|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nezgode na putovanju
5.3.2009 17:09:21   
anne
Imate li koju anegdotu sa putovanja?

Kad sam bila na maturalcu jedan kolega je u busu zagubio putovnicu.user posted image
kako smo jošmorali preči preko granica sakrili smo ga.user posted image  Do sljedeće granice smo uspjeli udruženim pronaći putovnicu.

I bračnom stažu sam jednom zaboravila gotovo sav ručak osim voća kad smo išli na jednodnevni izled na Plitvice. Kako smo bili gladni!!! Skužili smo tek na pola puta pa nam je bio bed vraćati se. A još nam je i bila godišnjica. Bed!!!user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nezgode na putovanju
5.3.2009 19:29:05   
dominik
jedno ljeto uganula nogu, drugo ljeto odvalila komad koze sa rista, na maturalac isla sa konjuktivitisom i temperaturom pa je carinik zabrijo da sam nadroksana (skoro me ostavili hhhhh), drugi dan na moru sa plivanjem (trenirala) pala prek onog betona za satore i slomila ruku...jesam li nespretna ili samo avanturista user posted image , proslo ljeto isla vadit vrsu i nagazila na nekaj (skoljka brijem) i razrezala si taban onak kak spada

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nezgode na putovanju
5.3.2009 19:55:43   
Ruža
Imam ih više. Kako je dokazano da žene ne znaju najbolje čitati kartu jednom sam nam našla "super prečac" kroz Liku, zadnje selo, nema više asfalta, dalje šumetina oko nas minska polja nemaš se gdje okrenuti, signala na mobu naravno nema, a u sred šume raskršće bez putokaza.user posted image  Naišli šumari pa nas spasili.user posted image user posted image  A put naravno ucrtan u karti, bijela cesta i svaki put kad smo išli takvima bile su bolje nego magistralne.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nezgode na putovanju
5.3.2009 19:57:35   
mariola
mm i ja se izgubili usred libijeuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nezgode na putovanju
5.3.2009 21:15:31   
tikica_69
Uh...nemrem toliko kuckati koliko toga ima user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nezgode na putovanju
5.3.2009 21:20:09   
božica
jao nemrem se sjetitiuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nezgode na putovanju
5.3.2009 21:25:47   
tiha
IZVORNA PORUKA: anne



Kad sam bila na maturalcu jedan kolega je u busu zagubio putovnicu.user posted image
kako smo jošmorali preči preko granica sakrili smo ga.user posted image  





mi smo frendicu svercali cak iz engleske kad smo bili na europskom natjecanju s osjeckim mazoretkinjama...putovnicu nije ni nasla a u engleskoj je onda trebala viza skrivali ju do osijeka... mogli su nas sve strpat u cuzuuser posted image user posted image


< Poruku je uredio tiha -- 5.3.2009 21:26:22 >


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nezgode na putovanju
6.3.2009 12:02:28   
Marcus
aha...jedna jako duga prica o putvanju sa Paga do Zagreba preko Rijeke i to 24 sata i to na dan  kad je pocela Oluja...putovanje je zapocelo starom skodom a zavrsilo autobusom user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nezgode na putovanju
6.3.2009 12:13:44   
mrkvač
Pa ima ih nekoliko ali evo jedne.....

Davne 99. uputili se mi i kumovi na more, kamp Slanica.Krenuli s njihovim autom u noći oko 12h (u noći) da dođemo što prije.
Tamo na onom Slunjskom mostu pukla nam kuplung sajla. Pošto nismo imali para za vučnu službu čekali smo na tom mostu do 9 h u jutro da se otvori dućan s auto dijelovima. Sreća u tome je da se kum kuži u aute i da je sam mogao zamjeniti taj strgani dio. Ali bilo je gušt jesti pohano pile na tom mostu!!!!!!!!user posted image

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Marcus)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!