|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. Nikolu?
24.11.2009 18:01:32   
uciteljica
Nemam pojma kaj mojoj Pauli kupiti za sv. Nikolu?
Jel za kockice prerano?
Ima li tko onaj lončić sveznalicu (mi imamo psića, pa me zanima jel to isto) i ako ima koje pjesmice svira?
Svaka ideja je dobrodošla...user posted image

< Poruku je uredio tikica_69 -- 25.11.2009 21:48:23 >


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 18:11:21   
ama
neke vece kockice nije rano nece ih znat slagat al ce joj bit zanimljivo sareno i vrtit ce ih po rukama bar je tako moj mali,a moj mali je vise za igracke koje daju zvukove sviraju nesto sto moze da pritiska,neznam koji izbor igracki imas?Ja imam namjeru uzet laptop za djecu jest mali za njega al i ovako mi se vrti oko mog pa mozda vise neceuser posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 18:13:49   
uciteljica
IZVORNA PORUKA: ama

Ja imam namjeru uzet laptop za djecu jest mali za njega al i ovako mi se vrti oko mog pa mozda vise neceuser posted image


Paula je još mala za njega, strgala bih odmah, user posted image user posted image user posted image user posted image , gledala sma ga i ja.

Kaj se izbora tiče, budemo se zaprašili u Zg tako da izbora imam, ali ideje ne, user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 18:22:14   
ejmama
Moja je dobila knjigu za bebe, super je i još je i dan danas čitava tako da će se i seka igrati, a slična je ovoj

http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=233&state=toyTypeId=26@elementId=0@ageId=0


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 18:32:43   
lueman

IZVORNA PORUKA: ama

neke vece kockice nije rano nece ih znat slagat al ce joj bit zanimljivo sareno i vrtit ce ih po rukama bar je tako moj mali,a moj mali je vise za igracke koje daju zvukove sviraju nesto sto moze da pritiska,neznam koji izbor igracki imas?Ja imam namjeru uzet laptop za djecu jest mali za njega al i ovako mi se vrti oko mog pa mozda vise neceuser posted image

mislim da su ti to bačeni novciuser posted image neće mu biti interesantan kao tvoj laptop a kad bude u dobi od 3-4 godine već bude igračka totalno rasturenauser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 18:46:28   
natalijax
jojjj ti pokloni,uvijek stvaraju probleme kaj za kupiti,Probaj neke kocke,uffff baš nisam nešto od idejauser posted image

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 19:05:47   
maja
Ja za sv. Nikolu ne pretjerujem, malo slatkiša i koja igračkica, ove godine neki crtić, pa ćemo za Božić nešto malo više!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 19:31:26   
koka

IZVORNA PORUKA: maja

Ja za sv. Nikolu ne pretjerujem, malo slatkiša i koja igračkica, ove godine neki crtić, pa ćemo za Božić nešto malo više!


slažem se, Sv. Nikola donosi ili slatkiše ili šibuuser posted image , možda koji mandarin user posted image . A Djed Mraz je drugo...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 19:32:59   
maja
o da, i šibu sam zaboravila user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 19:33:41   
Nika 24052006
Mi smo prvu godinu kupili one velike lego kocke,baš namjenjene manjoj djeci,bilo je puno tih kockica,autića koji se mogu kombinirati sa kockicama,raznih likova,baš zgodno.Ne znam gdje ima i dali ima kod nas za kupiti,mi smo kupili u Njemačkoj.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 20:28:21   
uciteljica
IZVORNA PORUKA: koka


IZVORNA PORUKA: maja

Ja za sv. Nikolu ne pretjerujem, malo slatkiša i koja igračkica, ove godine neki crtić, pa ćemo za Božić nešto malo više!


slažem se, Sv. Nikola donosi ili slatkiše ili šibuuser posted image , možda koji mandarin user posted image . A Djed Mraz je drugo...


Pa kad malo razmislim  baš tako : slatkiši i voćkice. Uopče nije loša idejica.user posted image


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 20:54:26   
ZVRK
kod mene je za sv.nikolu -slatko
a za božić -igračke po želji i mogućnosti(napišemo pismo djedici da djedica i roditelji doznaju nešto)user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 21:47:22   
MaTana
i kod mene ce za Sv.Nikolu biti slatko i voćkice, a Božić igračke... Već sam negdje to i pisala, Takva je tradicija kod mene bila kad sam ja bila dijete i nastavit cu je sa mojom bubicom

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 21:49:04   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: maja

Ja za sv. Nikolu ne pretjerujem, malo slatkiša i koja igračkica, ove godine neki crtić, pa ćemo za Božić nešto malo više!



Tako je i kod nas. Još su tri - pa da čovjek bankrotira dok ih sve izdaruje user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 21:54:25   
Tilly
I ja tako planiram (jer je tako bilo i kod mene kad sam bila mala) za sv. Nikolu nešto manje, slatkiši i neka sitnica, a za Božić igračka i nešto više. Moja ribica će imati devet mjeseci već imam u planu kupiti neku igračku koja izbacuje loptice (obožava loptice). Znam da neće kužiti, i da će joj se više sviđati pakiranje nego poklon, ali nek se dijete veseli. Za sv. Nikolu ću joj kupiti prvu čokoladu! (i još neku sitnicu). A gledam Lego Duplo kockice.... ja bi joj to kupila, ali još je premalaaa.. druge godine obavezno. Lego kockice su mi zakon.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 21:55:33   
daniela 31
I mi muku mučino što za poklon.Možda neki šator jer je luda za sakrivanjem.

_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu Tilly)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
24.11.2009 22:19:55   
Tilly
Daniela, kad si spomenula šator, mene muči onaj lijepi šatorić mislim da Fisher price...gledam ga već duže vrijeme, a sad se pojavila i reklama na tv-u. Malo mi je skup, i ne znam da li da ga kupim. To je možda bolje za kasnije.

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
25.11.2009 12:24:18   
božica
I kod nas Sv Nikola donese koji slatkiš šibu i madarinuuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Tilly)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
25.11.2009 15:29:51   
ama
i ja se slazem da su dovoljni slatkisi, a svakako imam namjeru 2-3 igracki da kupim al nesto sto svira ja se sve nadam da nece da pokvari inace se igra fino zna da se zaigra,zna ponesto i  da slomiuser posted image al sta da radim to je djecije a znate ono satorcic sa puno loptica unutra komplet bude i to mi je zanimljivo...nama je sve zanimljivo a dal ce bit njima i koliko dugo....moj mm kaze da mu nist nebi kupio dok ne poraste malo da zna jer ga nervira kad vidi da baca il slomi eh...ko da mi nismo lomiliuser posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kaj kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
25.11.2009 16:02:06   
Marta j
A gdje ima kupiti taj sator s lopticama to bi mi bio zgodan poklon.

Mi cemo Mati neju sitnicu za Nikolu jer je jos mali al nesto hocemo jer mu je ovo prvi sveti Nikola i Bozic,za Bozic ce dobiti onog medu sveznalicu i jos nesto.
A i bake i djedovi se spremaju kupovati i za Nikolu i za Bozic.



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisani korisnik]
25.11.2009 18:31:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Što kupiti djetetu od 11 mjeseci za sv. N...
26.11.2009 9:59:36   
troubled
kod nas, tradicionalno, sv. nikola nosi slatkiše...
s obzirom da magda ove godine i nema neki veliki izbor slatkiša, a i prvi joj je sv. nikola dobit će neku igračkicu, razmišljamo o fifi, jer je jako voli...
ionako joj je brzo rođendan, pa božić....tad će biti nešto konkretnije user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!