|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   tehnički problem .....
12.5.2008 13:09:36   
dinnka
Cure neznam kod Vas ali meni    ( nisam dugo bila na forumu)  ....svi mi se podaci skoro izbrisali ...jel to samo meni ili ????

možda sam nešto sama  uništila ...??
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: tehnički problem .....
12.5.2008 13:11:35   
Renata RR
Dinnka pročitaj obavijest ovdje.

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

fax
monte

upisala sam fax i udala se odmah nakon toga,izgubila sam želju za učenjem,dobili smo bebu al potajno žalim svaki dan i mislim kako ću za 10 godina biti propali slučaj bez škole. što mislite je li kasno da sad nastavim iako mi mm nije podrška u tome?

ne znam (4%)

nastavi .nije kasno (73%)

ovisi o bebi i ostalim obvezama (13%)

nastavi kad beba poraste (8%)

sad je kasno za kajanje (2%)


Broj svih glasova: 170

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!