|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Javite mi ima li koja još ovakav problem
10.3.2012 8:50:22   
ucitelj
Curke drage nezz kako ni gdje da se malo raspitam o ovom jer svi *prijatelji*samo bi se nasladili s ovim.
Imam problem (bar je meni) kad god MM pokusa nesto napravit oko malca ilii mi kaze da  nesto napravim kako ja radim vec drugacije ja doslovce puknem i nastaje ogromna svađa(bilo je najgore kad sam tek rodila ona nocna buđenja tada je bilo zestoko). i danas nakon7 mj situacija je ista samo ponekad je mir i to kad prisutim ali sad je pocelo okrivljavanje međusobno i od jedne teme uvijek zavrsimo na problemu njegovi roditelja(zivimo s njima a imamo kat kojji radi 8god)
nezz jesam li nenormalna ili neko ima jos slicnih iskustava sta da radim stalno osjecam nekii pritisak napetost u sebi i nikad nisam opustena cak ni sa sinom osjecam se uzasno pa usput se lijecim hranom i tako sve se stumbalo na mene. tako se ja osjecam.
hvala unaprijed <3 steuser posted image


< Poruku je uredio Ninaa -- 10.3.2012 23:40:15 >


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
10.3.2012 9:04:39   
mala99
Razgovarati i rješiti probleme koji stoje u pozadini, vjeruj mi to je jedino pravo rješenje. Trebate razgovarati i rješiti to što te muči jer vidiš kako to utječe na brak. Znam parove koji nisu razgovarali i rješavali probleme kad su trebali, nego su sve skrivali i bacali pod tepih, pa je sve na kraju rezultiralo rastavaom braka.

Ja uvijek kaže da se problemi rješavaju odmah, ma kako mali bili, jer jednogh dana iz malih problema dođe veliki nerješivi problem.

Sretno!

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
10.3.2012 9:07:32   
Vjeverica ST
draga, većinom svi prolzimo slične situacije...i meni je bilo teško....njegovi roditelji su najčešći kamen spoticanja...Teško nam je o njima pričat u neg smislu jer smo sad i sami roditelji i toleriramo ih, ali ono što te tišti moraš izbacit van!
Polako, to neće ići brzo. Želim ti puno strpljenja. Iza nnas su ti teški trenuci, sad je malo bolje....Prisjeti se lijepih trenutaka koje ste proveli sami, koliko ste se voljeli. Doć će to sve na svoje. Moraš bit pametna, strpljiva i otvorena. Ali strplijvo i polaganim korakom stiži do cilja inače ga možeš izgubit....Na kraju će samo bježat od tebe. Takvi su muški. Još jedno dite u kući.

I zapamti jednu stvar- ljubav pobjeđuje!

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
10.3.2012 9:13:14   
ucitelj
o moja vjeverice nezz vise kako da se strpim a sto se tice njegovi uzasni su to i on kaze nece da nam pomognu i jos zive na nas racun a sad samo muz radi. ma svega sam svjesna ali mislim da sam previse u crnjaku nikako da se vratim malo u veselo raspolozenje ima puno tog u meni a ako podjem jadat se on odma stavlja zid i kao da govorim u prazno osjecam da me ne razumi a
al sto ti kazes doci ce na svoje hvalauser posted image


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
10.3.2012 9:15:02   
ucitelj
mala99 ja pokusam ali ili se sve zavvrsi na prici o nnjegovima ili se on naprndolji ili ja odustanem jer osjecam kao da pricam sama sa sobom
user posted image


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
10.3.2012 9:43:19   
mala pcelica
ja mislim da si ti u depresiji user posted image

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
10.3.2012 11:48:42   
Vjeverica ST
Roditelji su najteža tema u braku...Naime, oni su satriji judi koje se ne može lako mijenjati. Ali, može se malo utjecati na njih i to samo ti možeš. Ako su stvarno loš onda treba upućivati na njihove nedostatke. Ali polako, laganim korakom. Ne sve odjednom. Njima reci u facu neke stvari ali na fin način, ne vrijeđajući. U početku će biti teško ali s vremenom će se naviknuti na tvoje komentare i pomalo ih upijati. Pogotovo ako vide da dobro odgajaš dijete i paziš na obitelj... Ako vas financijski crpe, e to je zeznuto. Treba podvući crtu. iIpak malad obitelj ima prednost, tu se razvija novi život.
Imam osjećaj da cijela priča ima dublju pozadinu i da ima još detalja koe moraš iznijet da bismo te razumijeli?

oni će uvijek biti problem, samo je cilj smanjiti taj problem. Ako se vi volite onda svo zlo u tome da je u njima problem. Nešto moraš trpit u životu. Ali to trpljenjetreba svest na minimum i treba napomenit koji put koliko trpiš. Ali ne svaki dan!
Vjerojatno si iscrpljena, doć će vrijeme odmora i posložit će ti se sve bistrije

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
10.3.2012 11:54:37   
pincirotvajler
žao mi je user posted image user posted image
nebi smjela prigovarat tm nikako,odustat će u bilo čemu jer tebi ionako nevalja kaj on radi user posted image
bar ga nekad pohvali
za starce neznam kaj bi rekla..pakao kod nas dok mm nije sredio situaciju s njima,i sad sve ok

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
10.3.2012 12:19:57   
ucitelj
pozadina je duga 8 god al mi je sad tesko zbog klinca pokusala sam s njima svasta npr. kupim dar il nesto sl ona prosljedi dalje i tako neide imaju nesto svoje u glavi da bar hoce van mozda bi se dog pa onda pati moj zivot ali proci ce valjda
hvala vam puno svima user posted image


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
10.3.2012 12:42:27   
berny
odite u podstanare dok se kat ne završi.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
10.3.2012 12:45:29   
ucitelj
sto puta predlozeno ali mm nece iako radi u drugoj zupaniji svaki dan mu treba3 sata u ob smjera voznje

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
11.3.2012 7:18:39   
berny
draga, što ćeš napraviti?

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
11.3.2012 10:10:23   
ruwenzor
Zvuči kao da te njegovi uopće ne cijene i ne poštuju, i tu bi tm trebao reagirati. Vjerujem da je i on umoran i iscrpljen jer mu nije lako biti između žene i roditelja, postao je tata a ne snalazi se u toj ulozi kak bi ti htjela, plus posao (i ja sam putovala na posao, krenula iz kuće u 4:30 i vraćala se u 17, stvarno nije lako mada sam taj posao obožavala).
Moraš mu pomoći oko bebe, nek se osjeti potrebnim, moraš mu izgraditi samopouzdanje, ne bude ništ bebi ak ju "krivo" obuće il napravi neku sitnu greškicu. Objasni mu da svatko svoju bebu drugačije nosi, oblači, premata, hrani, igra se s njom... i pusti ga nek nauči biti tata, ali moraš mu biti podrška da bi on mogao tebe podržati. Vjerujem da ste oboje ste umorni i iscrpljeni i njegovi vam nimalo ne pomažu, al nadam se da ćete se izvući iz toga i početi uživati kao obitelj, krenite malim koracima i nek vam svaki dan bude sve bolje.

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
12.3.2012 7:38:43   
ucitelj
ruwenzor kako si to lijepo pogodila upravo je tako al je tuzno ne samo da mene vec ni mm ne postuju i on sam to kaze ali kaze i da on s tim moze zivjeti ali ja ne.
hvala vam puno mi znaci sto ovako nesto imam komu reci
i nezz stvarno sta napravitiuser posted image


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: JAVITE MI IMA L I VAS JOS
15.3.2012 22:52:14   
Krky
Hmmm...vidim da zaista ima puno bračnih problema koje nastaju ili se pogoršavaju zbog roditelja. Sličnih problema imali smo i mi. No, kad smo ulazili (prilično mladi) u brak imali smo nekoliko situacija koje su mene naučile pameti. ne bih sad otišla u prepričavanje, al jedna od osnovnih stavova u braku mi je i danas (a mm od prvog dana) da između nas nema mamice, tatice i bakice; nema savjetovanja, povjeravanja ili bilo čega što preskače nas koji smo si br. 1 (sad ne pričam i ne uključujem klince). Savjetujemo se međusobno, stavove raspravljamo međusobno (ne moraju biti jednaki), sve stvari idu prvo od mene-njemu ili obrnuto, pa onda šire. Tako da je moja mama jednom prigovorila da mi je mm na mjestu ispred nje, da ga slušam itd (haloo!!!). Njegovi roditelji nekako mi se čini, iaju bolji odnos sa mnom, nego sa sinkom, i zaista mogu reći da je svekrva puno puta stala na moju stranu, ali nas uglavnom uzimaju kao par. Ma nemamo mi savršen brak, ali nekako smo stvarno u partnerskom braku (raspravljamo o poslu, djeci, životu, roditeljima, stavovima...), ali ne damo da nam netko (roditelji npr) daju "savjete" "kako bi mi trebali", bez da ih se to zatraži. Tako i ne dolazi često do situacija da se ja moram nosit sama s njegovima (iako vremenom dobiješ vještine), a da je mm indiferentan, ili obrnuto. Žao mi je što danas puno brakova pukne jer ne dođe do takve zrelosti da se shvati da ste vas dvoje = jedno.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Javite mi ima li koja još ovakav problem
15.3.2012 23:03:30   
Krky
A to, što sad šiziš i što ti se čini da niš ne valja što got on napravi...probajte zaista porazgovarat u miru i razmisli da li je to dovoljan razlog za svađu. Često se zna desit da svađa od sitnice (na kraju i zaboraviš kako je počela) preraste u buru, kad se diže prašina oko svega i svačega, čupaju se stvari koje si zamjerate, a ne izgovarate i na kraju sve uzme preveliki zamah, a vi ostanete povrijeđeni svaki na svojoj strani. Najgore je što između vas nije zrakoprazan prostor, već raste maleno biće koje treba ugodnu i zdravu atmosferu za odrastanje. I nije baš čudno to što "praskaš", velika je napetost kad dobiješ maleno, zabrinut si oko svega, sve preispituješ, sve je jako važno, bojiš se da ne pogriješiš, pa ako to još učini netko drugi "sasipaš" sav jad i gorčinu i razočaranje i frustraciju. Vjeruj mi, često puta to uopće nije vrijedno, izgubiš mir...i opet si u istom krugu.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Javite mi ima li koja još ovakav problem
16.3.2012 7:41:21   
ucitelj
imamo mo medjusobne odnose dobre tj jako smo vezani i otkad sam ovo stavila na forum pokusala sam malo oladiti lavu i  ide lagano opet malo puknem ali ostvim to u sebi, a sto se tice staraca oba sina su ima jako podlozna ali mm neda da se udje izmedju nas ali isto tako rijetko se izjasni kad mu prebacim nesto da bi im trebao reci znam ja mama tata ali ipak smo mi obitelj ne bi trebali svr trpat pod tepih vec mi je ogromno brdo na sred sobeuser posted image
it ce bolje nadam se evo vec je sad lakse nezz sto sam s nekim podijelila svoju muku  ili sto vidim da ima jos ljudi s istim problemom ili zato sto je proljece pa sad mogu duuuuuuuuuuuuuuuuuuugo biti vani
cure hvala vam na razumijevannju



_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Javite mi ima li koja još ovakav problem
16.3.2012 9:29:59   
Krky
Bravo! Samo naprijed!

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!