|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   božićna predstava
16.12.2008 10:29:41   
Florijan Jakov
U nedjelju idemo na božićnu predstavu "Ide li djed mraz u mirovinu"... poslije toga je podjela pokona za klince, uručuje ih naravno djed mraz! Javim dojmove!

Igra li još kakva predstava s božićnom tematikom u kazalištima? Jeste bili n akojoj?


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: božićna predstava
18.12.2008 12:39:57   
ivanaa
mi imamo odjelo djeda mraza i dedu hi hi

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: božićna predstava
26.12.2008 23:23:41   
božica
kako je bilo na predstaviuser posted image
gdje su dojmoviuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: božićna predstava
26.12.2008 23:32:29   
Florijan Jakov
dojmo vi su "preodlični" zato ih i nema... bio jedan lik, patuljak "ljutko", toliko ljut da je FJa rasplakao, na pola predstave izašli van... kasnije bila podjela poklona, i pita ga mm ideš li, veli mali idem... trebao se popeti do djedice, ali obavio je to sa sigurne udaljenosti, ispružio ruku u stilu "daj mi moj poklon, da mogu ići doma". vodili smo i klince od kumova, 5 i 6 godina starosti, bili su oduševljeni.

valjda će dogodine biti bolje user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: božićna predstava
27.12.2008 21:23:47   
božica
znaš kaj ja mmislim da do 4 godine klinci nisu za te stvariuser posted image
naša Viki(3) na velesajmu nije htjela djedici blizu ićiuser posted image user posted image
išla je po bombone od tete vile al samo kadad smo seka i ja išle uzela jedvica dva bombona i brzo pobjeglauser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!