|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   eko kugla, jaje
14.4.2012 17:31:52   
krijesnica3
dali koristite eko kuglu ili sad novo eko jaje, htjela bi kupiti najviše zbog osjetljivog bebača, a bilo je i na tv-u nešto kao da je bezveze.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: eko kugla, jaje
14.4.2012 19:43:48   
danery
imam,koristim,ali svakako perem sa praškom,a kugla je u bubnju da malo bolje "isklofa" robu,pa mrlje izađu....ali solo je niš koristi za srednja,a kamoli za jača zaprljanja...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu krijesnica3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: eko kugla, jaje
14.4.2012 21:31:46   
sina
KORISTIM I NE VIDIM BAŠ NEKE KORISTI OD NJE. STAVLJAM MAANJE DETERĐENTA,ALI TO JE NEŠTO VIŠE NA PSIHIČKOJ BAZI,MOŽDA BI SE DOBRO OPRALO I BEZ KUGLE. sry na velikim slovima.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: eko kugla, jaje
18.4.2012 1:40:50   
Suzn
ja sam gledala da su slovenci testirali sve te eko kugle, i da nema razlike u pranju s njima ili samo s vodom. Tj. da ništa ne vrijede!

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: eko kugla, jaje
11.6.2013 17:06:40   
Medena22
Čula sam za nju, neki kažu da je dobra, neki da nije...pa ne znam da kupim!

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!