|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   aspirator za nos
2.2.2009 12:25:11   
Florijan Jakov
Evo, napokon sam nabavila onaj aspirator za nos, kaj se prišteka na usisavač. E, to mi je otkriće samo takvo, cijelo jutro mu curi nos, nikako ga obrisati, otišla u ljekarnu i odmah prištekala na usisavač i "posaugala" bakaće - ZAKON, vrijedi svake kune. Di mi je bila pamet da to nisam napravila ranij ei olakšala i sebi i njemu...jupiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: aspirator za nos
2.2.2009 12:31:46   
tikica_69
To su i moji imali, cim su vidjeli da se s time priblizavam, odmah udri u dreku user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: aspirator za nos
2.2.2009 12:33:02   
Florijan Jakov
i FJ je plakao, nadam se da ćemo uspjeti doći do faze da to ide bez suza...važno mu je da samo da ne kapamo nos user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: aspirator za nos
2.2.2009 12:37:20   
koka
http://www.ringeraja.hr/forum/Nosni_aspirator/m_59883/tm.htm ..ovdje smo o tome....i ponovit ću i mi imamo taj i vrijedi svaku kunu..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: aspirator za nos
2.2.2009 13:20:36   
Lady3
ja ga imam godinama i poslužio je svrsi kod L.user posted image ali kod P.neeema šanse,baca glavom gore-dolje,skviči,otima se svom snagomuser posted image tako da danas služi samo kao ukrasuser posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: aspirator za nos
2.2.2009 14:14:22   
Florijan Jakov
tnx, koka, tražila ali nisam našla...kako što veliš, svake kune vrijedi

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: aspirator za nos
2.2.2009 14:21:04   
Zvonki
Govoriš li o aspiratoru Arijana? Nešto najbolje kaj je izmišljeno za bebe! Nema više onog groznog mučenja bebe a i sebe. (Ovo mi zvuči kao neka loša tv reklama ali zaista je tako). Preporučila mi ga prijateljica i od tada ga imam. Košta oko 180 kn. i zaista vrijedi. Još jedna informacija vezana za njega: Može se koristiti i za usisavanje šlajma iz grla. Osobno nisam imala još potrebu za tim ali kaže mi prijateljica da tako rade u bolnicama i da su je tako tamo naučili dok je bila sa bebom. Na stražnji dio bebina jezika se postavi (ne baš u grlo, naravno) i posauga sav šlajm koji smeta bebaču.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: aspirator za nos
2.2.2009 14:26:08   
Florijan Jakov
ovo za grlo je super savjet, probat ću...iz nosa vadimo čuda


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: aspirator za nos
2.2.2009 14:42:23   
koka
To i ja prvi put čujem, pa dobro je znati user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: aspirator za nos
2.2.2009 14:45:33   
ROZI
Čula sam za to ali taman se David naučio puhati nos pa smo odustali,možđa će mi trebati za treće!user posted image

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: aspirator za nos
6.2.2009 18:43:40   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: ROZI

Čula sam za to ali taman se David naučio puhati nos pa smo odustali,možđa će mi trebati za treće!user posted image


Rozi i FJ zna super ispuhati nos, ali znaš i sama da uvijek nekaj ostane...a ovaj aspirator SVE izvuče van


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!