|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   da li kupiti???
18.11.2009 12:01:24   
dominik
ovako...pod prvo ne znam di staviti temu, pa ako nije na dobrom mjestu seliteuser posted image ...drugo mm i ja imamo veliku dilemu pa ako tko sta zna neka podjeli samnom (da se uzalud ne nadam sretnom zavrsetkuuser posted image )...naime nasli smo prekrasan stancic u kvartu koji bi za sada bio cist dovoljno za nase potrebe i nije preskup pa se nebi uvaljivali u kredit izad 80 000 eurica...stan je u zgradi od 6 stanova ali naime etaziran...pa ako itko zna koje su za i protiv kupovanja takvog stana ili ako netko ima odvjetnika u zg koji se bavi bas nekretninama bila bi zahvalna ...eto po ne znam koji puta mm i ja moramo sami bez podrske roditelja rijesavat svoju egzistenciju...hvala unaprijed
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:06:31   
Anoniman
Nisam iz Zagreba, ne znam nijednog odvetnika, ali mogu da vam pozelim srecu i da sve ispadne dobro po vas i da najzad kupite svoj stan i budete svoji na svome user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:08:47   
dominik
hvala ti..jer do sad smo na podstanarstvo ostavili cca 12 somova eura

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:09:34   
pincirotvajler
ja mislim sve najbolje o etažnim stanovimauser posted image
ali neznam ti baš ništa konkretno savjetovati..user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:11:09   
dominik
on je dvoetazni...ali zgrada ko zgrada nije etazirana...znaci nije stan upisan u gruntovni vec cijela zgrada...koliko sam skuzila kupnjom stana postajem vlasnik u postotku zemlje i zgrade ali ne tog odredjenog stana

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:13:02   
BUMBIKA
Nisam iz Zagreba, ne znam nijednog odvetnika, ali mogu da vam pozelim srecu i da sve ispadne dobro po vas i da najzad kupite svoj stan i budete svoji na svome user posted image user posted image user posted image


Potpisujem!!!


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:13:56   
pincirotvajler
e za takve stvari bi ti fakat trebao neki odvjetnik da vam objasni--user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:21:58   
uspavana
hej, ja isto nemam pojma što se tiče pravnih savjeta-i nadam se da će se javiti neka ringe-rajka koja će ti pomoći po tom pitanju...

ali želim vam puno sreće!!
i da se stvari poslože i da riješite svoje stambeno pitanje!!!


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:29:10   
mariola
IZVORNA PORUKA: dominik

on je dvoetazni...ali zgrada ko zgrada nije etazirana...znaci nije stan upisan u gruntovni vec cijela zgrada...koliko sam skuzila kupnjom stana postajem vlasnik u postotku zemlje i zgrade ali ne tog odredjenog stana



Dominik trebala bi to svakako provjeriti. Kako ćeš dobiti papire? Da si vlasnik pašnjaka?? Pa ako jednog dana dođe do nekog sr... osta ti bez stana. KAd sam ja kupovala stan, našla jedan super u potkrovlju i išla provjerit papire kad ono on nije etažiran kao stan nego sva tri stana na potkrovlju u papirima su bili "tavan". Što znači da su bili nelagalni i upozorili su me da to ne kupujem ni pod koju cijenu. Ni nisam. Kupila sam stan koji je etažiran.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:31:16   
Bebys
ma kupite ga. bez dileme.
pa niste vi jedini koji su tamo kako svi tako i vi...a usput idi pa upitaj bilo kojeg odvijetnika za savjet. i znat ces sve pa to ti je pet minuta posla
sretno...

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:32:12   
lueman
potpisujem mariolu, a mislim da ni kredit nemožeš podići(hipoteku) ako stan nije etažiranuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:32:34   
ZVRK
pitaj na stranici www.legalis.hr.
ja sam isto postavila pitanje a sada čekam odgovor

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:32:59   
Bebys
svakako prvo pitaj advokata i to obavezno

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:35:04   
lueman

IZVORNA PORUKA: Bebys

ma kupite ga. bez dileme.
pa niste vi jedini koji su tamo kako svi tako i vi...a usput idi pa upitaj bilo kojeg odvijetnika za savjet. i znat ces sve pa to ti je pet minuta posla
sretno...

ovo ti je malo olako dat savjet, pa ne radi se o o nekim sitnim novcimauser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:42:24   
dominik
IZVORNA PORUKA: lueman

potpisujem mariolu, a mislim da ni kredit nemožeš podići(hipoteku) ako stan nije etažiranuser posted image


pod hipoteku mogu staviti jedan drugi stan i + zivotno osiguranje bi moglo biti dosta...s time da je u oglasu bila kvadratura donjeg djela stana, a soba gore nije tako da i to me zanima kako je rijeseno...mislim ako nije ucrtano...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:47:15   
lee
dominik evo mog savjeta....temeljen na vlastitom iskustvu.

moji kupili stan prije 10 godina novogradnja je tada bila...tek su ga sada etažirali...mojmuž kupio stan prije 3 godine i tek je sad etažiran....

moj savjet je da se takav stan ne kupuje osim ako papiri nisu predani na sud i neče biti rješeni sutra...jer ovako možeš kupiti stan pa da je zgrada pod hipotekom a da ti to neznaš...onda dolazi banka koja je vlasnik svega...nama su tako skoro oduzeli ured koji su kupili starci....jer eto bio je pod dvije hipoteke....ugovor o kupnji stana ne vrijedi dok nije prenesen na vlasnika....ni jedna banka ti neče dati krediti ako stan nije u tvom vlasništvu...mi imamo neki smješni krediti za stan i digli ga prije par mjeseci...i jedva su nam odobrili....sva sreča da su se papiri rješili još u postupku...jer inače ništa od toga...

dobro se raspitaj jer danas imaš svega...a kad jednom daš novce vjerujmi da možeš zaboraviti da če ti ih taj isti investitor u slučaju nekih problema i vratiti...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:49:15   
mariola
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: lueman

potpisujem mariolu, a mislim da ni kredit nemožeš podići(hipoteku) ako stan nije etažiranuser posted image


pod hipoteku mogu staviti jedan drugi stan i + zivotno osiguranje bi moglo biti dosta...s time da je u oglasu bila kvadratura donjeg djela stana, a soba gore nije tako da i to me zanima kako je rijeseno...mislim ako nije ucrtano...



Dominik ja sam kupila stan prije 3 godine pa se ne sjećam detalja al znam da su mi svi rekli da ne kupujem stan koji nije ucrtan u papirima.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:55:46   
ejmama
Ja nebi kupila ništa gdje se ne mogu upisati kao vlasnik i gdje se ne vidi točno čega sam vlasnik. ne srljaj bit će još ponuda.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:56:23   
dominik
evo dosli do odvjetnice ...pacu tu napisati sta mi je rekla ako ce nekome to u buducosti (blizoj) trebati...ona veli da nije problem upisati vlasnistvo na stan...ali problem je da li je to podkrovlje - soba napravljeno u skladu sa gradjevinskom dozvolom...i to je problem(koliko sam shvatila) ako bi isli prodavati stan jednog dana...sljedeci korak je ici pogledati i pouzimati papirologiju pa kod odvjetnika...a ako je sve ok picimo u banku...eh sad tu slijede problemiuser posted image ja na porodnom jos 2 mj, muz nije prijavljen, jamac mi moze biti tata ali zbog starosti ne u svakoj banci (cula sam da neke banke ne gledaju godine i ne zahtjevaju da jamac bude mladji odxx godina) ali uz to primam na svoj racun najam koji se nadam moze ici pod moj prihod...za hipoteku imam opciju jednog (dva stana) tako da je to neupitno...drste fige cure da uspijemo

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:58:00   
ZVRK
user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:58:21   
mariola
Sretno Dominik! user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 12:59:44   
ejmama
To za godine ti zavisi ma koliko godina uzimaš, ako je na 30god onda ne mogu stariji ljudi.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 13:03:09   
dominik
cula sam da neke banke to ne zanima...uostalom moja kuma je digla kredu na 30 godina a mama (jamac) joj ima 60 tak da...uostalom koja ti je garancija da firmanebu propala ili da mene sutra nebu auto pokupio...glupo mi je to...uostalom mm ili klinci budu placali kredit ako i kada ja otegnem papakuser posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 13:58:14   
pepeljuga
Sretno i nadam se da ce sve biti kako sami zeliteuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: da li kupiti???
18.11.2009 14:01:35   
Anoniman
Dominik jos jednom srecno!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!