|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Debljanje nakon poroda
29.1.2009 17:03:49   
Ruža
Dok si trudan svi te tješe, ne brini sve će to otići nakon poroda. Moš misliti.user posted image
Otišlo i lagano se vraća...user posted image  Kad sam gladna...user posted image
Ima li nas još takvih?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 17:33:08   
koka
Imam osječaj da nikad nisam imala veći apetit user posted image user posted image user posted image , ujutro još izdržim al predvečer me fvata glad i kad počnem nema kraja user posted image user posted image user posted image user posted image , a dojim stvarno neznam kak će bit kad prestanem..user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 17:35:23   
Marta j
Al se deblja i nakon poroda onda cu ja doci na 200kg a ne 100kguser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 17:39:32   
koka

IZVORNA PORUKA: Marta j

Al se deblja i nakon poroda onda cu ja doci na 200kg a ne 100kguser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nećeš ne, ak nisam ja došla, barem za sad, nečeš ni ti draga user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 17:41:03   
Marta j
Hocu hocu,meni se prima i voda koju popijem a nikada mi nije bilo lako skinuti gram a ne kilo......
Sada sam brodic a poslije cu biti tanker.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 17:41:50   
tikica_69
Nadam se da cu se i ja uskoro naci u ovoj temi..klie nakon poroda user posted image
Ja sam imala dva za redom i kile sam si vratila za godinu i pol uz lagano vjezbanje.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 17:43:56   
koka
ma molim te pa vidila sam tvoju figuru user posted image , i naspram mene si manekenka user posted image ...a i budemo si kasnije razbijale glavu, zar ne? user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 17:44:00   
kitty
meni je od trudnoce ostalo 3 kila i molim boga da ne pobjegnu.


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 17:46:31   
Marta j
Da da manekenka sa 76kguser posted image user posted image user posted image user posted image Bar si me nasmijala.

Poslije se zamarati s kilima sada je najvaznije da mali Mate bude dobro i da vise dode dan da ga mama upozna.

Do sada sam plus 7kg a dalje vidimo,a svi oko mene govore samo jedi,jedi pa kako da ih odbijemuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 17:47:47   
Marta j
Kitty koliko si dobila kila???

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 18:03:30   
tomi
joj znam kako ti je , ja sam isto skinula i svi me hvale kao super izgldam i bla bla, i sada kao ja eto imam svaki dan želju pojesti nešto slatko, i to završi tako da pojedem cijelu čokoladu, već  sam rekla mm da ih sakrije od mene, a svatko ko mi dođe u goste mi donese ili čokoladu ili bombonjeru, stašno i sada ti nemoj jesti, i lagano kile goooooooreeeee, guza dole, jer ju vuče sila teža,user posted image user posted image

_____________________________

samo je jedna......................mama

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 18:06:32   
Puli
ja sam mjesec nakon poroda ostala na plus pet

i onda počela jesti i zdebljala se ko prasicauser posted image





_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu tomi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 18:12:47   
kitty
IZVORNA PORUKA: Marta j

Kitty koliko si dobila kila???


14 kila,sve je bilo u stomaku
ja inace imam problema sa debljanjem,meni je teze dobit kilo nego nekome skinit 2


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 18:21:17   
tomi
i šta da vam sada napišem ,evo upravo je mm otvorio milka bombonjeru i sada kao neću puno samo jedan ,aha moš misliti i tako to krene



_____________________________

samo je jedna......................mama

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 18:21:52   
Marta j
Znam kako ti je.............

(Odgovor članu tomi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 22:08:05   
mamulinčica

IZVORNA PORUKA: koka

Imam osječaj da nikad nisam imala veći apetit user posted image user posted image user posted image , ujutro još izdržim al predvečer me fvata glad i kad počnem nema kraja user posted image user posted image user posted image user posted image , a dojim stvarno neznam kak će bit kad prestanem..user posted image user posted image

Ovo potpisujem!

_____________________________

BRUNO 24.05.2003.
IVAN 18.12.2005.
MIA 08.04.2008.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 22:18:32   
njanja

IZVORNA PORUKA: Ruža

Dok si trudan svi te tješe, ne brini sve će to otići nakon poroda. Moš misliti.user posted image
Otišlo i lagano se vraća...user posted image  Kad sam gladna...user posted image
Ima li nas još takvih?user posted image


ne pitaj....
izgledam i dalje kao u 25 tj trudnoće.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 22:27:56   
tonkica
Kad krenu trčat i puzat, i kad ih bude po svuda, budemo i mi izgubile nekoliko kilica.
To je moja slamčica nade. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Debljanje nakon poroda
29.1.2009 22:51:09   
curice
Da te utješim: moja su "tri" komada puzala,trčala,pa katkad i divljala,ali ja ni grama dole.Već tri godine zabetonirana na 72.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Debljanje nakon poroda
30.1.2009 1:28:20   
tiha
ja sam se i poslje denisse udebljala i sad poslje mie zato sto mi se svidjelo imat guzice u trudnoci pa nastojim to nekako dobit nazad ali kilaza je ista ali se drugacije formiralo....ali zelim se udebljat svakako sopam se vitaminima i papam puno

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Debljanje nakon poroda
30.1.2009 8:25:53   
mlada mama
user posted image user posted image ja dobila 9kg u 3 mjeseca,dok sam dojila

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Debljanje nakon poroda
30.1.2009 11:42:45   
božica
pazi pitanje ima li nas jošuser posted image

aj aj nakon prve trudnoće nažalostuser posted image user posted image user posted image
a ovih 5 kg nikak doleuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Debljanje nakon poroda
30.1.2009 11:45:47   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Ruža

Dok si trudan svi te tješe, ne brini sve će to otići nakon poroda. Moš misliti.user posted image
Otišlo i lagano se vraća...user posted image  Kad sam gladna...user posted image
Ima li nas još takvih?user posted image


imaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Od mene moje kile neče i neče...stojim na isom hvala Bogu ne idem na gore ali niti na doleeeee...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Debljanje nakon poroda
30.1.2009 11:45:48   
ninolina
ja dobila 9kg u 3 mjeseca,dok sam dojila

ovo potpisujem, sada se tješim sa 25 tjedana nisam dobila ni kilu a vidjet čemo. Inače sam jedino poslije male izgubila kile a dečki me uništiliuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Debljanje nakon poroda
30.1.2009 12:01:55   
spužvasta
a dečki me uništili

jako utješno za nas koje smo rodile sinove.....user posted image user posted image user posted image
Iako se sad već 3 dana pokušavam kontrolirat da ne jedem navečer poslije 20h,slatko u granicama normale (ne više od 2 čokolade dnevno user posted image user posted image user posted image ),a i kupila sam si sad digitalnu vagu koja uz kile prikazuje udio masnoća i vode u organizmu.  Sad si probajte zamislit kakav mii je bio izraz lica kad mi je vaga pokazala udio masnoća -- UGOJEN (mm je na granici premasan-ugojen!) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

KOJE IME
stellaa

KOJE VAM JE MUSKO IME NAJLIJEPSE?

ANTE (10%)

IVAN (36%)

MARKO (24%)

DUJE (4%)

MARIN (26%)


Broj svih glasova: 287

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!