|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Znate li sto su "chemtrails"?
29.8.2011 8:07:48   
zuti.leptirić
ŠTO JE TO CHEMTRAIL?
Riječ “Chemtrail” još ne postoji u Oxfordskom rječniku engleskog jezika. Zato se koristi različiti termini koji opisuju tu pojavu na nebu – od onih koji „Chemtrail“ objašnjavaju kao „anomalijsko šireći trag“ ili pak onako kako to tumači kanadska vlada – „ustrajno šireći tragovi“; bez sustavne potrebe da objasni zašto se danas obični “staromodni” kondenzacijski tragovi ponašaju na ovaj novi način.


http://www.youtube.com/watch?v=DmGSV-yD4f4

Pogledajte CIJELI video, a onda pogledajte nebo.

< Poruku je uredio Ninaa -- 29.8.2011 8:14:00 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Znaze li sto su "chemtrails"?
29.8.2011 8:11:07   
zuti.leptirić
ups! molim da se promijeni naslov teme; trebalo je pocet s "znate", a ne "znaze"..user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zuti.leptirić)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Znaze li sto su "chemtrails"?
29.8.2011 8:38:53   
mišica 666
još jedna teorija zavjere. iskreo imam kao i većina problema koji me svakodnevno zezaju tako da nemam volje ni snage mislit još i o ovakvim stvarima. na kraju krajeva svi ćemo  jednom i tako umrit i bez kemijskih tragova i s njima. user posted image


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu zuti.leptirić)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Znate li sto su "chemtrails"?
29.8.2011 11:46:25   
Bebys
ma nisu samo kemijski tragovi...

SVE JE ZATROVANO I UMIJETNO RADJENO... pogledaj samo hranu...sva je geneticka..i uzasna...

kupim meso ispecem ga pola voda ostalo uzas...user posted image

malo je danas zdravih stvari...

sto se tice AVIONA...mislim da veci problem imaju auti...sa ispusnim ventilima....puno veci...to stalno govore ovdje gdje ja zivim..

ZATO POREZI NA AUTE IMAJU JAKO JAKO VELIKE CIJENE..ciji auto ispusta veliki dioksid...to jos i nema u hr..ali ce jako brzo doci...A OPEL JE TU UZASAN...a opela ima masa u hr...

sve je danas uzasno...ali necemo se zato ubiti....IDEMO DALJE...ZIVIMO DOKLE MOZEMO I KAKO MOZEMO...




(Odgovor članu zuti.leptirić)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Znate li sto su "chemtrails"?
29.8.2011 21:47:11   
inesica
Davno sam cula za to, citala puno i gledala fotografije...ima puno informacija o toj temi na svakoj web stranici koja se inace bavi teorijama zavjere...meni je tesko procjeniti tko je u pravu, a tko u krivu, nisam fizicar ni mehanicar, ne znam princip rada avionskog motora, pa ne mogu ni reci jel to normalno ili ne.
Znam samo da kad god sam vidjela avion, jos kao dijete, uvijek je ostavljao trag pa eto ostajem pri tome da je to meni normalno. Mozda nisam u pravu, ali me to vise ne zamara.
Prije sam puno citala o tome, i sto sam dublje ulazila u takve teme, postajala sam depresivnija...onda sam odlucila, posto ne mogu utjecati na sve lose oko nas, necu si dopustiti ni da me to zivcira.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Znate li sto su "chemtrails"?
31.8.2011 17:42:32   
modesty blaise
a znate li vi kaj je to SLUĐENOST!?!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Znate li sto su "chemtrails"?
31.8.2011 18:02:18   
Zvonki
Dala sam si truda i pogledala video. Ne vjerujem u teorije zavjere. Što ne znači da ne postoje. Ali meni je lakše ne vjerovati, jer na kraju krajeva, apsolutno ne mogu utjecati na tako nešto. Mogu samo živjeti u vječnom strahu i stresu, što ne želim.
Još mi nije jasno da bi netko trovao zrak koji i sam udiše user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 31.8.2011 18:05:41 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!