|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zavodite li
23.11.2013 13:35:14   
tina0310
Zavodite li svoje muževe/žene?

Zadnjih dana ja i mm se ponašamo ka momak i cura user posted image pa me zanima,kakvo je kod vas stanje?

Iako je bilo perioda kad smo oboje bili preumorni za pomislit a kamoli user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ninaa -- 28.4.2014 19:35:31 >


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zavodite li
23.11.2013 23:10:38   
leot
super za vas!to je lijepouser posted image

mi od kad sam ostala trudna vise smo kao cimeri jer meni ne rade hormoni za sada ...znas.user posted image
ali zavodim,nastojim izgledati uvijek sexy i lijepo,najvise radi sebe.
mislim da se nekad treba i potjerati da zavodimo pa cemo i mi biti zavedene kad vide nasi muzici da su nam biti i neodoljiviuser posted image

_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zavodite li
24.11.2013 1:37:13   
mamacita
Ja svog muza najcesce zavodim kolacima koje voli i kojima ne moze odoljeti. Nejsladje mi je kada mi se prisulja s ledja dok ja nesto mutim sa mikserom, odmah padaju zagrljaji i poljupci user posted image .

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zavodite li
24.11.2013 7:41:43   
ganja
hehe, mamacita, i kod mene je vrlo slično user posted image user posted image user posted image

_____________________________

T. - 17.7.2011. <3
http://lb3f.lilypie.com/nHsTp2.png
Z. - 19.9.2013. <3
http://lb1f.lilypie.com/AGxwp2.png

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zavodite li
25.11.2013 0:10:57   
tina0310
meni je najsimpatičnije kad mm u pola filma mi kaže-ja mislim da je tebi vruće,puno si se obukla(a ja u pidžami)... user posted image user posted image user posted image i onda se ja raskomodim user posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu ganja)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!