|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   evo me nazad!!!
31.8.2010 0:59:38   
MaTana
Evo vratila sam se sa moga mini honeymoona jutros oko 7... popodne sam radila pa nisam stigla prije napisati par riječi...

Putovanje je počelo u petak, ja i još jedna cura smo putovale zajedno, sve smo sredile, i ukrcale se na brod koji je u ovo doba godine preeepun Talijana, u Salonu smo uspjele uhvatiti slobodni separe za 2 osobe tako da smo izbjegle guranje sa njima, ali tu nesnosnu buku koji oni stvaraju nismo mogle izbjeći... Putovanje brodom je trajalo 7 sati, na smjene smo pušile i pile kavu (da nam se kakav Giovanni ili Francesca ne uvale na mjesto), gledajući ih zgražale smo se, pa samo što se ne potuku za mjesto, ali dobro, stigle smo u Bari oko 7 i po navecer, produzile do željezničke (zahvaljujući našoj snalažljivosti i barem malom poznavanju Talijanskog - jer naći Talijana koji prića Engleski isto je kao i vjerojatnost da ćeš dobiti na lutriji) Javile smo mm i dragom od te cure kad stižemo i dobile upute da će nas njezin momak čekati jer mm je radio...

Taxi vožnja (cca 10 min) je izgledala kao vječnost, a leptirići u trbuhu kao da idem na prvi spoj, došli smo u luku (brod je užasno šporak izvana - prevoze ugljen) ali zato unutrašnjos se sjaji... MM me dočekao na vrhu brodske skale (filmski zagrljaj i poljubac - i komentar : Vidi došlo mi je pola žene!!!user posted image user posted image user posted image )
Upoznao me sa svima na brodu (neke sam znala i od prije), i svima se hvali vidi kako mi je zgodna, tako da mi je ego narastao za cca 30 brojevauser posted image user posted image user posted image user posted image .
Subotu popodne smo proveli u gradu, šetali za ručice, obavili lagani shopping (subotom popodne većina butiga ne radi kao ni nedjeljom) - Bubi sam svašta kupilauser posted image user posted image user posted image user posted image
Poslije šetnje i shoppinga otišli smo na romantičnu većeru u mali riblji restorančić, i nazad na brod, zaključili smo da nam je predivno samima ali isto nam nešto fali, kao da više nismo potpuni bez našega malaog zlata...
Nedjelju sam provela na brodu osim mene i te cure bile su još 2 žene (isto ful simpatične, i mlade - jednu znam još sa faksa) tako da smo mi pijuckale kafice i istraživale brod dok su oni radili...
Rastanak je brzo došao oko 18 sati smo krenuli na taksi i nazad željeznicom za Bari pa brodom u Dbk, ovaj put smo putovale po noći, nije bila gužva pa smo zauzele 2 separea u salonu i prespavale skoro cijelu noć, bilo je valova, ali meni ne smeta, samo je još više uspavalo...
Sve u svemu jaaako sam zadovoljna radi više stvari : prvo i najvažnije mm ima odličnu ekipu na brodu, svi su mlađi i odlično se slažu pa i vrijeme brzo proleti,
drugo, na brodu je puno ugodnije i udobnije nego sam ja zamišljala (ne može mi više slagat prićeuser posted image , i treće jer sam iskoristila ovu priliku da šmugnem na vikend sa njim, jer tako nešto se rijetko događa, (da bude tako blizu nekoliko dana, da imam odgovarajuće linije da stignem do njega, da dobijem slobodno na poslu...)
Znam da sam odužila, iako je ovo samo ugrubo opis mog divnog vikenda...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 1:43:01   
tiha
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



bravo dragauser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 3:09:25   
nemammaste
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za tebe i tm, i naravno za vašu bubu i sveki!

P.S. Cvrčak, može onaj smile sa golupčićima u krevetu i srcem?? user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 8:04:29   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image a najvažniji dio izostavilauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 8:05:54   
cuba
Evo jeeeeuser posted image user posted image user posted image !!!

Baš mi je drago da ste napokon imali romantični vikend i da je u takvom tonu i protekaouser posted image user posted image
I da kako pinci kaže: ništa od detaljauser posted image

< Poruku je uredio cuba -- 31.8.2010 8:06:20 >


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 8:17:46   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za romantican vikend!!! neka si uzivala i treba user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 8:24:08   
Domy
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 8:35:32   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: MaTana


Znam da sam odužila, iako je ovo samo ugrubo opis mog divnog vikenda...


glavno da si nam ti uživala sa tvojim dragimuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Evo me nazad!!!
31.8.2010 8:38:11   
Ninaa
Baš mi je drago da vam je bilo lijepo da ste uživali. Sad budeš mirnija kad znaš da su mu radni kolege okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Evo me nazad!!!
31.8.2010 9:05:43   
BUMBI
Drago mi je da vam je bilo lijepouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 9:13:49   
njanja
prekrasno putovanje i prekrasna priča user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 12:09:29   
lilia
Jupiiiii za tebe i mužića i još koji takav susret vam želim.user posted image user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 12:21:22   
Bablica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 12:48:20   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: MaTana

MM me dočekao na vrhu brodske skale (filmski zagrljaj i poljubac - i komentar : Vidi došlo mi je pola žene!!!user posted image user posted image user posted image

Ovaj mi je dio naljepsi user posted image  i naravno onaj o sopingu user posted image
Drago mi je da si napokon docekala i to, i nadam se da cete bar jos jednu slicnu priliku imati prije nego sto opet dodje na duze user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 12:54:52   
Točkica28
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image user posted image user posted image a najvažniji dio izostavilauser posted image



i ja kažem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 12:58:51   
MaTana
hvala svima!!!
Baš se osjećam odmorno...
Cally, ja sam se zamalo rasplakala dok sam uzaludno pokušavala naći otvorenu butigu, kad sam ugledala Zaru nitko nije bio sretniji od mene, mm nije bio baš sretan jer je već tada kukao kako hoće pivu, dehidrirao je, bole ga noge...user posted image user posted image user posted image ali čim sam mu rekla da tamo ima robice za bubu sve je prošlo i uletio je unutra prije meneuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 13:00:31   
CallamityJane
e to je pravi tata user posted image
vjeruj da bih se ja zaprave rasplakala kada ne bih uspjela nista naci za sopingovati user posted image
Nego nisam odavno bila u Zari, sta ima tamo novo? user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
31.8.2010 13:52:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 14:00:06   
pako
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 14:03:53   
MaTana
IZVORNA PORUKA: callanhoe

e to je pravi tata user posted image
vjeruj da bih se ja zaprave rasplakala kada ne bih uspjela nista naci za sopingovati user posted image
Nego nisam odavno bila u Zari, sta ima tamo novo? user posted image


Kupila sam joj prekrasan zimski kaputić od tamnog jeansa prepresladak ako nađem slikicu stavim ti...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: evo me nazad!!!
31.8.2010 14:10:25   
Anoniman
wooow, prekrasno!!! sva sam se raspekmezila i baš mi je drago za tebe da si uspjela i da ste malo uživali zajedno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i user posted image user posted image user posted image  za shopping, naravno! user posted image
super super!

(Odgovor članu MaTana)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: evo me nazad!!!
1.9.2010 14:52:30   
Gogule
bravo MaTana, nek ste uživali i da toga bude češćeuser posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!