|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Bozic???
8.12.2010 21:51:21   
skorodolazi beba
Ovako stoje stvari moja 5.5godisnja curka je za Bozic narucila onog rozog plisanog konjica mislim da se zove Aurora stalno ga vrte po telki...meni je osobno to cista glupost a i puno kosta 250kn ...
a ona je tip djece da se s igrackom igra 2-3 dana i vise nije zanimljivo pa mi je jos veca glupost dati toliki novce a i nemam ih bas puno...

sada nekim okolnim putem dosli smo na temu zlatne ribice i odjednom je promjenila zelju i sada bi ribicu...ali uz nju moram kupiti akvarij,hranu i barem neku ukras za akvarij...
neznam koliko bi me to kostalo tako da uopce nisam pametna...

vas savjet???

_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
8.12.2010 21:53:40   
BUMBI
Mi imamo 2 zlatne ribice i kupila sam mali akvarij,neke kamenčiće i travu(nije to toliko skupo,ako češ samo par ribica)

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
8.12.2010 21:55:23   
skorodolazi beba
ma ako bi kupila to bi bilo dvije ribice,,,

_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
8.12.2010 21:56:17   
BUMBI
Kupi,nije ti to neki veliki trošak

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
8.12.2010 21:58:44   
cuba
Ako ćeš kupovati samo dvije ribice onda ti je to zbilja nikakav trošak. Akvarij i hrana i to je to. Mislim da za 100-njak kuna možeš proći. Hrana ti dosta dugo traje.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
8.12.2010 22:00:07   
mamacita
Svakako ti ne treba onaj pravi veliki akvarij sa pumpicom i filterima. Mozes kupiti samo zdjele, koje zgodno izgledaju, no vodi racuna da uzmes tabletice za vodu (to znaju u pet shopu) da klor u vodi slucajno ne bi "uspavao" ribicu.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
8.12.2010 22:10:05   
skorodolazi beba
znate li koliko te "zdjele" kostaju?

_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
8.12.2010 22:12:08   
BUMBI
Ako hočeš tu zdjelu ,to imaš i po drugim trgovinama,ne tamo gdje su ribice..ja mislim da ih ima za nekih 50-tak kuna

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
8.12.2010 23:38:39   
novamama
kupi, možda omrijesti gomilu zlatnih jajašacauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
9.12.2010 9:04:57   
leilany
okrugle zdjele nemoj kupovat....
kupi cetvrtast akvarij manjih dimenzija rađe....
i stavis 2 ribice i to ti sasvim dovoljno,jer nesmijes natrpavat mali akvarij sa puno ribica....
ja imam jednu veliku ribu u nekom osrednjem akvariju,jer mi je muz skrsio veliki akvarij......



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
9.12.2010 10:45:15   
lukici
ja bi kupila,meni je to superuser posted image

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
9.12.2010 11:13:14   
zozo1
okrugli akvariji su od 50 - 70 kn, kupi paketić kamenčića,  dvije ribice i hranu, to će te koštati oko 150-170 kn-a
Mi imamo 100 l akvarij sa toplovodnim ribicama i svom tom opremom. Za hladnovodn ribice bitno da mijenjaš vodu malo češće, čak ti pumpica i filteri ne trebaju.


_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
9.12.2010 11:56:01   
skorodolazi beba
znaci ribice bi bile bolje od obicnog plisanca...?

moram se baciti onda u potragu....
mm bi kornjacu umjesto ribica ali meni nekak ne pase.

_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
9.12.2010 11:59:23   
katy mama
mi smo imali okrugli akvarijum(kuglu)!stajala kao ukras vec dugo

i nedavno nam padne na pamet da bi mogli uzet ribicu!uzeli smo neku vrstu borac,kazu da nije osjetljiv,moze mu voda biti i malo zamucena,nece mu se nista desit,te da mu je najbolje da bude sam

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
9.12.2010 12:02:05   
danery
uh,bolje ribicu,kornjače smrde...

katy i mi imamo tog borca-točnije sijamsku betu i uz nju još jednu crnu varijantu zlatne ribice-teleskop..ima izbuljene oke user posted image user posted image

plivaju nam u nekoj retro staklenci za krastavce user posted image user posted image user posted image jer smo akvarij razbili...

skorodolazi beba...ima za kupiti kao tablete za čišćenje vode pa ne moraš prečesto mijenjati,malo ubaciš u vodu...



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
21.12.2010 14:45:09   
skorodolazi beba
kupili i potrosili oko 300knuser posted image ...sva sreca sto su obje bake sudjelovale...

cijela prica oko toga...

prvo kupili okrugli akvarija,pa pri kupovini ribica su rekli da taj nije dobar za ribice jer znaju poludjeti i uginuti...grrr....
onda kupili sesterokutni manji ,dvorac,biljke,ukrasne kamenice i dvije ribice...
kada smo to sve poslagali bilo nam je prenatrpano i nekako malo ,na kraju mjenjali za veci i sada imamo akvarij skoro od pola metra...user posted image

a htjela sam samo malenu kuglu....user posted image

_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
21.12.2010 21:09:10   
leilany
to ti tak inace zavrsiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
24.12.2010 8:20:35   
skorodolazi beba
user posted image uginula jedna ribica.uopce mi nije jasno zasto...

drzala sam se svih uputstva koje sam dobila,a i druga mi se sumnjiva cini...

neznam ni sta da kazem kceri,dok ne kupim novu...tak sam tuzna...user posted image

_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
24.12.2010 8:56:58   
ELENA35
Ja imam zlatne ribice već 7 godina.Uvijek sam ih imala po dvije,prvo u četvrtastom akvariju,sad već 3 mjeseca imam okrugli i ribe su mi skroz dobrouser posted image ..nemam unutra ništa osim ukrasnog pijeska i par kamenčića u boji,onih staklenih koje možeš kupiti bilo gdje...A što se tiče ugibanja,kažu da je za to kriva neka bakterija,i kad jedna nju dobije i ugine,odmah za njom odlazi i druga,imala sam i takvu situaciju.To jednostavno dođe samo od sebe..Kupi ribice,nije trošak a lijepo je vidjeti,znati da ti nešto živo bude u kući,kad već nemaš psa ili nekog drugog ljubimca (ja nemamuser posted image )..a i kažu da zlatne ribice šire dobre vibracije po kućiuser posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
24.12.2010 9:02:55   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
24.12.2010 10:46:00   
danery
IZVORNA PORUKA: ELENA35

Ja imam
zlatne ribice već 7 godina.Uvijek sam ih imala po dvije,prvo u četvrtastom akvariju,sad već 3 mjeseca imam okrugli i ribe su mi skroz dobrouser posted image ..nemam unutra ništa osim ukrasnog pijeska i par kamenčića u boji,onih staklenih koje možeš kupiti bilo gdje...A što se tiče ugibanja,kažu da je za to kriva neka bakterija,i kad jedna nju dobije i ugine,odmah za njom odlazi i druga,imala sam i takvu situaciju.To jednostavno dođe samo od sebe..Kupi ribice,nije trošak a lijepo je vidjeti,znati da ti nešto živo bude u kući,kad već nemaš psa ili nekog drugog ljubimca (ja nemamuser posted image )..a i kažu da zlatne ribice šire dobre vibracije po kućiuser posted image


boldam,kopiram i potpisujem...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kupiti ili ne kupiti zlatnu ribicu za Boz...
28.12.2010 12:38:36   
skorodolazi beba
user posted image nakon sto nam je ribica uginula kupili smo drugu da bi danas i nju nasli uginutu...

a ona prva jos uvijek pliva ko luda...pa u cemu je problem?

da nisu kod njih ribe bolesne?...a opet zasto je onda ona prva ostala ziva?????????grrrrrrrrrr

_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))

(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!