|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Broj cipelica
6.2.2009 10:38:31   
cokolada
Jucer smo isli kupiti nove cipelice jer sam primjetila da je mis poceo cudno hodati. Trazim ja prodavacicu broj 25, jedva mu navucem. Predlozi prodavacica da mu izmjerimo nogicu, kada ono 26. Preskocio je za 2 broja, ja nisam mogla vjerovati, a ni sada, nekako mi se velike cine.
Tesko je primjetiti kada dijetetu cipele postanu male, cesto ja njega pitam da li te zulja, on kaze ne, ali sam zadnjih dana primjetila da cudno hoda.
Kako znate kada promjeniti cipelicu, kada postane mala?
Koji broj noge nose vasi mali?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Broj cipelica
6.2.2009 10:49:58   
Stella H
Mi smo primijetili da nasa curica cudno hoda u jednim cipelama,pa smo skontali da joj smeta jer su malo tvrde,a ona ima dva prstica koji "nalijezu" jedan na drugi.pa smo ih izbacili iz upotrebe.
Nosi 22-23


Cula sam da kada djetetu kupujes cipele a nisi sigurna u velicinu uzmes tvrdi karton  i opcrtas nogicu,na opcrtano dodas po dva milimetra.

_____________________________

Hana 26.09.2007

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Broj cipelica
6.2.2009 12:36:50   
božica
joj čokoladad baš je i ove godine V noga narasla ko munja sad već tražimo tenisice



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Broj cipelica
6.2.2009 15:08:08   
Florijan Jakov
FJ je negdje na 23-24, no puno ovisi o modelu, dobio jedne tenisice 24 koje su mu turbo premale. Kažu da je bolje da dijete ima za broj veću cipelu nego premalu.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Broj cipelica
6.2.2009 15:12:42   
BUMBIKA
Dino nosi 23.Ja njega odvedem u ciciban,pa mu ona proba jesu mu male i onda mu izmjeri nogicu pa tako kupujemo broj koji mu treba.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Broj cipelica
6.2.2009 15:21:55   
Anoniman
Sve ovisi o kalupu. Bambi kao da ima malo komotnije modele, pa ih kupujemo Paulini, ona ima široku nogu. Ili joj uzmem cicibanke malo šire. Modeli su jako različiti, a njoj se baš sviđaju one koje joj ne mogu na nogu. user posted image  Nosi br. 35. Eleni bi trebali izmjeriti ona je oko 24-25. A Katarina bi već bila zrela za 22 kak mi se čini, ima cicibanke broj 21 ali baš ne idu na nogicu!!!
Sreća da imam od Pauline tih malih cipela koje se tako puno ne pohabaju, kad porastu Elly i Kata, morat ćemo im kupovati svakoj posebno cipele, jer kad je dijete veće, teže je, pa se cipela formira po njegovom stopalu. Onda ne valja nositi sekine, da se ne deformira nogica.

(Odgovor članu BUMBIKA)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Broj cipelica
6.2.2009 18:13:26   
Puli
mi smo tenutno na broju 20user posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Broj cipelica
6.2.2009 20:44:41   
njanja
dobila sam savijet da su "dobre cipele (misli na broj) one gdje ti još iza stane tvoj prst".... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Broj cipelica
6.2.2009 20:50:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: njanja

dobila sam savijet da su "dobre cipele (misli na broj) one gdje ti još iza stane tvoj prst".... 


e, upravo to!
A imaju u dječjim dućanima cipela i onaj mjerač noge, to je dobra stvar. I, kad idete, uzmite si dosta vremena, probajte više modela, da vidite koji će najbolje "sjesti"... uf, već sam dosadna, jelda? user posted image

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!