.2009 19:56:36   
JUdy
Hvala Tikice, memorija ti dobro sluzi. Na listi lijekova nisu. Moraju se platit. Mislila sam da cu platit i HZZO vrati novac unazad, ali nije. 

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Decapeptyl ili Suprefact
26.4.2009 9:59:13   
slavonka
HITNO!!!!

Da li je nekome ostao dio spreja Suprefact nasal u Zagrebu ili okolici???

Molim da mi se javi....user posted image na broj: 098/416-013 jer  nisam stalno na netu...

Hvala puno.....

(Odgovor članu JUdy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Decapeptyl ili Suprefact
26.4.2009 11:50:34   
tikica_69
Ako meni ovaj postupak uspije ja ti dam cijeli, ali ako ti 06.05. nije kasno jer tada vadim betu. Ako ce biti negativna, onda mi na zalost treba.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu slavonka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Decapeptyl ili Suprefact
26.4.2009 14:34:57   
ZVRK
neće ti trebati tikice  user posted image       
                                             user posted image   user posted image   user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Decapeptyl ili Suprefact
27.4.2009 20:10:46   
JUdy
Danas sam se malo vise informirala kako to ide sa lijekovima kad idem na postupak preko HZZO. Naravno da se ne placaju. Sve pokriva HZZO. Samo zbog ne dobre informiranosti dr. ne zna i mora sutra pitat soc.user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

imee
micia

Koje od ova dva

Amino (35%)

Ticijan (65%)


Broj svih glasova: 69

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!