|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   domoljublje
18.11.2008 8:35:52   
troubled
mislite li da je važno poticati kod djece ljubav za domovinu? (čak i kad je sve teže pronaći svijetle točkice....mada ih je, volim vjerovati, još uvijek više od onih tamnih)

kako to činite?

ja mislim da jest važno...radi osjećaja pripadnosti, razvijanja ljubavi prema cijelom čovječanstvu...radi pijeteta prema onima koji su dali svoje živote...

razgovaramo od kad je bila sasvim mala...naravno, informacije doziram sukladno uzrastu...
početak je bio - nećemo bacati papiriće...
sad smo na pričama iz domovinskog rata...

a danas je dan za upaliti svijeću...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: domoljublje
18.11.2008 9:49:05   
anne
Petra zna za zastavu, himnu, zna da je u Hrvatskoj, navijamo kad su utakmice.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: domoljublje
18.11.2008 9:49:43   
tiha
IZVORNA PORUKA: anne

Petra zna za zastavu, himnu, zna da je u Hrvatskoj, navijamo kad su utakmice.


potpisujem


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: domoljublje
18.11.2008 9:51:05   
ninolina
Petra zna za zastavu, himnu, zna da je u Hrvatskoj, navijamo kad su utakmice.
  potpisujem

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: domoljublje
18.11.2008 10:07:17   
mirna
Teško pitanje, jer je državljan dviju država..  srce me boli kad vidim u novinama ogromne natpise: ovdje kako su ljudi sa one strane granice zločesti, a tamo suprotno..user posted image  i to sve zbog političara i pojedinaca kojima nije u interesu da se dogovore.. druga temauser posted image

zbog toga sam ja jako jako rezervirana do pretjeranog domoljubja...

ali zna da je trenutno u hrvatskoj, zna otpjevati ringeraju na obadvoje jezikauser posted image , zna da mama govori slo, a tata hrv...

e da: zna kakav je hrvatski grb, ali slo još ne zna..user posted image  i navijali smo za hrvatsku..user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: domoljublje
18.11.2008 15:59:54   
Vjeverica ST
mislim da je važno da maleni znaju zahvaljujući kome je ova država nastala, kako i do čega je došlo..Naravno, u obzir dolaze himna i sve ostalo. Naravno, ne valja poticati mržnju već samo naučiti da voli svoje a tuđe poštuje!user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: domoljublje
18.11.2008 16:11:14   
Dora04
Slažem se sa svime što ste prije navele, Dora zna zastavu, grb, i da mi govorimo Hrvatski.
Ja sam inače veliki lokalpatriota i doma govorim čakavski, tako da i ona govori u dijalektu, a sa tatom i u vrtiću književno.
Ponekad joj se zaleti kaj, jer je moj muž goranin pa i njemu pobjegne.user posted image

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: domoljublje
19.11.2008 9:58:21   
Vjeverica ST
pa to je baš slatko čut, mala čakavica-kakjkavkauser posted image ! neka, to je baš lijepo, treba njegovat tradiciju, tko će ako mi nećemo.....user posted image

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: domoljublje
19.11.2008 10:05:23   
mirna
IZVORNA PORUKA: Dora04

Slažem se sa svime što ste prije navele, Dora zna zastavu, grb, i da mi govorimo Hrvatski.
Ja sam inače veliki lokalpatriota i doma govorim čakavski, tako da i ona govori u dijalektu, a sa tatom i u vrtiću književno.
Ponekad joj se zaleti kaj, jer je moj muž goranin pa i njemu pobjegne.user posted image


imamo jedan CD od gustafa.. slusamo, slusamo, a ponekad nesto i razumijemo...user posted image user posted image  i ja ti s djetetom doma pricam u dialektu koji bas nema puno veze s mojim knjizevnim jezikom..user posted image  nadam se da ce knjizevni nauciti iz prica i pjesmica..

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!